Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 11.9k
  • Views 452.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kako ranije ovo nisam video ? Pa ovo ce biti epohalno :   http://www.youtube.com/watch?v=I5Rbf_mGkcw&context=C367378aADOEgsToPDskLN5hNiZvUbh4FmXJiqQ_kO

  • Spartak – Vojvodina 0:1   Opširnije sa meča: link   Slike sa meča: link           Vid, vid, imaš dobre informacije. Što reče, vratili su me u detinjstvo Još kad je iz zezanja Pantić r

  • kucnuo je cas da se pogleda istini u oci i iznesu cinjenice u javnost . praznim puskama pucati necemo , redefinisanje odnosa unutar saveza svakako hocemo .   ofsajd pre prvog pogotka partizana*  

comment_1672540
Titula,titula,slavice se titula....

 

Joj cigani kako mi vas je zao ove sezone,igracete u kvalifikacijama za kup uefa i tu ce da vam zapadne Milan ili Barsa i da nastavite svoju evropsku tradiciju sa porazima u svim utakmicama!!!

 

Samo nas brukate u evropi i oduzimate nam bodove za naredne sezone !!!

 

 

Grobar,u nedelju i svi u Krusevac da proslavimo titulu!!!

 

HAHAHAHA

 

:) :) :)

 

Kako ovo smesno zvuci kada izgovori navijac jednog Partizana.

 

 

Nemoj tako. Ipak su Artmedije i Petrahtikve evropski velikani. :)

 

Renomirane fudbalske institucije.

comment_1672597
Joj cigani kako mi vas je zao ove sezone,igracete u kvalifikacijama za kup uefa i tu ce da vam zapadne Barsa

 

 

gtfo

 

 

 

 

 

(osim ako nisi milsio da ce partizan u trecem kolu kvalifikacija za LS da izbaci barsu :) )

 

 

 

 

 

 

 

 

comment_1672645

A evo nasao sam ih na Wikipediji. Da se malo obrazujem. Izmedju ostalog pise ovo:

 

Their greatest achievement to date was qualifying for the group stages of the 2005/06 UEFA Cup, following a stunning 5-2 away win over Serbian champions Partizan Belgrade on September 29, 2005.

 

:):):)

 

Mada dobro, uspevali su oni da u Evropi daju i vise golova na jedom mecu. Izvesni Baskimi iz Kumanova su pobedili sa cak 6-0. Partizan je znaci dobro i prosao.

 

:)

Edited by Nightfall

comment_1672894

по свој прилици од следеће сезоне ја ћу више куцкати на овој теми.:)

 

ако бог да и победимо металац у суботу враћамо се у "елитни" ранг.

супер лига и трећа лига београд се разликују само у броју индијанаца који долазе да виде звезду и партизан.квалитет фудбала је сличан а гостовања су подједнако занимљива.све се пичи гсп-ом :)

comment_1673309

Partizan traži zamenu za Jovetića

Lamin Sako

Lamin Sako

 

Sezona u Meridijan Superligi bliži se kraju, a rukovodstvo Partizana, favorita za osvajanje titule pred poslednje 32. kolo, uveliko pravi planove za sledeću sezonu. Kako prenosi "Sportski žurnal", u poseti "crno-belima" prošle nedelje bio je centarfor francuskog drugoligaša Monpeljea Lamin Sako.

 

Senegalac je posmatrao okršaj Partizana sa Hajdukom iz Kule, a glavni problem u njegovom transferu u Humsku mogao bi da budu podatak da će uskoro napuniti 31 godinu. Senegalski centarfor nastupao je tokom karijere za Nim, Lans, Olimpik iz Marseja, Lids i Sent Etjen. Ove sezone odigrao je samo 6 utakmica i postigao 1 gol.

 

Kandidat za popunu mesta koje će ostati upražnjeno nakon odlaska Stevana Jovetića je i centarfor novosadske Vojvodine Vlatko Grozdanoski.

 

Sa druge strane, sportski direktor Partizana Ivan Tomić potvrdio je da Brazilac Žuka sigurno ostaje u Humskoj i sledeće sezone.

 

"Ne bismo pustili Žuku ni da on sám hoće da ide. Čak i da stigne ponuda, nećemo razmišljati nijednog trenutka", rekao je Tomić.

 

Najbliži odlasku posle Jovetića i Nemanje Rnića, koji će sledeće sezone igrati za belgijski Anderleht je Ednilson, fudbaler koji je stigao u Humsku u januaru iz grčkog OFI-ja. Igrač poreklom iz Gvineje Bisao je odigrao ovog proleća 17 mečeva, ali nije imao zadovoljavajući učinak

Guest
This topic is now closed to further replies.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.