Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Bez obzira na to što je plaćen, svaka čast Lukiću.

Sad kad bi nas bombardovali, malo sutra bi Lazetić ili Fejsa stali na branik otadžbine. O ovima preko da i ne govorim...

Čisto sumnjam da bi odbijali da igraju ili demonstrirali kao što su Savo, Mijat i slični radili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac moj proseravanje, kao prvo ja ovu sliku vidim prvi put i nisam ni znao da je bio u vojsci, mislio sam samo da se vratio u zemlju. Mozete da pricate sta god hocete ali to sto je uradio ne bi mnogi od nas. Svi su oni igrali za svoje klubove tada dok su nas bombardovali, neki cak nisu uradili ni jedan protestni gest makar. Koliko se secam Divac je po americkim medijima cak vise govorio protiv Milosevica nego Klintona, cak je odbio da igra i za reprezentaciju,a da nije ni vojsku sluzio...Nego bre grobari mnogo ste nerealni i nezahvalni, i mene nervira Lukic po malo isto i Gurovic, ali one trojke protiv amera ne mogu da se zaborave...ali Srbi smo mi,volimo da pljujemo po svojima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas sta on je tu pricu mogao da pusti jos onda kada se kandidovao za predsednika da je hteo,tada mu je bilo potrebnije. Normalno je da novinari vole da pisu o poznatim licnostima i kopaju po njihovoj proslosti. Nevidim zasto bi on hteo da se sam eksponira ako to niko od njega ne trazi. Mislis da u nekoj zapadnoj zemlji novinari to ne bi pisali o nekoj javnoj licnosti i trazili intervju. Ljudi ovo je samo jedan clanak u novinama. Pa pisale su novine svasta i o Piksiju kada se vratio u Zvezdu.

Pazi mozda daje neke blesave izjave na polupismenom nivou i cesto se pojavljuje u medijima ali jedino sto bi za njega trebalo da bude bitno jesu rezultati Zvezde. Eksponiranje nece da ga spasi sigurno...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod Piksija, buraz od tetke mi je išao s njim u odeljenje, zajedno su igrali fucu, izlazili u grad, dok je moj matori bio dobar prijatelj s njegovim pokojnim ocem. Jbt, zvučim k'o Josif. :lol:

Piksi je legenda kao čovek, a onda i kao fudbaler...novinari mogu da ga dižu u nebesa, a i sahrane po potrebi, kao što su i činili. Slažem se sa LHL, i mislim da Lukić ima puno pravo da se ponosi svojim ličnim primerom. Čak i da je platio članak, opet nema šta da mu se zameri. Ovi mlađani lelemudi kao što su Kačar, D.Tošić, Raća Petrović i njima slični mogu samo da brišu cipele ljudskim i igračkim veličinama poput Lukića, Mihe, Mijata, Save, Piksija i ostalih iz te plejade. Kažem, ned'o Bog/Perun/Lucifer da nas ponovo bombarduju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...