Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Сад би Јапанци требало да се отворе 10 милиона за Ану. Таква се прича причала кад је Јонекс постао спонзор - ако се попне на прво место добија 10 милиЈончића. Ееее...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamos Rafa , kralj sljake je jos jednom potvrdio svoju dominaciju rasturivsi Noleta na proste cinioce , ali evidentno je da je Djokovic imao los dan , da je dobio 3 set ko zna sta bi bilo.... elem , siguran sam da mu na travi Djokovic moze vratiti istom merom.

 

U finalu je Nadal blagi favorit protiv Federera, nadam se da ce uzeti 4 uzastopnu titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не можеш, овде се навија за Србе, имаш хрпу каталонских и шпанских форума па се лижи са Маварима колико ти воља. Озбиљан сам. Сваки пост који велича противнике неког српског тенисера/ке, након што од истих изгуби, ће бити обрисан. Само усташе, турци и неколицина напаљених клинки су навијали за оног напуцаног. Ја сам данас изгубио 2 годоне живота у тај брејку и пун ми је курац вас малодушних...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не можеш, овде се навија за Србе, имаш хрпу каталонских и шпанских форума па се лижи са Маварима колико ти воља. Озбиљан сам. Сваки пост који велича противнике неког српског тенисера/ке, након што од истих изгуби, ће бити обрисан. Само усташе, турци и неколицина напаљених клинки су навијали за оног напуцаног. Ја сам данас изгубио 2 годоне живота у тај брејку и пун ми је курац вас малодушних...

Какве су ово глупости? Овде се навија за тенисере, а не за одређену националност.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не можеш, овде се навија за Србе, имаш хрпу каталонских и шпанских форума па се лижи са Маварима колико ти воља. Озбиљан сам. Сваки пост који велича противнике неког српског тенисера/ке, након што од истих изгуби, ће бити обрисан. Само усташе, турци и неколицина напаљених клинки су навијали за оног напуцаног.

 

Ako si moderator nisi povukao Boga za muda , i ne vredjaj , pricaj to svojima u kuci da su ustase i turci , zaobidji me , proseravas se i ti i ja bi navijali protiv Zvezde ako igra sa nekim stranim ne hrvatskim klubom , i ako je u pitanju srpski klub , spusti se malo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si moderator nisi povukao Boga za muda , i ne vredjaj , pricaj to svojima u kuci da su ustase i turci , zaobidji me , proseravas se i ti i ja bi navijali protiv Zvezde ako igra sa nekim stranim ne hrvatskim klubom , i ako je u pitanju srpski klub , spusti se malo.

Нисам, нити мислим тако.

Нисам рекао теби да си турчин већ ко је навијао против Новака, а на основу коментара са сајта Б92, једини који се радују овом поразу су неки Мирсади, Дамири и остала банда (+ наложене клинке). То што си ти одлучио да се нађеш у овом друштву је твој проблем, а не мој.

Наравно да бих навијао против Звезде, ако не игра са усташама и турцима, али то нема везе са овим. Ако је све ово због тога што је Новак ганци, онда стварно ниси нормалан. Сећам се оног времена кад су голове за репрезентацију давали углавном Партизанови играчи (Милошевић, на пример) и знам пар људи који су псовали и нервирали се кад он да гол, иако су неки од тих голова били НЕВЕРОВАТНО битни (Чешкој у Прагу на центаршут Друловића са леве стране 1:2).

 

 

 

Какве су ово глупости? Овде се навија за тенисере, а не за одређену националност.

Какве су ово глупости? Не знаш да читаш или би требало да поновим. О тенису се дискутује, а навија се искључиво за Србе. Тачка и крај ове приче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bas mislim da si u pravu kad kazes da se prica o tenisu i posto je ova tema posvecena generalno tenisu kao sportu mislim da svako ima pravo da navija za koga god hoce i da o tome ovde pise, ovo nije fan klub ane/jelene/novaka/nadala ili bilo koga pa da to deluje nenormalno

ako je nekome to uvredljivo neka stavi doticnu/doticnog na ignore listu i problem resen

+ moderator kaze da navija protiv jednog naseg kluba u medjunarodnim utakmicama "ali to je nesto drugo", voleo bih da cujem u cemu je ta kljucna razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitke za anu, sasvim zasluzeno. i ocekivano, posle pobede u polufinalu, za koje se znalo da je finale pre finala.

velika stvar za srbiju, vec drugi grand slam ove godine (od moguca 4), i teniserka iz srbije na prvom mestu wta liste.a pricamo o jednom od najpopularnijih sportova na svetu.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ moderator kaze da navija protiv jednog naseg kluba u medjunarodnim utakmicama "ali to je nesto drugo", voleo bih da cujem u cemu je ta kljucna razlika

Смараш и квариш овај дивни тренутак. Ако ти није било јасно до сада, нема сврхе ни да ти сада објашњавам.

 

 

 

Браво Ана!

Би ми смешно кад се пењала на трибине, а оне гузоње из ложе помажу и пружају руке. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...