Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Цццц, како грувамо на свим фронтовима, ово није нормално. за три дана Срби су имали преко 15 мечева и само су један изгубили. Увешће нам ови злотвори санкције поново ако овако наставимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ивановић је глупа к'о топ

.

 

I Agnješka je lepa

 

da ga jebem, nije bas lepa, ali ima neki smek, jebozovna je, to potpisujem. definitivno je jedan od mojih favorita, u svakom smislu. a mozda to ima veze sa tim sto sam pijan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ивановић је глупа к'о топ

Pa sta i da jeste? Meni je bas simpaticna i ona i nacin na koji se odnosi prema javnosti. Ne folira se i apsolutno je iskrena u svakom trenutku.

а Јелена иритира својим егоизмом.

Sa ovim se apsolutno slazem. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ај не серите, Ана није глупа, то је смешно рећи, а Јелена није егоистична, већ мало искомплексирана јер има тело као змај, а глава јој је безвезњикава.

 

Добро игра овај Гулбис, надам се да ће Новак победити, а и у том случају биће веома уморан за Надала. Мудо лабудово, јебем му матер (Гулбис значи лабуд)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сафина је истог темперамента као њен брат. Гарантујем да би оборила руку већини људи са форума, а и да може да попије више од већине овде...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде Јелена, за Ану има времена, млађа је, а и њој тврђи :) (терени) више одговарају. Попеће се на прво после Вимблдона. Мени би било драго да обе окусе сласт првог места ове године, а после - није ни битно...

 

Мада, свеједно ми је, само да је Српкиња прва (и да усташе немају играчицу међу сто :mhihi: :mhihi: ).

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

nervira me jankovic. navijam za nju, naravno. ali jebote... bio u gradu i cujem 3:0 za nju, dodjem sad kuci, gubi 6:4, 2:0... mislim daaaaaj... kako sam se sad iznervirao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...