Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

dugo sam mislio da si zensko, mozda zbog tog gej avatara :lol:

KAKO MOLICU??? :) :) :) :)

 

Svaka cast Ani, zaista.. koliko treba biti psihicki spreman da posle 6-3 i 3-0 za protivnicu uspe da se povrati u mec i na kraju ga osvoji??? Stvarno je napredovala! U Stutgartu ima jeben start.. u prvom kolu igra protiv Shniderove, mada je Ana realno miljama kvalitetnija od nje! Inace ceo turnir je ZLO! Sve najbolje igracice ce igrati turnir, a Eurosport ce prenositi 5 ili 6 sati dnevno ovaj turnir :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelena je dobra igracica ali jos uvek nije dostigla nivo Enanove, ova je kao masina. Nadam se da ce Jelena jednom i nju da dostigne, mada videcemo...

Dok Novak je vec stigao i drugog i prvog igraca sveta, mnogo im je blizi nego Jelena Enanovoj. Ima vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi je neko pričao da će "ono sa naočaLama" da postane kvalitetan teniser, ne bi verovao. :) Ali pošto Janko skida skalpove likovima iz prvih 20 uveliko, nema sumnje da je dosegao taj nivo, so, respekt. Ako bi uspeo da osvoji neki atp tour turnir, kontam da bi još dobio samopouzdanja, i igrao još bolje.

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi je neko pričao da će "ono sa naočaLama" da postane kvalitetan teniser, ne bi verovao. icon_smile.gif

 

hm, mozda ti to ne znas, ali "ono sa naočaLama" je bilo prvi junior sveta dok je igrao u toj konkurenciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, mozda ti to ne znas, ali "ono sa naočaLama" je bilo prvi junior sveta dok je igrao u toj konkurenciji.

 

Naravno da znam, i Michael Jordan je bio treći pik na draftu a ne prvi, prvi je bio Sem Bouvi koji do kraja karijere nije skupio u proseku 10 poena po meču, a MJ je postao najveći sportista sveta svih vremena. :)

 

Tj, ništa to ne mora da znači, prošao je godine kada se očekuje da igrač i dalje može da eksplodira, mada, nije nemoguće naravno. On je toliko kikseva imao i ispadanja u prvim kolima od raznih indijanaca, da je ubio i svoju veru u samog sebe, a kamoli okoline.

 

Jako mi je bilo kad su Noleta pitali jel može Janko da dobije Hjuita, kad je Nole rekao: "Ako se ne bude zajebavao, može" :D Toliko o tome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bzvz mu stoji, ali me iskreno zaboli nesto... prosao je Novak na kraju, mada mi je zao Chele jer su ga toliko dekoncentrisali u taj brejku, na servisu... da sam sudija, ispraznio bih salu!

 

Sad igra sa Sepijem koji je izbacio Bagdatisa i Ljubichicja.. videcemo sta ce Novak uraditi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Vavrinka za potceniti, samo što kod njega radi psihološki faktor više nego kod ostalih igrača.. i kod Noleta proradi jače kada igra protiv Vavrinke sve mi se nešto čini... kada mu je slomio otpor onda je bilo lako.. danas oko 17h igra sa Verdaskom.. nadam se da ovaj master neće biti repriza Sinsinatija -.- Ceo master, ceo dan na Sport Klubu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...