Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

pa sta, to je valjda veca sramota nego izgubiti 5:0?

 

drugo, koja su to vremena bila...

 

trece, vazi sto ovo nije bila direktiva s vrha :)

 

Не, већа је срамота изгубити 7:1

 

1981/82 (Таман дивна прилика да покажете да волите Тита, као што сте плакали као пичке годину дана раније).

Tуђман је био председник СД, а не ФК, седамдесетих, врло кратко.Тито био жив и тако то.

 

Аха, нарочито после Титове смрти. Вероватно је и Србијатекс урадила транспарент. Можда Јумко. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IAKO će navijači Crvene Zvezde to teško prihvatiti, sportski rezultati pali su u drugi plan. U uredima na Marakani sad se razmišlja o financijama, a pitanje na koje još nema odgovora glasi: Tko će kupiti Crvenu Zvezdu?

 

Najjači brend srpskog sporta prema nekim procjenama vrijedi više od pola milijarde eura, a samo zemljište koje pripada "crveno-belima" vrijedi 320 milijuna eura, piše Blic. Nakon što je kompletni Upravni odbor Zvezde zbog loših rezultata u prvenstvu i ispadanje iz Europe od ciparskog Apoela, pojavila se opcija da se na čelo kluba vrati Dragan Džajić.

 

No, njemu nije odobreno ono što je tražio; garanciju da će moći nesmetano raditi nije dobio pa će kroz naredno vrijeme djelovati samo kao savjetnik ne bi li pomogao Zvezdi da se izvuče iz krize u koju je upala. No, hoće li se popularni Džaja ipak vratiti u središnju klupsku fotelju prije svega ovisi o obitelji Mišković. Upravo je sin srpskog tajkuna Miroslava Miškovića, Marko, pokrenuo inicijativu za Džajićev povratak, do kojeg će zasigurno doći ukoliko baš Miškovići kupe klub. A u paketu s njim bi se na Marakanu u tom slučaju najvjerojatnije vratio i Dragan Stojković Piksi, koji trenerski kruh trenutno zarađuje u Japanu.

 

Druga varijanta uključuje još jednog moćnog srpskog tajkuna - Milana Jankovića, svekolikom pučanstvu puno poznatijeg pod pseudonimom Philip Zepter. Zepter ne dijeli Miškovićevu ljubav prema Zvezdinoj legendi Džajiću, ali i on u predsjedničku fotelju planira gurnuti jednog bivšeg nogometaša "crveno-belih" - člana zlatne generacije s kojom je Zvezda osvojila Ligu prvaka (odnosno Kup Šampiona, kako se tada zvao) i bivšeg suigrača Roberta Prosinečkog, Vladimira Jugovića. Tko god na kraju slavio, jedno je sigurno; ovih dana na Marakani igraju interesi, ne nogomet.

 

ukratko,

ako dodje miskovic vracaju se dzaja i piksi,

ako dodje cepter dolazi jugovic.

 

nekako sam malo vise za ovo drugo, tj. ja sam najvise za tandem jugovic-piksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, ma to su tehnikalije. Nećemo sada o tome ko je ukrao kome pare i koga sud goni za šta. Hajde da se dogovorimo da smo svi krivi za nešto, pa da vratimo Džajića.

 

Pazi, ipak je sramota da za predsednika postavite nekoga ko je pod optuznicom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nasa liga lici na Simpsonove, onda bolje da preoremo stadione i napravimo plastenike pa da gajimo voce i povrce.

Mislim da bi Zepter bio bolje resenje za Crvenu zvezdu, taj covek je sposoban, ali su ga zbog tih kvaliteta oterali iz Olimpijskog komiteta, na koji nacin, dobro se i sama secam, jer sam tome prisustvovala. Posto nije clan ovog foruma, prenosim vam SMS koji mi je poslao kolega Rade Macet:

 

"Najvec problem je to sto "radimo za dobrobit srpskog fudbala" a zataskavamo klanove u fudbalskoj organizaciji. To je po meni najveci problem"...O Bunjevcevicu: "Ma znam sve to, ali opet, s druge strane, pogledaj Partizan, ne zato sto sam ja Grobar, ali napravljen je tim ljudi koji su bivsi fudbaleri i clanovi kluba. Znaci, nije samo Zekina i Bjekina varijanta pranja para, nego razmisljanje o sportskim motivima i okupljanjima asova".

 

 

Neko ce pomisliti na kakve mi poruke trosimo pare i o cemu raspravljamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам да ће и Легија да се врати у поновооформљени ЈСО.

 

Да мало среди ствари и докаже да је невин. :mhihi:

 

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne otpada, privatizacija je samo pitanje vremena, i sve je bliza i bliza...

posto je cepter demantovao da je u razgovorima jedina preostala opcija je miskovic

 

vrlo su male sanse da to bude "cista" privatizacija ali jebiga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze taj lik da bude dobro resenje, setimo se - i sale jankovic je bio samo asistent dok nije postao trener zvezde. to dakle nije toliko neuobicajena praksa, kapiram da ga ne dovode tek tako i nadam se najboljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam sto toliko svi uzdizu u visine Jankovica, vreme ce pokazati kakav je on trener, a ja mislim da uopste nije dobar trener, niti ce to biti, iako navijam za Zvezdu.

 

A trener koji Zvezdu preuzme u ovakvoj situaciji, sa ovakvim igrackim kadrom, atmosverom u klubu i upravi, taj je ili totalni pocetnik ili kamikaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam sto toliko svi uzdizu u visine Jankovica, vreme ce pokazati kakav je on trener, a ja mislim da uopste nije dobar trener, niti ce to biti, iako navijam za Zvezdu.

 

A trener koji Zvezdu preuzme u ovakvoj situaciji, sa ovakvim igrackim kadrom, atmosverom u klubu i upravi, taj je ili totalni pocetnik ili kamikaza

 

 

nije da uzdizem saleta jankovica u nebesa ali imao je dobre rezultate sa zvezdom, titula je izgubljena u prvom delu sezone i ne mozemo njega kriviti zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre misljenja da je Jokan imao jako lose rezultate sa Partizanom i da je to Jankovic donekle, ali samo donekle iskoristio. A to ne znaci da je Jankovic dobar trener. I Bosko je uzeo titulu sa Zvezdom, i to duplu krunu, ali nije to uspeo jer je dobar trener, vec zato sto je tad Partizan bio prs'o totalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasna stvar je da je covek pocetnik, ali isto tako je verovatno da se radi o vrlo talentovanom i perspektivnom treneru, na kraju krajeva sedeo je par meseci na klupi briza i osvojio jedan kup belgije...

 

 

bolje on nego pizon ili georgi hadzi, mozda cak bolje i nego stepa, a to su imena koja su bila u igri...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...