Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Како можеш да поредиш те две ствари, тренер Хрват и човек одговоран за највећи погром Српског народа у новијој историји ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bio na funkciji predsednika Hrvatske , to jest u vreme rata , nije bio ni na kakvoj funkciji u Partizanu, koga zabole kakav je on bio i sta je radio pre 50 godina , niko tada nije ni znao ko je on ...

 

A Prosinecki je postao trener zvezde , nakon sto su se sva ta sranja desila , i koja je on podrzao .

 

cao cao pusi kurac.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како можеш толико да кењаш, човек је сам демантовао то, реко је лепо да је то обична новинарска патка била и да није подржавао олују !

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како можеш толико да кењаш, човек је сам демантовао то, реко је лепо да је то обична новинарска патка била и да није подржавао олују !

 

 

А кева му је из Чачка, је л' тако?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bio na funkciji predsednika Hrvatske , to jest u vreme rata , nije bio ni na kakvoj funkciji u Partizanu, koga zabole kakav je on bio i sta je radio pre 50 godina , niko tada nije ni znao ko je on ...

 

A Prosinecki je postao trener zvezde , nakon sto su se sva ta sranja desila , i koja je on podrzao .

 

cao cao pusi kurac.

daj neki link pedercino

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam postavljao , postavicu kasnije , sad nemam vremena .

A da je podrzao podizanje nekog spomenika domobranima iz oluje to je cinjenica , a samim tim i sva zverstva koja su pocinjena u ratu .

 

Da ti si peder , jebote koliki si mentalni bogalj , bioloska greska , anonimus sve u svemu pacijent to je neverovatno . cao cao pusi kurac .

  • Upvote 5
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

 

Који би то смех био. Ко зна шта је у питању, знам само да ми нећемо бити на трибини на којој су они били пре неколико недеља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, они неће да дођу на дерби због бојкота (иако је најважнија утакмица сезоне) али ће бодрити свим срцем Јагодину против Партизана. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма дај бре гробари шта се примате, кад је патка најобичнија то, Делије немају паметнија посла него да се организују да бодре Јагодину, па дал сте нормални ?

 

 

 

 

 

 

А гробари - паок - бешикташ ортодокс брадерс :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=uvMdWQwpFds

 

За оне који нису упућени.

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гробари - класична скупина вехабија, југословена, и прелетача . . .

 

 

Јој, дечко, што ти имаш проблем са том тастатуром, Гробари ти не излазе из исте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јој, дечко, што ти имаш проблем са том тастатуром, Гробари ти не излазе из исте.

 

 

Ахам, тастатура ми је револтирана па мора да пљује по југословенима, све ово што пишем су одговори на баљезгарије написане на претходним странама.

 

 

 

 

Ма где ће бре Аџа папак да преда своју столицу а да није довео камион младих талената из Пљеваља ?

Edited by Ancalagon
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ахам, тастатура ми је револтирана па мора да пљује по југословенима, све ово што пишем су одговори на баљезгарије написане на претходним странама.

 

 

 

 

 

Ти си јунак севера! Кад вође сазнају како браниш част трибине на јуметалу, сигуран сам да ћеш добити посластицу за то.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си јунак севера! Кад вође сазнају како браниш част трибине на јуметалу, сигуран сам да ћеш добити посластицу за то.

 

 

Ја не серем ништа випе него ти и остала скупина навијача Партизана на овом форуму ... Да се вратимо спортским темама, само да Аџића уклоне и ја сам пресрећан, а успут могу и Кратка Останића да склоне са места директора омладинске школе.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...