Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ljudi, nemojte me zajebavati, dolazi nam jedan od najvecih thrash metal bendova svih vrmena i vi hocete da sviraju gothic pesme? Za to je bio To/Die/For koncert. Smarate, a unapred znate da od toga nista nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, nemojte me zajebavati, dolazi nam jedan od najvecih thrash metal bendova svih vrmena i vi hocete da sviraju gothic pesme? Za to je bio To/Die/For koncert. Smarate, a unapred znate da od toga nista nema.

 

A i ti znas smarati sa tim tvojim "UG troo do kraja" stavom. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada svira Kreator necu da vidim dalje od 2 cm ispred nosa i necu da vidim dalje od thrasha, i kada svira Kreator okoreliji sam nego najokoreliji! Bice ovo jedan diiiivan koncert, jedva cekam!

 

Slazem se,ali taj isti Kreator koji spominjes je tokom 90-ih itekako plivao u vodama eksperimentisanja pa ti ta izjava bas i nije adekvatna za njih.

 

Sto se mene tice,mogu da sviraju pesme sa "Extreme Aggressions","Coma Of Souls","Violent Revolution" i "Enemy Of God",plus "Lost" i "Phobia".Za ostalo me boli kita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vi ste svi nekakvi okoreli treseri, ne vidite dalje od tresa.... :udri::udri::udri::udri:

Na thrash metal forumu i kad je Kreator u pitanju i ne zelim da vidim dalje od thrasha (a i gothic metal ne mogu organski da podnesem (osim pravi gothic tipa Bauhaus, Fields Of The Nephilim i sl.)! Kreator da je pravio albume poput "Endorame" nikad ne bi postao to sto jeste. Uostalom, sto su se vracali starom zvuku, doslo im? Nije, nego ljudi to nisu hteli da slusaju od njih.

 

Slazem se,ali taj isti Kreator koji spominjes je tokom 90-ih itekako plivao u vodama eksperimentisanja pa ti ta izjava bas i nije adekvatna za njih.

Jeste, i sta se u tom periodu desilo s njima? Lagan pad popularnosti do dna sa "Endoramom".

Share this post


Link to post
Share on other sites

PricAJTE VI STa hocete, sA eNDORame nisu svirali nista pa nece ni kod nas. Sa Pleasure to kill je bila Riot of violence i P;easure to kill, hm, nesto mi se cini da je bila pri kraju i Under the g. Da, mislim da je bila giljotina :D

jel to onaj trip jer ja sam brate od zivota rastavljen?xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se,ali taj isti Kreator koji spominjes je tokom 90-ih itekako plivao u vodama eksperimentisanja pa ti ta izjava bas i nije adekvatna za njih.

 

 

 

Znam, ali u vremenu kada je izjava data apsolutno stoji, svi su se '90. vise ili manje gubili i lutali, cak i voljeni nam Slejer, ali dobro svima im je oprosteno, trebalo je kao metal bend preziveti te godine pod najezdama kojekakvih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...