Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

što ti je kraj nejasan? :D

 

 

 

matori očigledno sve vreme zna za te stvorove, zato je i mlatnuo ribu i odvukao je nazad na rupu, on to tako najverovatnije radi oduvek i ne želi da se za njih sazna. meni sasvim ok završetak priče :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

'ajmo fanatici,religijski horor,ali da nije "dobar" vec bar iznad prosjeka.necu vam reci sta sam sve gled'o (mada pretpostavljate posto to pitam svakih pola godine da sam gled'o egzorciste,spance i ostale klasike),pucajte iz svih oruzja.da bi bilo jasnije treci dio egzorciste mi je najbolji film ikad snimljen,dakle moze iz koje god godine,moze kakva god produkcija ali zaplet mora da bude dobar i gluma na bar nekom korektnom nivou.dakle sve one filmove koji su kao dobri za jedno gledanje zaobidjite svega vam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporucujem kultni sleser "Sakacenje Bavaraca",totalni pokolj,krvi na sve strane,11 ljudi je masakrirano tokom 90 minuta koliko traje film.Spanski film,rezirao ga Serhio Ramos.Overi.

 

mada pretpostavljate posto to pitam svakih pola godine da sam gled'o egzorciste,spance i ostale klasike

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

trlaja lizi jaja,upoznt sam sa velsom i to jako dobro.religijski u smislu da se prica vrti ili ima bar vise od dva tri elementa neke od religija,hriscanstvo me vise zanima,ali nije obavezno.ovo zombiji,kuce z'duhovima i sl me bas smara

 

dovla,gledao sam ga zadnji put mislim prosle godine

 

jel' moguce da ovaj novi francuski val nije snimio nijedan religijski horor s' obzirom da su katolici i da imaju pun kurac lokacija dje bi ga mogli uradit'?do skora sam ih izbjegavao jer sam mislio da su nesposobni za nepateticnu i realniju glumu,ali me je les revenants razuvjerio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serbian film ima 5,4 na IMDB

 

prestrogi su, prilično je egzotičan film, ipak je meksički, 6.5 bi mu bila poštena ocena

 

pa kazem ti,necu da gubim vrijeme na neki film koji se gleda samo jednom i posle niz klozet solju,ovo mu dodje kao fin filter.

 

elem,udario po francuzima,zasad samo Martyrs vrijedan paznje,imam jos dva tri filma od ovih poznatijih da ovjerim,mada tesko da je to taj nivo.da se razumijemo,i Martyrs ima par problema ali detalji su u pitanju,samo lomljenje radnje je neprocjenjivo.

 

i izbjegnite The Prophecy a narocito nastavke,vidim da ih furaju po ovim listama za religijski horor,jes' da je walken kralj ali su filmovi tezak krs.kao i onaj sa entoni hopkinsom,ja nisam odolio jer sam fanatik za ovakvim tipom filma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

o bre, kakva Prophecy sranja gledaš, mojne kenjaš za imdb ocenu

 

ovo je kratak film, ili će te privući za 15 min ili gasi

 

ne možeš reći da nemaš 15 min

 

i još gledaš Francuze, a tek oni imaju sranje horora, najgrđi je onaj gde Vinsent Kasel glumi neku nazi seljačinu

 

Martyrs je remek delo, naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazem ti da sam fanatik za hororima sa takvom tematikom,ne biram,zato pokusavam da ubacim bar neki filter da ne bih bas previse vremena gubio na krsine od filmova.i nemam pojma za bolji filter od imdb,i metacritic i truli pomidori mnogo variraju,i pola filmova ima tipa 10 recenzija,sto se nemoze uzet' za ozbiljno.pratio sam bloody disgusting,ali su oni bas okrenuti americkoj produkciji pa sam zabatalio

 

a pod francuze sam mislio ovaj novi ekstremni val,ne generalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i mislio sam na francuski horor sa Kaselom, zove se Sheitan, isto ocena ispod 6, mada i tu ga preteraše, nije toliko loš

 

sve u svemu, i ja koristim IMDB da vidim ocenu filma, ali moraš da imaš u vidu da Prophecy najviše gledaju i ocenjuju glupi Amerikanci, koji onda lupaju dobre ocene američkom filmu

 

dok Curandero, pa i francuske i ostale neameričke horore pretežno gledaju striktno ljubitelji horora sa visokim kriterijumima

 

njihove slabe ocene se gube čak i u Prophecy, jer ih brojčano nadjačaju klinci kojima je to maestralna stvar

 

tako da bar obrati pažnju da neamerički horor ne posmatraš na IMDB na isti način, jer ga ni ne ocenjuju isti ljudi

 

i jopet kažem, 15 minuta je pošten pristup filmu, a i brate poslušaj me, tvrda nikšićka glavo

 

bolji je od 90% Francuza

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...