Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

širina u vokabularu - nepismenost, rupa u vokabularu

 

Mora da si mislio na ''širok vokabular'', Lemmy Štoperixxe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa valjda je poznat Batin citat iz film U raljama života: ''Saću te karam. Karaću te žestoko, dva sata bez prestanka. Ma kakvi, karaću te čitavu noć''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морао сам мало да кукам, пошто нисам неко време... Него, прича се да ће Лукић да поднесе оставку, кад су га питали да ли је то истина он није порекао, што ме је још више заинтригирало, сад остаје да само сањамо да ће следећи председник клуба да буде неки Рус из Гаспрома :rockdevil: !

 

 

 

 

 

 

п.с. Јел неко извалио оног цара са запада или истока што је јурио Сашу Илића на крају текме ? :lol::lol:

 

http://www.sportal.rs/news.php?id=49679&com_page=2

 

 

 

Јесте, повредио је Евандро, Илића тако што га је ударио цеваницом у копачку .

Edited by Ancalagon
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma da, ti u stvari nisi planirao da budeš ironičan pa se zajebao, već si htio bukvalno da mi daš do znanja, je li tako?

 

Ma oprašta ti Bata u svakom slučaju, ne mogu sad i Krajišnike da zajebavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ancalagon

Mani se tog kukanja,smesno je i neozbiljno,zvucis ko vanbracni sin Lukica kojeg je krstio i okumio Adzic.

Kakav bre rus predsednik...za predsednika treba staviti Jugovica majstora,ili tako neku ikonu kluba,a da taj rus daje lovu.

 

@bata autostoper trlaja

Bravo genije.Mozes sada sa Batom Trokrilnim na funkciju.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa zar nije Jugović već bio nekakav funkcioner?

 

Inače, jel video neko tekst o poređenju finansija FK Partizan i Dinama iz Zagreba? Ladno im trener ima 12 puta veću platu od Stanojevića a nikad nisu igrali LŠ :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@koCkica

Ajde gledaj ti u svoje dvoriste,mani se tudjeg.

 

@bata trlaja

Ma bio je,dajem primer samo.Treba coveka od fudbala dovesti,nema druge varijante.

Pa da,Halihodzic ih dere ko musa jarca.Citao sam nedavno da ima neku bolestinu od plate,a 90% utakmica pobedi 1-0.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Halihodžić 900 000 evra, Stanojević i većina igrača 75 000

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nista postovao na ovu temu jer mi je poraz tesko pao. Prvo poluvreme vrlo dobro, po par dobrih prilika na obe strane. Drugo ocaj, ni jedna prilika osim gola, zvezda se usrala nazalost tako da je presudilo vece iskustvo i individualni kvalitet groblja. Ipak mislim da zvezda nije zasluzila poraz, mada istina nije zasluzila ni da pobedi; x je bio realan, ali jebiga lopta je okrugla. Izgleda da je ovo maksimum ovog tima, nije novost da nemamo dobre igrace, ne moze se to vecno prikrivati lepom igrom. Kaludjerovic da je imao 10 onakvih prilika, sve bi ih promasio.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ancalagon

Mani se tog kukanja,smesno je i neozbiljno,zvucis ko vanbracni sin Lukica kojeg je krstio i okumio Adzic.

Kakav bre rus predsednik...za predsednika treba staviti Jugovica majstora,ili tako neku ikonu kluba,a da taj rus daje lovu.

 

@bata autostoper trlaja

Bravo genije.Mozes sada sa Batom Trokrilnim na funkciju.

 

 

 

Шта фали и да Рус буде председник? Шта кукам бре, само сам изнео своје запажање, уопште нисам кењао о судијама, космичким неправдама, телећој глави, брзини ветра и притиску ваздуха, него о томе да су Евандру ломили ноге и да је Станојевић мала бубашваба ! А што се тиче Југовића, то би било ок решење, пошто се види да човек још увек воли Звезду али колко се сећам он се није растао најсрећније са клубом . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lukic jos nije ni otisao , a vi vec pricate o Rusu ... pateticno . Ja ne znam kako neko normalan navijac zvezde moze da prizeljkuje Rusa za predsednika , pa taj bi u prvoj godini mandata srusio stadion CZ , sagradio poslovne prostore a novi stadion sagradio u Krnjaci . Zar stvarno postoje bioloske greske koje misle da je nekom Rusu stalo do Zvezde ?

 

Da sam navijac Zvezde najvise bih voleo da predsednik mog kluba bude Zecevic .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemmy: moji timovi su najjači, pobijeđuju vaše 100%, snaga, tradicija, navijači, sve je našoj strani! Slayeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!

 

Njegovi timovi izgube, javlja se Lemmy posle poraza: ma beži, bre, nisam ni gledao tekmu, ko još gleda fudbal, bolje je piti sa društvom u kafani i slušati Motorhead i Slayeeeeeeeeeeeeer!

 

Par dana nakon utakmice: nisam gledao, ali taj i taj su kršine od igrača, treba ih otjerati, jedino je taj i taj dobar, uprava napolje. Slayeeeeeeeeeeeeer

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гамад једна месарска, оном Смиљањићу и Саши Илићу треба поломити ноге, види се каква сте перспективна екипа, играте последњих пола сата утакмице са 3 штопера и 3 задња везна, и ломите ноге најбољим играчима противничког тима. Једва чекам да поново се профуњате кроз квалификације за ЛШ и онда да вам прскају по фаци сви у групи, па онда да видимо шта ће Сер Алекс Пацов Станојевић да смисли да спере љагу са себе. А што се тиче оног славља у свлачионици :udri: , каква гомила напаљених пацова и стараца са пропалим каријерама.

 

 

Taj vaš mesar Evandro je pre svoje povrede sjebao Saleta.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...