Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Pa bilo je publike u Beceju ali necemo preterivati, pa ako je na taj stadion moglo da stane 10-15000 ljudi, ja sam onda Nikola Tesla.

United force su devedesetih redovno sve peglali, raspitaj se malo, vrlo cesto su grobari i cigani dobijali batine, to iole informisan navijac zna. Na Banjici su svi, bukvalno svi dobijali batine, mnogi nisu smeli ni da dodju, ko god je dosao, dobijao je batine, takvu ludu ekipu su imali, skinsi su tada bili mnogo jaki kod njih.

Meni je o tom periodu stvarno bilo predivno videti kad Zvezda i partizan gostuju u Kragujevcu, a stadion prepun, 20.000 ljudi. Licno sam isao u Suboticu kad je igrao Partizan, bilo je jednom prilikom 12.000 ljudi. Dok je na derbijima bilo 25-30.000, uglavnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

22794411444885530744810.jpg

 

Има и Вукајлија светлих тренутака.

 

Ima ali to sigurno nije ovaj.

 

@ Trne

Devedesetih 4 najjace ekipe su bili Grobari, cigani, djavoli i forsi. Jos ako se suretnu negde blizu kada igraju medjusobne utakmice... Spasavaj zivu glavu.

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

... becej su 90ih imali po 10-15 hiljada ljudi na tribinma,...

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

Nevidjeni talenat !

 

 

Josh kad se tome doda da dolazi iz bratskog vam Dinama , dobija se klasican profil nogometasa NK Crvena Zvezda .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bilo je publike u Beceju ali necemo preterivati, pa ako je na taj stadion moglo da stane 10-15000 ljudi, ja sam onda Nikola Tesla.

United force su devedesetih redovno sve peglali, raspitaj se malo, vrlo cesto su grobari i cigani dobijali batine, to iole informisan navijac zna. Na Banjici su svi, bukvalno svi dobijali batine, mnogi nisu smeli ni da dodju, ko god je dosao, dobijao je batine, takvu ludu ekipu su imali, skinsi su tada bili mnogo jaki kod njih.

Meni je o tom periodu stvarno bilo predivno videti kad Zvezda i partizan gostuju u Kragujevcu, a stadion prepun, 20.000 ljudi. Licno sam isao u Suboticu kad je igrao Partizan, bilo je jednom prilikom 12.000 ljudi. Dok je na derbijima bilo 25-30.000, uglavnom.

vise sam mislio za proleter...al i na beceju je bilo preko 5 sigurno...nije su tu bas gledalo sa stadiona,to ne bi izdrazale te triibine...to se poredjali pored ograde,verali se po drvecu,stajali na nekii traktorskim prikolicama,picke materine...to je njima bio dogadjaj...najvse nalozenih je bilo kada su zvezdu dobili 1:0...na futogu je 90ih znalo da se ksupi hiljadu i nesto ljudi kada se igrala beton liga...a futog je duplo manji od beceja,a nikada nisu ni bili blizu prvelige...takve stvari su u manjim sredinama dogadjaj...

 

Ima ali to sigurno nije ovaj.

 

@ Trne

Devedesetih 4 najjace ekipe su bili Grobari, cigani, djavoli i forsi. Jos ako se suretnu negde blizu kada igraju medjusobne utakmice... Spasavaj zivu glavu.

nije meni bitno ko je bio najjaci 90ih,to mi je nebitno...samo sam pomenuo za indianse da su bili jaki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Индијанце сви старији навијачи цене, на Трибини су њихове слике хит и сви причају да су били јако добри.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

''U ovoj državi svi u sve sumnjaju, stalno nešto filozofiraju, fabrikuju laži, podižu tenziju, potcenjuju tuđ rad i rezultate... Prvo nas proglašavaju 'već viđenim' prvacima, a onda iza očiju javnosti sve čine da to tako ne bude. Međutim, ne mogu nam ništa, sami smo gospodari svoje sudbine'', naglašava Vukić.

 

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/vukic-u-ovoj-drzavi-svi-nesto-filozofiraju-fabrikuju-lazi-ali-ne-mogu-nam-nista-42636.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Индијанце сви старији навијачи цене, на Трибини су њихове слике хит и сви причају да су били јако добри.

 

ti znas kako to ide,vise od mene...pricao mi kum kako to ide...cim iz voza sadjes gomila te napadne,pa posle tako seces do stadiona,pa opet neko,pa opet...i tako u nedogled...stvarno sam cuo da su bili zajebani...nije mi to bitno,neg' cisto zajebancija...

Valjaće Kufre.

 

ako vec uzimaju nekog ko je nesto vredeo/vredi,da ne bude kao debeli ailton...

ako je k'o demba brazilac,njega bi na nedeljonom fudbalu slali po vodu u hamburgeriju preko puta...koliko je los...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stadion Proletera je nekoliko kilometara udaljen od železničke stanice u Zrenjaninu, pa je zato uvek bilo haosa. Cigani su jednom izlomili ceo grad, bukvalno su čupali semafore iz betona.

 

S vremena na vreme se na Tribini pojavi neko sa starim dresom Proletera za prodaju, idu cene i do 50 evra.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stadion Proletera je nekoliko kilometara udaljen od železničke stanice u Zrenjaninu, pa je zato uvek bilo haosa. Cigani su jednom izlomili ceo grad, bukvalno su čupali semafore iz betona.

 

S vremena na vreme se na Tribini pojavi neko sa starim dresom Proletera za prodaju, idu cene i do 50 evra.

aha,ta varijanta...ludi zrenjanici :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...