Jump to content

The Lord Weird Slough Feg


Goxy

Recommended Posts

. 2. i 3. pesma, doduse, mi jos uvek se chine kao najslabiji deo albuma, no posle toga krece do kraja luda voznja. Znachi..pa kao nesto na Deadmen..spojene pesme, ne zna se koja je bolja..a lele...

 

Kasno..mrzim me da se raspisivam. Svejedno..svi vi koji volite Slough Fega (oba trojica :) ), ne moze ovo da vam se ne svidi! "Dearg Doom" jedna od najcatchy pesama koje ovaj bend odradi..

10/10

 

meni se tiger!tiger! mnogo dopada,a dearg doom je obrada horselips-a?(?),ali sve jedno odlicna pesma iako nisam nikada slusao bend.

 

inace najvrhunskije pesme inace su mi:high passage / low passage,vargr moon,addendum galactus(ovu kad slusam nije mi dobro koliko je dobra:),traders and gunboats,hiberno-latin invasion,atavism II,highlander...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

..traders and gunboats keeping me alive.. :rockdevil: (ak' uopste tako ide stih :) )

 

strasna pesma..

 

A bas pre neko vece trazih po neta sta znachi "Dearg Doom", i nisam nashao shta znachi, ali sam eto provalio to, sto vec spomenu Goxy, da je obrada benda Horslips, neki stari irski folk/rock...to mora da se pojuri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Malko da dignemo temu o ovom uberdobrom bendu. Skinuh, i ni manje ni desno, nego bootleg iz sredine 90tih od these guys. Volim bootlege ki leba, a nikad se nisam nadao da cu neki njihov naci. Anyway, prva pesma je "Radical Man", nema je ni na jednom albumu, vec samo na nekom demo snimku. Znachi ne da ne lichi na Fega, nego strashno, kad krenula pesma, pomislih da nije ovo neki ancient deep purple bootleg? Stvarno tako zvuchi, hard rock/blueserski, do jaja, zanimljiva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bole me kita, nastavljam monolog, a ko sluchajno otvori temu:

 

http://www.metal-rules.com/zine/index.php?...2&Itemid=28

 

 

znachi, sastavih sad ovu list pesama, slusham i zameram svim 30 ljudi koji su bili tamo...ne verujem kako dobar bend, a kolka zainteresovanost...jebote..k'o u livingroom bedni da si ih turio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu ja LWSF na disku :'( Dodushe..trenutno i nemam pare...

 

Imam ja jedan koncert(rekoh to negde gore) iz '97e, kratki, ali lepi..ce se prosledi to :da:

 

a ja bih bas voleo neki noviji,posto vise volim novije albume,znaci od down among...

 

ima na youtube-u nekoliko skroz dobrih inserata,gde bas sviraju recimo warriors dawn,high passage / low passage...vredi pogledati

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SLOUGH FEG coming to Europe? YES!!!

Not as early as we would like to, SLOUGH FEG will be for three weeks in Europe by mid April.

Shows shall be announced soon, confirmed by now is their participation to the UP THE HAMMERS festival in Athens, Greece on the 11th / 12th of April 2008! Expect other shows in Germany, UK and Italy!

 

eh,tako blizu a tako daleko.dao bi ceo castle i legacy samo da vidim slough feg-a uzivo. :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
A bas pre neko vece trazih po neta sta znachi "Dearg Doom", i nisam nashao shta znachi, ali sam eto provalio to, sto vec spomenu Goxy, da je obrada benda Horslips, neki stari irski folk/rock...to mora da se pojuri!

 

i napokon izbunarih horslips i to bas the tain sa dearg doom pesmom.nemam zamerki na obradu slough fega,ali original je original.i to sa dodatkom folk instrumenata,koji su odlicno uklopljeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...