Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znam, ali u vremenu kada je izjava data apsolutno stoji, svi su se '90. vise ili manje gubili i lutali, cak i voljeni nam Slejer, ali dobro svima im je oprosteno, trebalo je kao metal bend preziveti te godine pod najezdama kojekakvih.

 

U pravu si,ali i u godinama lutanju su objavljivali sjajne albume.Kreator po meni ima jedan los album,"Renewal",ostalo je stvarno odlicno.Cak i "Endorama" koju svi pljujete jeste odlican album,samo totalno atipican za Kreator.

Slejer nema ni jedan los album. :D

 

 

People of the lie

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, 'Coma Of Souls' valjda. Steta sto ne sviraju 'Agents Of Brutality' ili 'When The Sun Burns Red'.

 

Da, mislim da su svirali Coma of soluls. Sto se mene tice, mogli bi da sviraju ceo Coma of solus. Ma mogli bi da sviraju 50 pesama na koncertu, ja se ne bi zalio :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,ali i u godinama lutanju su objavljivali sjajne albume.Kreator po meni ima jedan los album,"Renewal",ostalo je stvarno odlicno.Cak i "Endorama" koju svi pljujete jeste odlican album,samo totalno atipican za Kreator.

Meni "Renewal" nije bas toliko los album, vise dosadan. "Endoramu" vise ne uzimam u razmatranje, ne zasluzuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni "Renewal" nije bas toliko los album, vise dosadan. "Endoramu" vise ne uzimam u razmatranje, ne zasluzuje!

ti baš ne možeš da smisliš taj album. auf. baš si brutalan. ok. nećemo više o endorami. kad već pričamo o kreatoru 90tih ajde sad da čujem malo o outcastu šta mislite. meni je ekstra album. ajde rna, da čujemo. ali pošto ti ne voliš endoramu zbog gothic tripova ali ovde nema gothic tripova toliko. kako češ da oceniš ovaj album?

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se taj album jos isvidja, posebno 'Leave This World Behind'. Malo mi je bilo tesko da ga svarim, ali ne smatram ga losim. Inace, u finalu hita godine za 1998. godinu su bili 'Phobia' i Dikinsonova 'The Tower'. Ova druga je pobedila zahvaljujuci mojih 7 od 13 glasova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...