Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

И да није била рука, Рнић је трзајем своје леве руке створио утисак да га је погодила у руку. Није ни битно, шта је ту је, пукли смо, Роби није крив, крив је онај који га је довео( и то су урадили само да би се додворили навијачима ), не кажем да је Роби шкарт, ал је чињеница да није још увек довољно лукав и тактички поткован.

 

 

 

 

Лукићу и компанијо, СВЕ НАЈВЕСЕЛИЈЕ, ЖЕЛЕ ВАМА ДЕЛИЈЕ ! Срећан вам пут.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Умало нисам заспао гледајући ово. Рнић у елементу, Евандро маестро показао класу.

kada sam video rnica,pomislio sam da je pun mesec i da je u procesu pretvaranja u vukodlaka...evandro mi lici na nekog lika koji ima posebne potrebe i koji bi trebao da bude u ustanovi zatvorenog tipa...kaze ona budala od komentatora pre penala kako je evandro smiren...a ona budala slozila facu ko da je izvadjen iz vode,ko da nije disao 2 sata...

 

Ево и Миљана, са стручним коментатором. :rockdevil:

 

Борха, јеб'о ти пас матер распалу!

 

ЕДИТ: Миљан бриљира: "Добар центаршут Лазовића", а човек још није ни шутнуо лопту. :haha:

 

lik je teska kretencina...covek ne zna da govori...

 

inace,nisu odradili ton i sliku ko svet...ne treba davati amaterima da prenose tekme...prvi i b92 samo treba da prenose...ovi ostali nisu ni za kurac...i bilo je lepo bez komentatora...mi slusali komentatora na radiju...

 

 

Jel ovo uz svaku kartu deljena baklja? Ocaj od igre. Derbi debila,svakom pucati u kolena i ostaviti u nekoj pecini,baciti im loptu i zapecatiti ulaz.

da,posle kazu kako nije moguce uneti baklju na tribinu...da ih ne preteresaju mislim da bi manje baklji uspeli da unesu...

 

Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da je u Crvenoj Zvezdi trener apsolutno najmanji problem?

Mogu ih promijeniti jos 30, kao sto ih i mijenjaju, ali dok se sve druge stvari koje ovaj klub cine smrtno bolesnim ne promijene, nikakvih uspjeha ne moze biti...

nemos sa onim ljudima igrati,pa i da si bog otac...sada ce makar moci da igra rastereceno do kraja...

 

Ми се смрзавамо к'о пичке, закопчани до грла, са капама и дугим гаћама испод тренерки, а нека риба иза нас у шорцу и свиленим чарапама.

brate,ocekivao sam da ces napisati nesto vise od toga...

 

jesi ti razapnuo juznjacku zastavu?

 

vukic ga je dao majstorski,dzabe sva prica.

 

gol je bio dobar...2 igraca partizanu su uspela da izbace skoro kompletan tim zvezde...

 

 

 

 

inace,partizan zasluzeno dobio tekmu...ne zbog neke spektakularne igre,vec zbog ocajne igre zvezde...inace,mislim da penal nije bio...i da ga je stvarno lopta pogodila u koleno,jako je los ugao i tesko je sudji da proceni to...nije sudijska greska...

 

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baklje se unose na dva načina - u gaćama i kroz prostorije kluba. Kod pretresa niko ne zavlači ruke ljudima u gaće, a predstavnike kluba, igrače i navijače koji nameštaju koreografiju tokom celog dana niko ne proverava.

 

Ovako se kod nas iznose zastave.

 

 

 

Interesantno je bilo gledati sve sa zapada. Cigani stravično jaki na početku oba poluvremena. Mi smo bili skroz do juga, a zaključili smo da su tokom prvih 10 minuta u oba dela bili glasniji nama, što znači da ništa nisu čuli sa juga. Ovi na istoku nisu navijali do dvadesetog minuta, zato što je 20 godina imao ubijeni Ivan Perović. Posle su krenuli, ali nije dovoljno njih 1500 za nešto ozbiljno na derbiju. Na jugu je bilo do 5000 ljudi, od toga najviše 1000 ALCZ i kompanija, ostalo ljudi iz unutrašnjosti i neutralni kojima je bilo mnogo da daju 1200 za zapad. Uglavnom su se napušavali međusobno i nije ih bilo briga za ove prekoputa.

 

Cigani slabi, osim tokom pomenutih delova poluvremena. Onakva brojnost, svi napaljeni, a navijanje baš slabo kad se pogleda cela utakmica.

 

Što se tiče igre, Zvezdin napad je žalostan, a odbrana još tužnija. Drugi gol je Bajkovićev.

 

Ne znam da li je bilo penala, nisam još ni snimak video.

Mi manje - više dobri, taman da se dobije. Babović idiot, promašio fantastičnu šansu. Posle i Šćepović petljao bez razloga.

 

 

A stvarno sam bio pod utiskom zbog one ribe. Em je bila dobra, em je bila obučena kao da je rana jesen. Ja sa kapom, rukavicama, dugim gaćama, zimskoj jakni sa ogromnom kapuljačom, a ona u šorcu i svilenim čarapama. Da ne veruješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A stvarno sam bio pod utiskom zbog one ribe. Em je bila dobra, em je bila obučena kao da je rana jesen. Ja sa kapom, rukavicama, dugim gaćama, zimskoj jakni sa ogromnom kapuljačom, a ona u šorcu i svilenim čarapama. Da ne veruješ.

 

Ja cijenim da je ona čula da ćeš ti biti tu i specijalno za tebe se napucala i došla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вукић и Шћеповић су нам дали голове,јеботе живот.

To je najsmesnije od svega :haha::D

 

A stvarno sam bio pod utiskom zbog one ribe. Em je bila dobra, em je bila obučena kao da je rana jesen. Ja sa kapom, rukavicama, dugim gaćama, zimskoj jakni sa ogromnom kapuljačom, a ona u šorcu i svilenim čarapama. Da ne veruješ.

Postajes Trapara.

 

Klasicno silovanje je bilo,jbg kada Zvezda nema dobar igracki kadar.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto vidim da ovde ima ljudi koji zapravo i posle snimka veruju da je bilo jedanaesterca, evo vam još malo materijala za loženje ...

 

http://desmond.yfrog...e=640&ysize=640

 

oces da nam dokazes da nije bilo penala tako sto nam pokazujes gresku sa b92?

 

 

ili je to velika zavera protiv partizana i ne mozes vise trpeti zuluma?buhu...

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penala niđe nije bilo, lopta ga je roknula u butinu. Sale Šamrok postavio majstorsku taktiku protiv očajnih cigana. A ono ciganisanje Adžića koji nije dao stručnom štabu Partizana da krenu u svlačionicu ni da ne pominjem... Ima slika, stajao je sa svojom ekipom:

 

derbi_141_0036.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ncu da gledam ponovo nekakve snimkove i da raspravljam gluposti, bio je cist penal. Jebiga, vi biste se izvlacili sve i da je Rnic smecovao loptu ko Miljkovic.

 

Ja i dalje ne verujem da nam je Scepovic dao gol, to govori dosta vise od samog poraza.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko da je bitno da li je bio penal...partizan je zasluzeno dobio tekmu,nema tu spora...samo sto ce sada sigurno da kukaju kako ih je sudija pokrao,a to je tako smesno i tuzno kada grobari kukaju za tako neke stvari...nije uticalo na rezultat,tako je to u principu nikom nista...da je uticalo,pa da se ljudi kolju...ovako je ona varijanta za babu i kada bi imala kurac sta bi bila...baba sa kurcem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Била би деда. Иначе, није Партизан толико заслужено победио, колико смо ми заслужено изгубили. На целој утакмици сам видео један добар потез наших играча, и то је трајао читаву једну секунду када је Лазовић оним дриблингом протурио лопту кроз ноге, ваљда, Бабовићу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Просинечки је невероватан,откад је дошао није направио једну једину тактичку измену. Цепа 4-1-4-1 и боли га курац. Па јебем му матер,дај неке промене,збуни мало противнике а не годину дана једно те исто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali Lazović je dobar igrač. Što se tiče Robija, on mora da skapira sa kojim "kvalitetom" igrača raspolaže i da prestane da se tripuje da ste Barselona i da izvuče maksimum od ovih igrača. Kad može Sale Šamrok, može i Robi, sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мали Лазовић је један од ретких (ако не и једини) који ваљају.

 

Што се такве поставке игре тиче, она је супер, али проблем је што пролази против БСК-а и сличних екипа. А опет, није ми јасно то што са таквом тактиком форсира пас игру кроз средину, а онда на утакмици 70 посто напада иде по боковима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што наши везњаци даве лопту и онда кад се 9 играча постави испред лопте нема шансе да прођеш кроз средину. Није ми јасно ни то да их није за годину дана научио да се бар мало крећу без лопте.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja stvarno ne znam ko je pored lazovica jos t dobar..eventualno dimitrijevic...vidi se da je igrao u francuskoj...da je dosao iz nekog naseg kluba,bio bi ocaj ko i svi ostali...li adija pominju kao igracinu...boze sacuvaj...evandrove takticek kretaorske zamisli prolaze protiv novog pazara...kadu da neki gol,ko i evandro...ovi ostali nisu vredni pomena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени Ћосић делује као потенцијал,не знам зашто овако мало игра. Мијаиловића ипак морамо да сачекамо,видећемо шта ће бити са Јанковићем,Дмитровићем и осталима из омладинског погона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://sportal.rs/news.php?news=63395

 

Treba oterati Vilotica. Kiksara glupa, samo sere, a gori je od svih stranaca. Juce on pogresio kod drugog gola, tek sto je usao u igru, a ni na drugim utakmicama se nije proslavio. Inace, ne znam sto napadaju Petkovica svi, pa covek je juce bio jedan od boljih na terenu, sprecio dva sigurna gola Partizana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdani ni sudija ne moze pomoci , ono nije videlo penala , ko drukcije kaze , klevece i laze . Partizanu penal u derbijima nije sudjen 15 godina , a prva polu sumnjiva situacija se svira ciganima . Sve u svemu pravda je pobedila .

Jadna je ona ekipa kojoj Vukic i Scepovic daju golove . Mogu samo da zamislim da je josh Volkov igrao , bilo bi sigurno ubedljivije .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...