Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Strateg crveno-belih potom je u šaljivom tonu prokomentarisao situaciju iz treće deonice i komunikaciju sa publikom.

 

Odlučujući momenаt je bio u trećoj četvrtini kаdа me je jedаn od gledаlаcа podsetio dа ubаcim Nedovićа. Bio sаm poptuno izgubljen, „spаvаo“ sаm i nisаm znаo štа rаdim. Sledeći put jа ću dа nаvijаm, а on nekа dođe dа me zameni ili podseti kаdа zаspim nа klupi štа dа preduzmem. U tom trenutku kada mi je dobacio odmаh sаm skočio sа klupe, trgаo se iz snа. Tаko dа je ovo zаjedničkа pobedа. Bilo je mаlo zezаnjа tokom mečа, аli sаmo dа se previše ne zezаm. Nemanja mi se posle meča 10 puta zahvalio što sam ga ubacio, ali nema potrebe. Stvarno je dobro odigrao

 

dodao je u svom stilu popularni Kari.

:rockdevil:

 

Кад смо код тренера, само Џикић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuzimam dominaciju od Hail Metala na kosarci jer je njemu kolko sam cuo teretana pojela mozak .... Sreta vam je bog !

 

Ja ti pravim put od Gladnosa do Indjije da brze dodjes do Beograda na neki koncert ili kad gledash one cigane a ti tako o meni ... gnusni provokatoru !

 

Vidim dosta nestrucnih komentara , potrazite pacijenti moje kolumne od pre par meseci , sa stetocinom nema leba , trebali smo iskesirati za Spanulisa recimo .

 

Porazi od Makabija su realnost , izgubio bi i vujosevic isto tako , sta se tripujete , ovom timu fali crnja na cetvorci Macvan je baksuz i nece nikad nista osvojiti jer je baksuz .

 

Smrt fasizmu ziveo Partizan !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato bi bilo lepo imati i drugu ABA ligu, pa iz nje da se ulazi u prvu. Tu bi se od nasih borili Vojvodina, Mega, OKK, Metalac i ostali.

Ovako su Slovenci bili dobri prosle godine i umesto 2 kluba (sto je realno za njih), dobili 4.

 

A ne znam da li neko deli moje misljenje, ali Andjusic ima lepu priliku da postane najbolji Partizanov suter u proteklih par godina, samo treba da bude konstantan za razliku od Tripka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao je Roman Lisac o tome valjda prosle godine na skupstini ABA lige, svi to zele ali treba kinte za te manje klubove, niko nece to da sponzorise :mrtav: jbg, mozda za koju godinu ako nam nekom naucnom fantastikom skoci standard...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa oni sto sponzorisu domace lige sigurno bi sponzorisali i tu drugu ABA ligu, koja bi bila dosta jaca i interesantnija...ove domace lige su ionako raspad...ovo sa koeficijentima zemalja je skroz idiotski, prvo svaka zemlja koja ima manje ucesnika imace i veci koeficijent, jer teko da bilo koja zemlja moze da da 4 kvalitetna predstavnika, ovi slovenci imali jednu dobru sezonu u istoriji (Krka i Olimpija) i vec dobili 4 predstavnika, pa realnije je da je Bosna dobila jos jednog, bila bi jaca liga...taj koeficijent treba da se racuna za 4 ili 5 sezona a ne za 2 sezone...

 

inace gledah Zvezdu malo juce, prvu cetvrtinu, dalje nisam mogao...Zvezdi fale centri, onaj Petar Popovic je teska budaletina, ne znam kako ga Pesic tolerise uopste, jbt. ladno izvodi neku ledjnu tehniku i zavrsava sa skokom unazad ala Macvan, samo sto nikad ne pogodi, jbt. lik kao da se zajebava...a i odbrana je posebna prica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...