Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To su bile pretnje za Obucare, a covek je u medjuvremenu sredio Kreator. Sta hoces vise?

 

Ma moramo ga drzati u stalnom strahu, da nam dovodi sve dobre bendove, ne sme se opustiti :D

 

 

ja stvarno ne znam za sta vise da zivim

 

Ako ne znas, ti lepo svu svoju imovinu prepisi meni, ja cu vec znati sta da radim i kako da zivim sa tim :bigblue::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj,

karte bi trebalo 05.februara da budu vec u prodaji po ceni od 1500 din . Skromno od nas :))) . Javicu vam u petak jer bi tada trebalo iz stamparije da izadju :).

A na te prozivke za Obucare ne odgovoaram :))) .

Eh da Kreator nece izdati novi album tada . Bar ja tako mislim , i kao sto znate ovo ce biti jedini koncert u ovom delu evrope. Direx dolecu iz Esena :).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, он тврди да су он и друштво својевремено 80-их написали писмо фан клубу и да им је одговорено да никад неће доћи у Србију и: "Живела Хрватска". Тако ми је бар он испричао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da: Nek on prvo zavrsi sa koncertom,pa nek ga onda Aca smara.Sta treba,da se covjek naljuti i da ode.Frubi,Milleta u karantin do koncerta! :ph34r:

 

Stvarno, trebalo bi Miletu objasniti neke stvari :) Stavite i mene u karantin. Bas imam sta da mu kazem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehhe moze stvicu tebe (strahinja) i Acu pa mu vi tamo objasnjavajte neke stvari i obavezno da mu donese majcu 101% Srbin ! Ili jos bolje Srbija iznad svega da viidmo kako ce da reaguje :)hahahaha.

A ovaj sto se tice tezge, bude li tezga nece dobiti pare ! Tj. kada je turneja moze se ocekivati tezga, ovako prvi put dolaze kod nas u svojoj karijeri jos singl koncert, sto znaci da ce imati dan pre po beogradu da se zajebavaju i dan posle toga, sto znaci da nece biti smoreni itd. Mada nikad se ne zna. Ja samo mislim da ce ovo biti jedna ludnica :)))).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehhe moze stvicu tebe (strahinja) i Acu pa mu vi tamo objasnjavajte neke stvari i obavezno da mu donese majcu 101% Srbin ! Ili jos bolje Srbija iznad svega da viidmo kako ce da reaguje :)hahahaha.

 

 

Dobra ideja! Ima prvo da se javno izvini ako je pre nesto srao za Srbiju, zatim da se izvini sto ranije nisu dosli da sviraju. Pa da obuce majicu Srbija iznad svega. Ako to ucini, onda ce mu Djuro (tj.Strahinja) oprostiti sto ga je tukao. A ima Djuro tesku ruku(a i nogu) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da imaju nesto protiv Srba ne bi stavili na DVD "Sarajevo,Serbia". :mhihi: Uzgred,kad smo vec kod toga,Frubi obavezno pripazi da se poslije koncerta ne pojavi na nekom izdanju "Belgrade,Croatia". :wink2:

 

Skrenuce mu se paznja. Treba mu objasniti da je kod nas bukvalno Pleasure to kill, da pazi sta radi, da ne bi na svojoj kozi osetio Extreme aggression. Ako ne bude dobar, Srbija ce za njega biti Terror zone :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...