Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt1188729/

 

ako neko voli sf/daleka-budućnost/posada-na-svemirskom-brodu filmove, ovo je ok zabava. možda su mogli još malo da razvuku priču i produže film.

 

ako se dobro secam, Pandorum je trebalo da bude prvi deo planirane trilogije, ali je reziser, zbog ne bas sjajnog prijema filma, odustao od te ideje. otud utisak nedorecenosti. u svakom slucaju, vise nego korektan film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mogli bi da nastave snimanje, pa da mu daju određen kraj :D

 

http://www.imdb.com/...ref_=tt_rec_tti

 

gledao neko? vidim da ima sasvim korektnu ocenu za jedan horor.

 

odgledao sam ga ponovo posle skoro 10 godina :D

 

dobar je film, ima dobru atmosferu sve vreme... kraj nije ne znam koliko zajeban, ali je dovoljno ok, pogotovo za standarde u 1999.

 

izgleda da je film prosao ispod radara jer se pojavio desetak dana posle sestog cula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš ono kad gledaš neki film i vidiš da je glupost,ali ipak nateraš sebe da ga odgledaš do kraja,čisto da vidiš dokle glupost može da ide, ali kod ovog filma to nisam uspeo, kao ni kod Gospodara Salema (nedaj bože nikom onu patnju kod gledanja kao kod mene).iskreno veliko razočarenje. Nekom se ovakvi filmovi dopadaju ali kod mene velika nula,počev od priče pa do neizbežnih glupih jurcanja po kući. Ima mnogo boljih filmova sa ovakvom tematikom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao "Black Sabbath" horor, nije loše uopšte iako je iz 1963.

http://www.imdb.com/title/tt0057603/

 

Samo mi nije jasno zašto su neki ljudi preplašeni njime, ja sam iskreno dosta pospan bio pa sve jače do kraja filma me hvatalo. Shvatio sam da bi poslednja epizoda, trebalo da bude najstašnija al eto ovaj film na mene nije tako delovao. A neiskusan sam skroz kad su horori u pitanju.

6 od 10 ocena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@schneider, a znaš li kako su ljudi nekada balavali na prvi crno beli televizor? A danas, priznaćeš da ih niko i ne pominje više... Tako i ti filmovi, sve u svoje vreme... Mada, imaju "nešto" (koliko god nam bili čudni i naivni) što se ne može osetiti u današnjim filmovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

o čemu ti, najbolji horori su se snimali sedamdesetih godina

 

u stvari, najbolji filmovi uopšte su se snimali tada

 

poslednjih 20 godina srednja žalost

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo kod toga, gledah ovo nedavno: http://www.imdb.com/title/tt1833844/

 

čudan film. nije baš horor u klasičnom smislu i glavna zamerka je što je radnja prilično ravna i maltene ništa se ne dešava, ali sa druge strane, da ga jebem, baš su naboli taj neki trip italijanskih horora 70-ih poprilično, plus su zvučni efekti sjajni (u skladu sa radnjom, je li) pa ga je sa te tehničke strane milina slušati i gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o čemu ti, najbolji horori su se snimali sedamdesetih godina

 

u stvari, najbolji filmovi uopšte su se snimali tada

 

poslednjih 20 godina srednja žalost

Pa o tome pričam, imali su "žicu". Dečko je verovatno krenuo od novih filmova, a pritom zelen iz branše pa je i gledanje jednog filma iz "šeset pete" verovatno loše iskustvo, zato i kažem sve u svoje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...