Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Haha nije im prvi put da zavrsavaju utakmicu sa 4 igraca. :)

Svojevremeno ih je Iva Zorka Sabac ponizila u Pioniru..nisu mogli da se sastave. :)

Da je utakmica potrajala, morao bi trener da udje da igra.

 

На ту текму сам и мислио (заборављаш да сам ја маторац), тад је требало да Цигани испадну из лиге, али су се некако провукли.

Грушановић није хтео у Бгд јер је домаћин човек, има огромно имање у Мачви, а то неко мора да обрађује. Ако игра у РС онда сигурно није отишао даље од Бијељине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenska kosharka? E na shta ste spali da se izvlachite.

 

A ja ne verujem da pola "Zvezdasha" ima komentare tipa "u basketu smo tu negde, izjednacheni...". Jebote, pod kakvim kamenom zivite?

 

A "zvezdash" je pod navodnicima, jer je to pola likova koji zive u proshlosti i na chinjenici da je Zvezda bila prvak evrope u fudbala i to je to..

 

A mislim da zbog ovakvih diskusija i ne postoji tema "Partizan VS. Crvena Zvezda", zar ne?

 

Zato... SHTA KOJ MOJ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

тад је требало да Цигани испадну из лиге, али су се некако провукли.

 

Nekako? Pa iza njih stoji vlast... nikad ne bi dozvolila da zvezda ispadne u drugu ligu... a realno, tada je zasluzila... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo sam rekao da je Partizan bolji zadnjih 10 godina.

 

Zvezda 15 titula sampiona drzaveŠampioni države (SFRJ - SRJ):

1946, 1947, 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1969, 1972, 1993, 1994, 1998

 

 

Partizan-14 titula sampiona drzave

Crno-beli košarkaši bili su 14 puta prvaci države (1976, 1979, 1981, 1987, 1992, 1995, 1996, 1997, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007),

 

Informacije sa zvanicnih sajtova,a to sto ste svi neupuceni pa bzv kenjate to je vec drugo.

Partizan je bolji zbog osvojene Evrolige(kako se god ona tada zvala).

 

 

Zenska kosharka? E na shta ste spali da se izvlachite.

 

A ja ne verujem da pola "Zvezdasha" ima komentare tipa "u basketu smo tu negde, izjednacheni...". Jebote, pod kakvim kamenom zivite?

 

A "zvezdash" je pod navodnicima, jer je to pola likova koji zive u proshlosti i na chinjenici da je Zvezda bila prvak evrope u fudbala i to je to..

 

A mislim da zbog ovakvih diskusija i ne postoji tema "Partizan VS. Crvena Zvezda", zar ne?

 

Zato... SHTA KOJ MOJ?

 

 

Bolji smo i u rukometu i odbojci.

Sto se tice muskog basketa imamo titulu vise a vi ste bolji u kupu(4 vise) i Evropi.

 

@Geozee

 

Partizan je uvek bio jadan i nezasticen.Rasplakaces me.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice muskog basketa imamo titulu vise a vi ste bolji u kupu(4 vise) i Evropi.

 

Imamo isti broj titula i ovo sto si napomenuo... imamo titulu Goodyear lige... to je VASHA liga, u koju ste nas VI ucenom ubacili... dakle, isti broj titula... :da:

 

@Geozee

Partizan je uvek bio jadan i nezasticen.Rasplakaces me.

 

Izvini... nisam znao da si emo... Podseti se '91, bice ti bolje...

 

Pogledaj broj titula u svim sportovima.Imate vise titula u 2.5 sporta.

 

Ako gledas tako, kolko smo mi u vaterpolu trofeja osvojili, tolko vi ne mozete u svim sportovima da skupite...

 

 

 

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

I vechita ogranicenost i glupost cigana...

 

Znaci ako si sampion evrope onda si glup?

 

Najsmesnije su mi grobarske price da je veci uspeh sto su oni uski u LS nego sto smo mi osvojili(jer je jelte LS pre bila pickin dim-mog'o je to da osvoji ko hoce)?!?!? :):):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ako si sampion evrope onda si glup?

 

Ne, nego si glup kad tako nesto izjavis... nisi ti osvojio Kup Sampiona... a Bog ti chak nije ni dao da gledas tu utakmicu uzivo... kasno si poceo da slavis tu pobedu...

 

Najsmesnije su mi grobarske price da je veci uspeh sto su oni uski u LS nego sto smo mi osvojili(jer je jelte LS pre bila pickin dim-mog'o je to da osvoji ko hoce)?!?!? :):):):):):):)

 

Hahaha... kakve gluposti... zanima me od koga si to cuo... od nekih seljaka iz tvog sela?

 

Razmisli malo pre nego sto krenes da prdis..

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam cuo takvu ni od jednog grobara... prvo kad bi neko tako nesto izjavio, on je ili lud ili se ne razume u sport... Plasman u Ligu Shampiona jeste veliki uspeh, al ne moze da se poredi sa osvajanjem slicnog (ne istog)... Pozdravi tog koji je rekao tako nesto...

 

Ps. Kad kazem selo, mislim da seljachine iz tvog mesta (ne seljake, oni su dobri, vredni ljudi)... :da:

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...