Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

http://youtu.be/nOTt4lUdK9A

 

Da li ga je gledao neko? Vidim da je na dosta sajtova pokupio pozitivne kritike.

 

verovatno su isti sajtovi pozitivno ocenili i Beyond the Black Rainbow

 

mada, moram da priznam da u prvih pola sata ima baš nečeg linčovskog, a onda se sve raspadne u gomilu labavo povezanih scena, s malo ili bez ikakvog smisla

 

nema priče, nema režije, samo je dobro uslikano, i vrište na sve strane

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

počo sam da gledam, za sad to je na pjenu od mora sa više golotinje

 

ali ako je nešto dobro onda je to prilika da svi vide kako neko ubija Mikija Perića, bar na filmu kad ne može u stvarnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

moglo je ovo mnogo gore da bude

 

ko voli Mediteran imaće šta da vidi, ona tvrđava ako stvarno postoji u CG svakako je fascinantna

 

trebalo je više podvodnih snimaka, manje cgi-a sirene jebene. Solidna ribica, inače

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda se i spominjalo ali nema veze, gledah sinoć http://www.imdb.com/title/tt1935896/ većina priča su smeće realno ali ima i nekoliko boljih, a i Srđan Spasojević je tu, sa sve Pikcem iz "Roda" :haha:

 

ova priča uopšte i nije horor što se mene tiče, ali me je oduvala kako je dobro snimljena i koliko sjajno izgleda, izneverovao sam

 

http://www.youtube.com/watch?v=rgv6u-Qm4fQ

 

super je zamisao za film samo je dosta režisera podbacilo, vidim i da će drugi deo uskoro

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

HONEYMOON je solidno hororče, nema tipičnog vrištanja, džapanja, jurnjave i sličnih fabričkih gluposti, nije remek delo al mož' se pogleda. Reko bih da je da je na nivou SInister, s tim što Sinister ima neviđeno bezvezan kraj, a ovde malo zateže na početku, ipak je to medeni mesec, mora malo patetike da se ubaci, golupčići i te fore, al kasnije se drži dobro, polako se razvija, završetak nije holivudski.

 

Vojnov je reko da je ovo maltene melodrama sa horor elementima, moguće da je i tačno, jer svakako nije tipična vriska, pa da ne bude da neko skine i očekuje Hostel ili tako nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojavio se? super, overiću, čekao sam ga baš.

 

videh juče ispred Tuckwood-a plakat za "As Above, So Below", preveden kao "Kako gore, tako dole" :haha: mislim ono, jeste to najlogičniji prevod, ali na srpskom zvuči kao neka komedija :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinister mi je bolji od The Conjuring, the mi je dovoljno

 

 

Da, mnogo bolji. The Conjuring mi je tipičan kliše horor, malo izvikan i za nijansu kvalitetniji od mora sličnih filmova.

 

Zašto vam svima smeta kraj u Sinisteru? Po meni kraj izvlači film. Da nije onakav bio bi mi klasičan ukleta kuća film. Možda bih malo više razradio lika sa Slipknot maskom, ali ok je i ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...