Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ne, mislio sam na to da imaju onih koje sugestije neće da prihvate i sve je nečitljivo što napišu, dok je ovo bila moja brzinska greška, tj. svejedno greška je, nebitno.

 

Pa sad, nije bilo po pravopisu, rekoh da ti skrenem pažnju kao što si ti meni. ;)

 

Не, ја правописно погрешио нисам јер је све написано исправно. Такође, "по том питању" јасно указује на шта сам мислио. Исправљање људи је сасвим друга ствар, то ради отац моје девојке и то се зове киропрактика. :)

 

Што се теме тиче, само не доводити играче из ЦГ, нити ислужене чамуге. Задржати Лазмеа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ajd neću da se nastavljam, glupo je, znam da "po tom pitanju" ukazuje na šta si mislio, nego da bude malo zanimljivo ovde. :D

 

Ne znam koliko plaćaju Lazme-a, ali odavno nismo imali borbenijeg igrača, bilo bi super zadržati ga. Ove godine nam idu više nosioca igre (tj. svi) nego ikada, biće zanimljivo šta će biti od pojačanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali Crnogorcima?

 

To што не играју за Србију, а ја очекујем да Партизан буде стуб, место за каљење и ослонац репрезентације. Тако је увек и било...

 

Иначе, мислим да је сулудо продавати цео тим, једног играча да, али више никако... Мислим на водеће играче, наравно...

Приватизација...

... и бићемо поново прваци Европе.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga sad...Po toj logici u Partizanu samo igraci iz Srbije treba da igraju...Sto i ne bi bilo lose ali valja dovesti par stranaca koji ce pojacati tim.

Vidi mene,sto razmisljam kako ce Partizan da bude sto jaci!Razocaravam sam sebe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga sad...Po toj logici u Partizanu samo igraci iz Srbije treba da igraju...Sto i ne bi bilo lose ali valja dovesti par stranaca koji ce pojacati tim.

Vidi mene,sto razmisljam kako ce Partizan da bude sto jaci!Razocaravam sam sebe. :)

 

 

Не кажем да мора, али бих волео. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je juce gledao zonu press mogao je jasno da vidi Kristijana Golubovica evidentno navijaca Partizana , kako navija , i pozdravlja se sa fudbalerima :D .

 

Crnogorce svakako treba zvati , Besovic je tu i dolazi jedna ultra talentovana generacija koja je sada na spisku reprezentacije do 20 godina . .

Ne treba sumnjati da ce Partizanovci biti oslonac reprezentacije , tako je oduvek bilo,, tako ce vazda i biti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се.

 

 

 

 

Такође се слажем.

 

 

 

Бај д веј: Пун ми је курац Јарића и оне му пренадуване супруге. Нека га дувају обоје, а нарочито они који их готиве.

Јаре у репрезентацији - никад више! Јеб'о их медијски простор. Бекамоманија.

ko ne voli Adrijanu Limu neka mre

edit

ili je peder :mhihi:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па сигурно ће Богдан Ризнић бити активно убачен у први тим к'о 3пко пре пар година. Кажу да подоста подсећа на њега, добар шут за три. Затим, Јарамаз и Лучић, уз Бешовића - нека нова плејада...надам се талентованих клинаца. Од Црногораца нам је поребан само Жарко, односно да га задржимо, што је и 100% сигурно. Моје симпатије је освојио против Панатинаикоса у арени, а нарочито у завршници Купа када сам га гледао. Само да се није вуцарао са повредама ове сезоне...највећи бре одраз има од свих кошаркаша са ових простора. :da: Ако гледамо појачања са стране, баш бих волео поново да видим Авдаловића на јединици, тим пре што је знатно зрелији него пре. Фино би било и Богдановић да се врати, крило које шутира тројке, такав нам баш треба. Али мислим да су минималне шансе за његов повратак. На Голубовића не рачунајте, тај сигурно неће доћи...а и не треба нам. Жарко Ракочевић је сличан профил играча. Оно што је најбитније - да задржимо Лазмеа како знамо и умемо.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće se Bogdanović vratiti, ionako se nije naigrao kod Duleta, izgleda da ga nešto ne voli. :D

 

Za Riznića kažu sve to što si ti rekao, samo što kažu i da igra odličnu odbranu (za razliku od Tripkovića koji ne zna šta je odbrana i ne zna da se odbrana igra nogama, a ne rukama).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се теме тиче, само не доводити играче из ЦГ, нити ислужене чамуге. Задржати Лазмеа.

 

Sa ovim se apsolutno slazem, Partizan bi zaista trebao da bude stub nase reprezentacije, a ne da stvara igrace crnogorcima

Share this post


Link to post
Share on other sites

456.jpg

 

Jea :]

 

 

Sto se tice Sledece Sezone©, za sada postoje samo "nezvanicne informacije", Tepic u PAOu, Novica u CSKA, doduse Dule je sam rekao da njih dvojica plus Tripkovic idu sigurno, tako da mozemo ovo vec smatrati sigurnim. Ja bih pre svega voleo nekoga da Hemofarmu da zdipimo, po mogucstvu Markovica :] Al', em sto mi nikada nismo pri parama (though prodajom ove trojice sigurno dolazimo do pristojnih), a i sto vec rece Baal, ludi su ako ga puste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...