Jump to content

The Lord Weird Slough Feg


Goxy

Recommended Posts

Mene utisak albuma definitivno varira iz slusanja u slusanje jos uvek...tj. zavisi kako sam raspolozen. Tako da, dao bih mu u par dana sve moguce ocene od 7 pa do 9, sa tacnoscu od 0.01. Dobar...ma vrlo dobar album. Jos jedan album koji cu nabaviti ne da bih popunio kolekciju Skalci izdanja, vec da uzivam u istom...a mogao bih prvo da krenem nekad. Elem...

 

Favouriti:

"The 95 Thesis" pre svega, pure TLWSF classic, odma' u top10 benda.

"Materia Prima" odlican instrumental, ne na nivou "Pangs Of Ulster"a, mog Twilight miljenika, ali do jaja, posebno me onaj 'backi prelaz uvek obraduje :]

"Free Market Barbarian", 'a thousand riffs that sound the same...', za ovo prvi put rekoh da mi cudna pesma za TLWSF, ali bas mi nekako prirasla za uho, posebno Majkove vokalne melodije.

"Lycanthropic Fantasies" pola puta kada slusah ovu pesmu slusao sam samo gitaru, mnogo lep rucni rad, sto u onom pletenju u sredini, sto strofe...

"The Tell-Tale Heart" kao i za "Dearg Doom", i za ovu sam se skenjao kada sam procitao da je obrada x] Nevertheless, odlicno zvuci pesma, kao i Varvarin Slobodne Pijace, unela mi svezinu u zvuk benda, iako to bilo manje heavy, ipak vrlo prijatno uklopljena promena.

"Kon-Tiki", nakon 95ice, drugi fav albuma. Jos jedna riff-leaderska ukusna mesavina, koja nakon onog prelaza na sredini samo bolja i bolja do kraja pesme...zvuci kao da opisujem nesto sto je 8 minuta :]

"Tactical Air War", speed-heavy raj za paljevince na kraju :rockdevil: samo, zato sto ne traje duze, aaaaa!

 

Ne-Favouriti:

 

"Heavyworlder", do sada mislim da nema jedne TLWSF pesme da me nesto iritira ili da mi kvari album, ali ova mi je bas...dosadna. Hardworlderov dosadni retardirani brat. Ne, ne zelimo da se igramo sa tobom, odjebi.

 

I tako, sve u svem', kinda vise mid-tempo guitar-oriented album, always brings a smile to this Fegs fan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene utisak albuma definitivno varira iz slusanja u slusanje jos uvek...tj. zavisi kako sam raspolozen. Tako da, dao bih mu u par dana sve moguce ocene od 7 pa do 9, sa tacnoscu od 0.01.

 

Jesi ti veći fan i sve, ali meni ovaj album legao samo tako, kotirao bih ga pri vrhu diskografije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...