Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Kao pravi nacionalista, glasao sam za sve nashe... dakle:

 

Palacio

Kecman

Rakoch

Novica

Pekovic

 

:lol:

 

Kad je Palacio dobio naše državljanstvo?

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Откад је држављанство доказ националне припадности. Милутин је Србин.

 

debila

Ниси требао говорити у множини, једнина би била сасвим довољна, а изречена реченица апсолутно истинита.

Приметио сам и раније да ти ниси баш нешто бистар, сад да ли се дрогираш, долазиш пијан на форум или нешто треће или пето - не знам, нити ме интересује. Хоћу рећи - ако сам се већ прихватио некаквог глупавог Нет гласања и имам четири Србина и једног храброг припадника јуначке белизеанске нације, сасвим је логично да ћу да гласам за Србе + малопре поменутог Милутина. У ствари, не знам зашто ти нешто и објашњавам...

 

Ko pita...

...улети му кита.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ниси требао говорити у множини, једнина би била сасвим довољна, а изречена реченица апсолутно истинита.

Приметио сам и раније да ти ниси баш нешто бистар, сад да ли се дрогираш, долазиш пијан на форум или нешто треће или пето - не знам, нити ме интересује.

 

O apsolutnoj istinitosti tvog shvatanja moje recenice ces moci suditi iskljucivo kada me budes upoznao.I ja nakon gomile tvojih komentara i gluposti koje si provaljivao nemam bas neko pozitivno misljenje o tebi,jedina razlika je sto ja ne mislim da si pijan,nadrogiran ili sta vec...nego sto je jos gore,to lupetas u potpuno treznom stanju.Ali necu sigurno donositi neke finalne zakljucke o tebi na osnovu toga sta kenjas po netu.

A ako te,po tvojim recima,sve sto si napisao u principu ne interesuje,onda se i ponasaj tako i zaobidji me.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заобилазим те, него ме ти стално помињеш.

 

Сигуран сам да сада ниси сигуран да ли сам стварно гласао за Ракоча или не, иако је очигледно...

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заобилазим те, него ме ти стално помињеш.

 

Сигуран сам да сада ниси сигуран да ли сам стварно гласао за Ракоча или не, иако је очигледно...

:) :)

 

Uh,ma da,stalno te pominjem,eto idem sa foruma na forum i stalno te pominjem. :no: Jednostavno si mi mnogo bitan faktor u zivotu. :)

Da li si glasao za tog pajsera ili nisi mene zabole.Meni je zao sto glasah za ove vase pajsere.Ali dobro,ako nista drugo,barem imaju nase pasose. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sto se mene tice tropski pozari u Grckoj , mogu da se nastave pojacanim intenzitetom i ovog leta , majku im njihovu sudijsku , mrzim ih , pa zar 2 licne u napadu Pekovicu i i 4 licne Vranesu od kojih je eventualno 2 bio prekrsaj , a Taukeramika gotovo 9 minuta u 2/4 nije u bonusu , sramota , pa lako je onda onoj klosarcini Spliteru da bude dominantan centar .

 

Videcemo nastavak , mada ne obecava mnogo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo se završio meč.

 

Izglubili smo, 17 razlike, šta da se radi. Sudije su ZAISTA ''sjajno'' odradile posao, naročito u prvom poluvremenu. :violent:

 

Žao mi je jako, ali ovo je summa summarum - ipak najveći uspeh Partizana

( a samim tim i nekog našeg tima ) u Evropi još od '98.

 

Ne treba tugovati, bože moj - orijentisaćemo se na domaći šampionat .... i naravno ponovo ga osvojiti!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da iznezem rekapitulaciju danasnjeg meca :

 

Ako neko nije gledao utakmicu nek ga ne zavarava 17 razlike pobeda ove inkvizitorsko-hrvatsko-muslimansko-crnacke bagre jer su bili popomognuti najstarijom i najusranijom nacijom Evrope tj Grckim sudijama.

 

Elem , ne pamtim da sam u svojih gotovo 15 godina gledanja kosarke video da se prvom centru evrope svira 4 licne u napadu , i jedan ne postojeci u odbrani , zvuci cudno , ali Pekovic da je pravde imao bi 2 licne , a Vranes 3 ..., prakticno najjace oruzje sudije su marginovalizovali i dozvolili ovim nesretnim Spliteru i crnicima da rade sta hoce , bili su zasticeni ko beli medvedi , ... dobro se zna da se final 4 igra u Madridu , da Barselona tamo nije pozeljna , i da se mora namestiti da spanski siptari tj Baskijci prodju dalje .

Keramika gotovo tri cetvrtine nije izasla posteno iz bonusa , nije sudjena ocigledna namerna kad je bilo potrebno i gusto , vec je to na stari nacin kompenzovano kad je vec bilo gotovo , sudjenje je bilo kriminalno i u rangu je oslobadjajuce presude Haradinaju.

 

Sudije su krive za poraz 60 % , 40 % je neozbiljnost u skoku u odbrani i slobodna bacanja u odlucujucim situacijama .

 

Sve u svemu ne treba puno zaliti i ovo je veliki uspeh , a u 1/2 finalu navijam da CSKA odere ove supcine jedno 20 razlike !!!

 

Smrt fasizmu , Partizan je sampion !!!!

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da iznezem rekapitulaciju danasnjeg meca :

 

Ako neko nije gledao utakmicu nek ga ne zavarava 17 razlike pobeda ove inkvizitorsko-hrvatsko-muslimansko-crnacke bagre jer su bili popomognuti najstarijom i najusranijom nacijom Evrope tj Grckim sudijama.

 

Elem , ne pamtim da sam u svojih gotovo 15 godina gledanja kosarke video da se prvom centru evrope svira 4 licne u napadu , i jedan ne postojeci u odbrani , zvuci cudno , ali Pekovic da je pravde imao bi 2 licne , a Vranes 3 ..., prakticno najjace oruzje sudije su marginovalizovali i dozvolili ovim nesretnim Spliteru i crnicima da rade sta hoce , bili su zasticeni ko beli medvedi , ... dobro se zna da se final 4 igra u Madridu , da Barselona tamo nije pozeljna , i da se mora namestiti da spanski siptari tj Baskijci prodju dalje .

Keramika gotovo tri cetvrtine nije izasla posteno iz bonusa , nije sudjena ocigledna namerna kad je bilo potrebno i gusto , vec je to na stari nacin kompenzovano kad je vec bilo gotovo , sudjenje je bilo kriminalno i u rangu je oslobadjajuce presude Haradinaju.

 

Sudije su krive za poraz 60 % , 40 % je neozbiljnost u skoku u odbrani i slobodna bacanja u odlucujucim situacijama .

 

Sve u svemu ne treba puno zaliti i ovo je veliki uspeh , a u 1/2 finalu navijam da CSKA odere ove supcine jedno 20 razlike !!!

 

Smrt fasizmu , Partizan je sampion !!!!

 

bravo, svaka je na mestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...