Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Prema pisanju ovog lista, pregovori "neće ići lako", jer dve strane nisu uspele da se dogovore ne samo oko finansijskih, već i oko nekih drugih važnih detalja vezanih za eventualni angažman Ješića.

 

Ne da se Jesa, nema kod njega 'cile mile' ni 'lako' :D Doci ce on opet u Partizan, kad-tad :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dac MLS ligaša Reala iz Solt Lejk Sitija, Argentinac Fabijan Espindola, doživeo je bizaran prelom noge kada je prolavljao pogodak na utakmici protiv Los Andeles Galaksija. Espindola je izveo salto, ali je loše doskocio i povredio nogu zbog cega ce propustiti ostatak sezone. Da stvar bude još gora, Espindola u naletu radosti nije cuo kada je sudija poništio pogodak zbog ofsajda.

 

Kakav kralj :)

 

Hahaha kakva legenda!

 

 

Boli ih kiton, Jesic je carina i vrhunski trener :lol:

 

Car jeste. :)

 

Meni je zao sto se nije vratio u Partizan :lol:

 

Sad ce Zeta ili Mogren biti sampion MNE :D

 

Buducnos' nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku, ljudi... Ješić!

 

vf1wm2zjgnd0apdfz111.jpg

 

Vidim da je već planirao da dovede neke iskusne igrače sa kojima je već radio u Bugarskoj... ne znam samo kako to namjerava jer je već popunjena 'kvota' stranaca u timu, mada ne bi smetalo jednog-dvojicu da odstrani...

 

Što je najgore, mogu da zamislim koliko je para uzeo, kad je Branko Babić za deset mjeseci uzeo preko 160.000 eura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku, ljudi... Ješić!

 

vf1wm2zjgnd0apdfz111.jpg

 

Vidim da je već planirao da dovede neke iskusne igrače sa kojima je već radio u Bugarskoj... ne znam samo kako to namjerava jer je već popunjena 'kvota' stranaca u timu, mada ne bi smetalo jednog-dvojicu da odstrani...

 

Što je najgore, mogu da zamislim koliko je para uzeo, kad je Branko Babić za deset mjeseci uzeo preko 160.000 eura...

 

Haha, zmaci umirem od smeha. Koja slika, jebo sve :rockdevil::D Jesa legenda

 

Hocu ovakvu kosulju  :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja odmah pljuvao coveka, treba ga pustiti i videti kakve rezultate ima. Ja sam isto tako bio nepoverljiv prema Sasi Jankovicu, pa je opet ovaj imao solidne rezultate. Mozda je i bolje da ovaj put dodje trener koji nije "zvezda" .....jebem li ga

 

Inace:

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=318437

 

Navijaci su najgori retardi, treba to sve u zatvor pa da normalni ljudi pocnu da dolaze da gledaju fudbal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, treba praviti razliku izmedju navijaca i huligana. Drugo, kad su ovakve stvari u pitanju(poslednji na tabeli posle 24 godine) mogu razumeti(ne bas i opravdati) i najekstremnije mere(nisu hteli fizicki da naude igracima i ljudima iz Zlezde, samo su ih upozorili unistavanjem imovine, koju ce ovi opraviti od sledece plate). Doduse, nisu oni mucenici krivi sto ne znaju, a kao takvi dovedeni u Zlezdu, treba onima koji su ih doveli lomiti i ruke i noge, ne samo kola. Trece, ja idem na stadion od svoje 10. godine, a sada imam 24, s tim sto sam do 14-15. isao sa caletom na istok, a posle na Jug(da se razumemo, nisam pripadnik nijedne navijacke pod-gurpe, niti se bilo kada sibam isl, ja sam samo Grobar koji ide na sve utakmice kod kuce i na gostovanja kada postigne), i nista mi ne fali, samo malo treba biti oprezan i nista vise... tako da mogu "normalni ljudi" da dolaze da gledaju onaj nazovi fudbal bez problema i sada, samo ono niko normalan nece da gleda.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ti "navijaci" nisu normalni!! Fudbaleri rade u firmi koja se zove F.K. Crvena Zvezda i za to dobijaju platu. Kad dobiju ponudu bolje firme oni odu i tako dalje. A ti navijaci su obicno klosari koji nistya u zivotu ne rade, ili rade za mesalicom ili neki drugi slican visokointelektualni posao i onda zbog gluposti ljudima razlupaju automobile i kad ih nahvataju ici ce na robiju i platiti kaznu. Sta im to treba u zivotu? Takvim likovima treba zabraniti da pridju stadionu, na utakmice treba da dolaze ljudi koji vole fudbal, da dovedu decu da GLEDAJU fudbal i uzivaju, a ako je fudbal sranje onda niko nece doci da gleda, jer je sranje, klub nece zaradjivati pare i to je to. A sta u svemu tome prestavljaju ti klosari navijaci? Upadnu na teren i samaraju igrace! Pa gde to ima?!?! Jos tad je policija MORALA da reaguje i pohapsi gamad. I sad treba neko da dodje i kupi klub, ulozi pare i onda da mu dolaze ti retardi i prave sranja! Uzas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razlupali im 13 automobila i ako su.

Ionako su preplaćeni za ono što pružaju, a klubu neće biti problem da im pokloni

novih 13 ako zatreba, ČAK i ako rezultati budu lošiji.

 

Razmažene babe ... da su uradili isto grobari svojim igračima u slučaju ekstremno loših rezultata, opet bih opravdao gest.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ti "navijaci" nisu normalni!! Fudbaleri rade u firmi koja se zove F.K. Crvena Zvezda i za to dobijaju platu. Kad dobiju ponudu bolje firme oni odu i tako dalje. A ti navijaci su obicno klosari koji nistya u zivotu ne rade, ili rade za mesalicom ili neki drugi slican visokointelektualni posao i onda zbog gluposti ljudima razlupaju automobile i kad ih nahvataju ici ce na robiju i platiti kaznu. Sta im to treba u zivotu? Takvim likovima treba zabraniti da pridju stadionu, na utakmice treba da dolaze ljudi koji vole fudbal, da dovedu decu da GLEDAJU fudbal i uzivaju, a ako je fudbal sranje onda niko nece doci da gleda, jer je sranje, klub nece zaradjivati pare i to je to. A sta u svemu tome prestavljaju ti klosari navijaci? Upadnu na teren i samaraju igrace! Pa gde to ima?!?! Jos tad je policija MORALA da reaguje i pohapsi gamad. I sad treba neko da dodje i kupi klub, ulozi pare i onda da mu dolaze ti retardi i prave sranja! Uzas!

1.ја сам одличан ђак.

2.нећу радити за мешалицом то је 100% сигурно.

3.свирам,тренирам,бавим се са још брда ствари.

4.идем на утакмице ЦЕО живот,ћале ме је водио на звезду упоредо сам ишао на вождовац,од пре 5 сезона идем само на вождовац.

5.члан сам навијачке групе,идем на 90% утакмица.

6.волим фудбал,али деси се понекад и нешто ван тога,акција,туча.боже мој.

 

 

знам још брда ликова који су веома успешни и немају везе са твојим описом "навијача".

зато одјеби.

 

пљас

 

 

свом снагом

ето нас следеће сеозне у МСЛ.:)

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razlupali im 13 automobila i ako su.

Ionako su preplaćeni za ono što pružaju, a klubu neće biti problem da im pokloni

novih 13 ako zatreba, ČAK i ako rezultati budu lošiji.

 

Razmažene babe ... da su uradili isto grobari svojim igračima u slučaju ekstremno loših rezultata, opet bih opravdao gest.

 

Apsolutno sam saglasan. :da: Jes' da je prilicno radikalan potez,ali ko ih jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Soki: u pravu si, ti "navijaci" bas izgledaju kao intelektualci, uh kako sam samo pogresio, u stvari to su sve skupine akademskih gradjana koje idu na stadione da razmene svoje visokointelektualne stavove, svoj predivni vokabular, da citav svet vidi i zavidi nam na takvim ljudima.

 

Naravno da ne treba generalizovati stvari, ima tu i izuzetaka, ali uglavnom su to ovakvi kakve sam ja opisao......imam na hiljade primera.......njihova dela potvrdjuju njihov intelekt i manire ...... i zato odjebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato i pitam, vidi se da o navijacima i kulturi navijanja i pracenja kluba imas predstavu i znas samo iz raznih medija:"navijaci sjebali ovo, navijaci uradili ono". Nemoj biti gluv pored usiju i saslusaj i drugu stranu, nije svet crno-beo(iako bih ja to mnogo voleo). Zajebi te price sa TV-a i iz novina,"da mogu ljudi da dolaze na stadione i da dovode decu"... to su gluposti, ali je najlakse reci da ljudi na stadione ne dolaze zbog huligana, a ne zbog toga sto se ne zna ko je tu veci bandit i lopov od koga, i zbog toga sto nam je fudbal go kurac, i sto 11 manekena setaju po terenu, a nocu splavare, i samo gledaju gde ce pre da se prodaju, a to zato sto je cela drzva u kurcu i moraju da se prodaju da bi obezbedili egzistenciju... to je zacarani krug, a najlakse je okriviti navijace(koji naravno nisu cvecke, ali nismo ni svi huligani i probisveti, a i medju njima ima veoma obrazovanih i uspesnih ljudi, u sta ti, naravno, ne mozes da poverujes... i ne moras sto se mene tice).

 

Samo malo otvori usi i oci, za svoje dobro, meni ni iz dzepa ni u dzep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...