Jump to content

Kampovanje


krezavy

Recommended Posts

Nemoj kretati peške. Sedi na voz (bez karte naravno) i gde te kondukter izbaci odatle krećeš putešestvije po šumama i gorama (naše zemlje ponosne). Ja to planiram ali negde krajem juna ili sredinom jula. Ima gomila starih tvrđava, jezera, vodopada i sl. koje treba obići. Samo treba naći dobru ekipu

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljam u poslednje vreme da organizujem "kampovanje", s tim sto nece biti obicno kampovanje, vec se odredi destinacija i do tamo se ide peske. Staje se za spavanje i odmor/kupanje u nekoj reci itd.. Sta mislite koliko je to izvodljivo?

 

e mi smo tako jedared ishli iz bg-a u krchedin!!! trebao nam ceo dan i nedelju dana lechenja stopala

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljam u poslednje vreme da organizujem "kampovanje", s tim sto nece biti obicno kampovanje, vec se odredi destinacija i do tamo se ide peske. Staje se za spavanje i odmor/kupanje u nekoj reci itd.. Sta mislite koliko je to izvodljivo?

 

Super ideja, ali biciklom ili stopom. :da:

 

Peške je preterano jer ili nećeš daleko stići ili ćeš umreti :)

Šalim se, nećeš. Ali, šta je realno peške? 50 km dnevno? To je tempo da se ubiješ svaki dan, i tako ajd da izdržiš tri dana, prešo si 150 km. To možeš biciklom za dan i isto da umreš al si stigo dalje ;)

 

 

PS odmah ću da te spojim sa mojim dragim da idete biciklima, ako nemaš društvo za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ideja, ali biciklom ili stopom. :da:

 

Peške je preterano jer ili nećeš daleko stići ili ćeš umreti :)

Šalim se, nećeš. Ali, šta je realno peške? 50 km dnevno? To je tempo da se ubiješ svaki dan, i tako ajd da izdržiš tri dana, prešo si 150 km. To možeš biciklom za dan i isto da umreš al si stigo dalje ;)

 

 

PS odmah ću da te spojim sa mojim dragim da idete biciklima, ako nemaš društvo za to.

 

 

all men must die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas fora da se ide pesaka. Ali prvo bi trebalo da se ode na neko probno kampovanje ili tako nesto, da se vidi koliko je to izvodljivo, a onda da se proceni tempo, recimo 30 km dnevno. Nije cilj da to bude samo pesacenje dok ne umrem, vec je fazon da to bude i zajebancija ali i mucenje, dakle pesaci se malo, malo se zeza, spava se na otvorenom, vatra itd.. Uglavnom meni se cini kao dobra zamisao, a bas volim da pesacim po sumama gorama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas fora da se ide pesaka. Ali prvo bi trebalo da se ode na neko probno kampovanje ili tako nesto, da se vidi koliko je to izvodljivo, a onda da se proceni tempo, recimo 30 km dnevno. Nije cilj da to bude samo pesacenje dok ne umrem, vec je fazon da to bude i zajebancija ali i mucenje, dakle pesaci se malo, malo se zeza, spava se na otvorenom, vatra itd.. Uglavnom meni se cini kao dobra zamisao, a bas volim da pesacim po sumama gorama. :)

e smoricesh se dok dodjesh do kvalitetne shume! idi ka valjevu, na gradac! 80 km od bga vroma kvalitetna lokacija! 2 dana pjehe ali 99% preko njiva i gluposti ako bash budesh izbrgavao puteve, trebace ti mozhda i vishe od 2 dana.

 

@ veronika ZHIVELI IZVIDJACHI (I PLANINKE XE,XE) Polozhila si zavet, jednom izvidjach zauvek izvidjach, to shto nisi platila chlanarinu nije toliko bitno. 'esil' ishla na smotru za prvi maj?

 

iz kojih ste odreda?

 

O.I. N.H. MIODRAG MILOVANOVIC LUNE!!!!! ZVEZDARA!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samm davno bila.

France Presern :D

Barbariceva armija! bash smo bili jedni do drugih na izvidjachkom sajmu kolekcionara proletos "mihajlovac" organizovao... torvao sam klince vojnom literaturom :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na sugestiji. :pivopije:

 

 

Ja sam bio u jagodini izvidjac jedno 6 meseci kao klinac i nista nisam naucio. :)

 

ma da bi nesfto nauchio morash bash da se iscimash. skoro smo upisali 30-tak klinchadije i agonija je samo kontrolisati ih po shumi a kamoli uchiti ih neshto... ali ima zainteresovanih koji su signalizaciju skapirali za dva satanka, sve chvorove za po pola sata i sl...

 

@veronika da chika barba je veoma opasan! s onom bradom i roze maramom

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako imash herca bani kod nas na satanak da ti klinci pokazhu! nacicu ti negde slike mada je to najlakshe s' kanapchetom odma!!! e chekaj ima neki priruchnik za chvorovanje samo da proveim koliko ga ima u MB pa da ti poshaljem

2 mega, ocesh?

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

definicija prvomajskog kampovanja...koje krece oko 28og aprila...

 

negede vec oko 20og se prijavi 20ak ljudi za tu zgodu...i skupljanje para treba da krene...da se nakupuje 'rane,pica...da se zdere i da se loce...u skladu sa praznikom ozderavanja...pa se pare skupljaju do 27og...tada prva trecina usplahirenih koji jedva cekaju zgodu odustane...neki se prijave na "dobijanje"...neki na klimatske promene...ostane 10 ljudi koji jedva cekaju da se krene...da se cirka,zajebancija u sumi...ovo-ono...posle prve veceri druga trecina vec mrko gleda na sve i priziva kisu kako bi nasli razlog da odu...jebi ga,vec iskoristena varijanta za "dobijanje"pa se traze razni drugi razlozi..."uf,peglu mi ukljucen","oh,ne,ispit mi pomeren za prvi maj"...uglavnom su razlozi "jako"opravdani...elem,ostane,treca trecina...koja se zajebava i ogovara ove 2 trecine...a i te dve trcine ogovaraju ovu jedu sto je ostala...rezime kampovanja prvomajskog...svima bilo super i svi su puni zgoda ioako prakticno nisu bili...a neki i nisu stvarno bili...trebali su...al to mu dodje po njihovom k'o da su bili...

 

-trne,sto nam je bilo super na kampu...jedva cekam sledeci put...suma,priroda...ma fetis...

 

-cek bre,pa bila si samo jedan dan...otisla si kada si cula da je neko video pauka...

 

-ma sta pricas bre...bila sam bas dosta...nego vreme bilo lose,pa sam otisla...

 

-sta bre pricas,bilo ok vreme...palo tri kapi u grad koji je blizu novog sada...odprilike...

 

-ma daj bre,bio pljusak...jedva smo zivu glavu u povratku izvukli...

 

-to zato sto toma ne zna da vozi...a ne zbog "ogromnog"pljuska...al nema veze,bili ste...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trne, nemoj vise definicije da prosipas - drzi se duhovnog, bolje ti ide. :)

 

Inace, gledamo da se svakog leta odrzi kolektivno kampovanje. 3 satora, nas oko 10, savrseno.

Reka Sava, divljina, pecanje ( ilegalno :mhihi: ), rostiljska kobasica 24/7. Bolje ne moze. ;)

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

all men must die

 

:)

 

e smoricesh se dok dodjesh do kvalitetne shume! idi ka valjevu, na gradac! 80 km od bga vroma kvalitetna lokacija! 2 dana pjehe ali 99% preko njiva i gluposti ako bash budesh izbrgavao puteve, trebace ti mozhda i vishe od 2 dana.

 

@ veronika ZHIVELI IZVIDJACHI (I PLANINKE XE,XE) Polozhila si zavet, jednom izvidjach zauvek izvidjach, to shto nisi platila chlanarinu nije toliko bitno. 'esil' ishla na smotru za prvi maj?

 

iz kojih ste odreda?

 

O.I. N.H. MIODRAG MILOVANOVIC LUNE!!!!! ZVEZDARA!!!!!

 

Upravo. Odvezeš se pa pešačiš, a onda to gubi smisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvuchi kao kvalitetna fizikalija samo to nije za mene jer je moja persona vishe u fazonu da zastane , baci neko meso na zar ,pivo, pljuga i zelena trava ..

 

od chega su ti se nadule noge krvniche ?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ti staze i od 50 i 100km... Nabaciš opremu na leđa i staneš gde ti volja. Ionako se niko ne takmiči ni sa kim drugim osim sa sobom. Bilo je naravno i šatora i pivopija i svega toga...

 

A noge su mi natekle od neravnog puta...prvo se penješ gore 200m pa se spuštaš, pa penješ pa spuštaš...nisu mi se tabani navikli na dril, cele godine ništa ne radim.

Al' evo ovo je bio dobar znak da nešto mora da se menja :)

 

Ako se ne varam sve ukupno je bilo oko 12000 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bejadoh na maratonu na Fruškoj Gori. Raštelovao sam se majke mi...otekle su mi noge ko bundeve sunce ti jebem. Samo 32km ali imali smo jebački tempo jedno vreme... Da imam dušu verovatno bih je ispustio danas...

 

A, to onaj mini maraton? :P hehe

 

Jbt nisam ni znala da je maraton. Paaah, mogla sam ići.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...