Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

valjda je svima jasno da zvezda uzima titulu ove godine. pa nije dzabe predsednik putin dolazio na marakanu , a pre toga lukic priredio repliku dresova iz '91.

 

ako cemo posteno red je i da zvezdu obasja sunce. dosta je partizan namestao , sada ce malo zvezda , pa tako u krug. to vam je srpski klupski fudbal , nista novo .

 

jos kad zazivi zakon o sportu , pa kad krenu da nicu stadioni kao pecurke. portugalski projekat za zvezdu , svajcarski za partizan... vidim stavljaju philips reflektore na voshinom karadjordju , gradi se moderan cair u nishu... verko pokusava da izgura neki kragujevacki projekat... bice svasta , a mi jos od vremena hiperinflacije nemamo regularno prvenstvo , pritom se navrsilo 11 godina od kako su ucmekali arkana .

 

dajte dr iggy-ja za predsednika spartaka , pa da nikne velelepni sportsko-poslovni kompleks po najstrozim kiterijumima uefa sa 50.000 sedecih mesta i podzemnom lozom za pocasnog don toleta .

Edited by Pristojni urinator
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/adiji-karta-u-jednom-pravcu-40961.html

 

 

Станојевић у свом стилу, копа себи још већу рупу! ( мислим заслужује казну Адија, једва чекам на дербију да видим Илијева кога после 20ог минута прикључују на инфузију ) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAH

 

Reason for edit: grobar sam iskompleksirani.

 

---

 

Post ti je editovan zato što je skroz raširio stranicu i napravio se horizontalni skrol, sledeći put ćeš dobiti ban za ovakav post.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

И тај полу-мртви Илијев је 5х опаснији од тог црнца и 20х опаснији од Шћеповића. Једино га кондиција спутава.

 

 

 

Па јесте, треба га затворити првих 25 минута, и касније је бања . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reason for edit: grobar sam iskompleksirani.

Skapiraj da moras da pratis neka pravila,ili dobijas ban.

 

Nisam gledao,hteo sam da idem na tekmu,ali kada sam saznao sta se desava na tribini nisam otisao,a ni ovi moji nisu otisli zbog toga.

Jbg,videcemo sta ce biti,ako na derbiju ne pobede ode titula.Jebo ih Dubaji i ta njihova izdrkavanja kao ozbiljan klub.Bolje za te pare da su sredili jos kojeg normalnog igraca.

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Навијачи Партизана имају пуно право да буду врло љути на своју управу. Од силних пара од Лиге шампиона, они су отерали најбоље играче и довели неке ислужене половњаке који не могу да одиграју целу утакмицу без респираторних апарата. Иначе, чујем да се наводно Станојевићу спрема свилен гајтан и да имају новог кандидата за тренера. А исто тако Станојевић је послао кући Адију због недисциплине.

П.С. Мислим да би само луд човек после овог нудио Партизану одлагање дербија.

П.С.С. А најсмешније од свега је - Звезда оће да се одложи, а Партизан не да. Ситуација за Монти Пајтона.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Отиш'о си сарму проб'о ниси.

 

stetocina Vukic .

 

Прво Божић,па Вукић,то су те легенде Партизана. Надам се да ће и Кежман да се врати па да и њему поделиш комплименте. :rockdevil:

 

Какав је крш овај Адија...на 10 утакмица је успео да промаши зицер против Звезде и то је то.

 

Шабан,само зна да трчи. Много вам значи Илијев јер поред голова које даје помаже и везном реду.

 

Очајно су глодари играли. Везни ред им се распада. Миљковића сам пар пута видео на половини Војводине,шта му би?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уколико Станојевић не уради неко ванземаљско подизање морала и игре Партизана, цигани ће на ЈНА да се спрдају са истим. Толико од мене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra jeste tragicna zadnjih mesec dana , ali Partizan je josh uvek prvi , cak i nereseno na derbiju nam odgovara , jos tvrdim da imamo najbolji tim , ali kriza je evidentna . Ne bih voleo da Stanojevic ode , zar se za mesec dana brise to sto je prosle godine osvojio titulu a preuzeo ekipu posle -5 bodova , uveo ekipu u LS , ima skor u derbijima 3-1 (od toga je jedini poraz zapravo pobeda) , izboren plasman u kup ... Sad nakon mesec dana krize sve to da padne u vodu ? To bi bilo lose.

Jedina , ali bukvalno jedina greska njega kao trenera i uprave je sto su se odrekli Moreire , on je bio kreator , mozak ekipe , a to nam sad najvise fali .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курац нису криви састојци. Кад пола везног реда не може да трчи више од пола сата,није ни чудо да не играш добро. Ех,Мореира,циганине црни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes ti rezultate ako igras kao picka. I Pizon je imao rezultate dok je bio na klupi Zvezde, ali je igrao kao picka. Jebes pobede od 1-0 ili 2-1, Zvezda i Partizan treba da odvaljuju sve ove livada klubove i da unda u dvoboju rese ko je veci baja. Igrati bunkericu i posla kao ma to je taktika, vazno da smo prosli ... je uzasna, bilo da je Zvezda ili Partizan u pitanju. To mozda da se igra protiv Barse, pa i tada je blamaza.

 

Ocigledno je da Stanoju neko drugi diktira tim, da covek ispasta zbog toga. Ocigledan primer je izbacivanje Scepovica i Tomica zbog nediscipline, i posle veoma kratkog vremena bio je primoran da ih opet vrati.

 

Sa druge strane ocekivao sam da ce i Robi da trpi takve pritiske, ali ocigledno da, za sad, nije takva situacija jer sansu su dobili svi oni koji nisu se bas naigrali kod prethodnih "eksperata" na klupi Zvezde. Robi je uspeo da, za sad, od govana napravi pitu. Sa nekoliko dobrih pojacanja, ali da on ucestvuje u dovodjenju, ovo bi mogao da bude ozbiljan tim.

 

Partizan, ako se psiholoski ne stabilizuje, pronadje kakvu-takvu igru, nekoga ko ce da zabija golove .... bojim se da im se ne pise dobro u derbiju. Jedino im na ruku ide neefikasnost Zvezde i promasivanje svega i svacega, ali na to se ne vredi oslajnjati.

 

Vosha je losa ekipa, videlo se juce da nisu imali neku igru, Partizan je sam sebe pobedio i siguran sam da ce Vosha imati kikseva do kraja

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra jeste tragicna zadnjih mesec dana , ali Partizan je josh uvek prvi , cak i nereseno na derbiju nam odgovara , jos tvrdim da imamo najbolji tim , ali kriza je evidentna . Ne bih voleo da Stanojevic ode , zar se za mesec dana brise to sto je prosle godine osvojio titulu a preuzeo ekipu posle -5 bodova , uveo ekipu u LS , ima skor u derbijima 3-1 (od toga je jedini poraz zapravo pobeda) , izboren plasman u kup ... Sad nakon mesec dana krize sve to da padne u vodu ? To bi bilo lose.

Jedina , ali bukvalno jedina greska njega kao trenera i uprave je sto su se odrekli Moreire , on je bio kreator , mozak ekipe , a to nam sad najvise fali .

Pa o tome se i radi. Zbog svih uspeha mu se sad i tolerisu ovakvi propusti. Potrebno je malo izvrsiti pritisak, promena taktike. Dzaba ti bio "covek od rezultata" kad su rezultati losi. Kvalitetan je on trener i treba nam, ali promena je neophodna.

I jebote, sto je neko rekao - Moreiru od blata da pravimo.

 

 

 

 

Ocigledno je da Stanoju neko drugi diktira tim, da covek ispasta zbog toga. Ocigledan primer je izbacivanje Scepovica i Tomica zbog nediscipline, i posle veoma kratkog vremena bio je primoran da ih opet vrati.

 

 

To su mladi igraci i menadzeri su ti koji diktiraju tim. Samo mi nije jasno ko diktira da se Ilic baba drzi toliko u igri.

Edited by *memento mori*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...