Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Mislim da je najveca makljaza bila--sto je preneo i eurosport kao slika dana ,tuca izmedju igraca Zvezde i Telindusa iz Belgije u evrokupu od pre nekoliko sezona.Verovatno se svi secate toga!! Kako smo ih razvalili!!!

Sto se tice ovog kola NLB----Partizan--ni sam ne shvatam kako je Olimpija dozvolila da izgubi onakvu utakmicu protiv razbijenog Partizana u prvom poluvremenu kome nista nije polazilo za rukom!!!!Bez ikakve akcije, ideje, nista!!!!U drugom poluvremenu druga pesma,smusena Olimpija sa precenjenim Golubovicem,nije se ni ocekivalo drugacije osim 8 uzastopnog poraza!!!!Ljudi oborice Mutin rekord iz 1998 mada su male sanse da ce posle toga Olimpija na F4 evrolige!!

Zvezda---emotivno ispraznjena posle derbija, sto je Kari i nagovestio!!!!Pobeda kakva takva,bitno da je pobeda!!!Sad sledi Sarlroa, pa Hemofarm gde ce se videti da li ova ekipa stvarno nesto moze da ucini!!!Jebes ti kad imas 7 dana da se pripremis za mec s Partizanom koji se igra u nedelju a on se u petak vraca iz Grcke posle utakmice Euroleague!!!

Sada kad krene ritam sreda-subota tu ce se videti da li su ti momci kadri da urade nesto veliko u ovoj sezoni!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes ti kad imas 7 dana da se pripremis za mec s Partizanom koji se igra u nedelju a on se u petak vraca iz Grcke posle utakmice Euroleague!!!

Sada kad krene ritam sreda-subota tu ce se videti da li su ti momci kadri da urade nesto veliko u ovoj sezoni!!!!

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

да не квотујем свима

 

олимпија реално није здњих пар година неки тим па не видим шта их кошта да шлепају џику са 567 пораза

 

занима шта ће усташко-јадранско,говнарски лоби да уради поводом ове туче и ко ће и како да буде кажњен

 

да су наши то урадили са би били бановани ко ја на гранду:)

 

 

а сећам се телиндуса то је било легендарно ладно су нам пустили на дневнику2 да гледамо макљажу

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cemo da izgubimo i od Efesa kuci i ode sve u tri lepe...ovo je bila sansa kakva se ne propusta...

 

Ma nemoj, a pobedu protiv CSKA su pred start Evrolige svi upisali kao sigurnu? :)

 

Za shta vi kukate..

 

Blah, voleo bih i ja da pada shampion Evrope po drugu sezonu zaredom u Pioniru, ali jebiga... Fino za sada stojimo, bitno je da dobijemo Panionios kuci i Armani u gostima, jos Efes doma ako dobijemo sigurno smo prosli, doduse i bez te mozemo da se nadamo prolazu.

 

:) :)

sto govori da je sarloa najjaca ekipa u evropi :) :)

 

Ja mislim da je ipak Nimburk :)

Edited by Haris Brkić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa od Oklahoma Tandersa, Sarlot Bobketsa i LA Klipersa sigurno, smem da potpisem :D  

 

Виктор Хријапа и Зоран Планинић су имали НБА искуство. Можда још неко, ал' сам га испустио.

 

Ленгдон играо за САД још '98 године на СП. То тек вечерас сазнах од свезнајућег Шаренца ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CSKA dobio jedan razlike----toliko je dobila i Zvezda

jos smo posti :) gli i vise koseva----znaci da je Zvezda za nijansu bolja od CSKA

 

 

:) :)

sto govori da je sarloa najjaca ekipa u evropi :) :)

 

Kakvi neocekivani obrti. :)

 

Sad cemo da izgubimo i od Efesa kuci i ode sve u tri lepe...ovo je bila sansa kakva se ne propusta...

 

 

ajd, ne budi pesimista.

 

Covek je realan. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...