Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Шћеповићева фаца :haha::haha: , види се дечко је капацитет, сигурно завршава два факултета поред трчкарања на травнатим теренима.

 

 

 

 

 

Фала богу!

 

Хвала ти Андрија на датим головима, надам се да ћеш зарадити лепе паре у Кини, и да се више никада икада, нећеш вратити у Звезду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/12301/slucaj-jankovic--pokazite-ugovor--pa-da-zakljucimo-pricu-/

 

Zanimljivo je i da u Zvezdi, u demantiju naših informacija, postavljaju pitanje, parafraziramo, ‘zašto bi danas za tri miliona prodali igrača koji sutra može da vredi 10 miliona?’ Upravo to i nas zanima – zašto je u ugovor s Filipom Jankovićem stavljena klauzula da može da ode za tri miliona, kada, teoretski, za šest, 12, 18 ili 24 meseca može da vredi deset miliona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту се нешто опасно мути, нек иду у курац колективно сви они, полако али сигурно губим веру да ће икада бити боље, играчи у слабијим лигама су робови менаџера, клинцима од 17 година пуне главу са причама како ће играти у Реалу, Барселони, курцу, палцу, и само чекам дан када ће апсолутно сви клубови ( а већина, већ јесте ), ван лига петице, постати само топовско месо, горе поменутима... Пратити спортска дешавања у Србији је одавно постао мазохизам најгоре врсте, а све је горе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako vi kažete tamo. Naravno da odem, ima na JF tema "Ti da si pravi Srbin..." na koju su se prenosili razni biseri sa Neta vezani za vas, a najviše sa vašeg foruma. :mrgreen:

 

Al' nisu to moji stari dani, ja sam bio simpatizer pacijent kao ovi ovde. :D

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...