Jump to content

Kampovanje


krezavy

Recommended Posts

Мрзим 1. мај и Нову годину, досадни су. Једина гомила која ме не замара је на југу. B)

 

Izrode.

 

Prvi maj konza,alkoholno unistenje je bilo potpuno,meso je bilo dobro,priroda je bila na nivou,cak je i riba bilo u nekoliko navrata. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas je bilo raznovrsnije.Nas 7,5 kila mesa,3-4 kile nekih salata,2 kile sladoleda.

Luka(Narsil) i ja popili jace od pola gajbe pre nego sto je to sve uopste pocelo,pa nastavili sa pivom,vinjakom i malo manastirke.Anihilejsn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мрзим 1. мај и Нову годину, досадни су. Једина гомила која ме не замара је на југу. B)

 

Prvi maj ne, ali Novu godinu takođe mrzim.

Bio na vikendici prekjuče, pek'o ćuretinu na skari, Zvonko Bogdan i Metalika nam svirali u pozadini, milina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prateći forumska dešavanja, kontam da bi sad trebalo da se ubaci neko i da prokomentariše kako je verovatno i Mita bio prisutan... =) I gotta get a life.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Mrzim kampovanje za prvi maj. Na sve strane retardi koji se samo napijaju, urlaju i bacaju smece. Taj dan ima dublje znacenje od onog komunistickog nasledja. Sasvim slucajno ili ne, tada je Belten, paganski praznik koji slavi povratak Sunca, toplog vremena, budjenje prirode i plodnosti.

 

Vise volim da kampujem tokom ostatka godine. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde svi Turci,tu i mali Radojica..

 

za prvi maj nisam nigde isao ove godine,ali smo nas 5-6,par puta rostiljali na Kosmaju..tamo je jako lepo uredjen piknik prostor,ima gde da se voda natochi,mir,tishina i roshtilj..

 

ko ne moze da se iscima iz Beograda,da mrdne dupe do Kosmaja tokom godine,a ne samo za prvi maj,ima veliki problem..

 

uskoro ce da idemo na pesacenje na Rudnik i Ostrovicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

ove godine organizacija prilicno mrsava,al smo nekako iskurblali...vikendica je u pitanju,al ko da si u sumi...oko tebe vocnjaci,baste,zelenilo,veliko dvoriste...ono,super je...zajebace nas kisa najverovatnije,jebacemo jedni drugima kevu sto smo uopste krenuli...od petka do ponedeljka...ako se ne posvadjamo do tada ili tako nesto...nesto je kao plan da se danas jede pasteta i leb,sutra kotlic,u nedelju rostilj...ja ne znam zasto,al obozavam ovakve zgode...vikendice,kampovanja,ovo-ono...kupio sam super sator za 3 osobe,1800 dinara...samo sto ga u grad ne nosim...idem na vikendicu,al cu da spavam u satoru :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove taj sator iz Metroa, da ne znas slucajno? Kontam da je kineski. Ja uzeo preko oglasa nov neki za 2 osobe za 1500, tj. ispalo me isto 1800 sa postarinom, zanima me bas da li je isti :D

znam ja da nije kvalitet,al se moze koristiti...205 visina,215 sirina,visina u najvisem delu je 130...ok su dimenzije,lepo izgleda...nek potraje 5 kampovanja i ja zadovoljan ;)

 

И ове године бојкот првог маја.

 

ne lazi,nije bojkot nego nemas sa kim da ides...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ja da nije kvalitet,al se moze koristiti...205 visina,215 sirina,visina u najvisem delu je 130...ok su dimenzije,lepo izgleda...nek potraje 5 kampovanja i ja zadovoljan ;)

 

 

Ma nisam se sprdao, ozbiljno sam te pitao kako se zove :D Moj je neki Tesco, bas me zanima da li je isti. Ne treba ni meni nista skupo, koji ce mi, meni je bitno da je lagan a ovaj ima samo 1,5 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...