Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ovaj Kuruz bi mogao lepo da se ubije - apsolutno jedina spodoba (starija od pet godina) za koju znam da je promenio večitog za kojeg navija, još postao najveći grobar na svetu...

 

 

Ја знам гомилу таквих... Један лик из средње школе (иначе симпатичан младић) је прво навијао за ФК Нови Сад, па за Звезду, па сад за Партизан. Ускоро га очекујем у дресу Војводине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То су обично татини и мамини синови, којима је рок трајања клуба док осваја трофеје или су им другари навијачи другог клуба па се они уклапају у средину. Имам таквих примера овде кол'ко 'оћеш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То су обично татини и мамини синови, којима је рок трајања клуба док осваја трофеје или су им другари навијачи другог клуба па се они уклапају у средину.

 

Апсолутна истина. :da: Нема ту никаквог везивања за дрес,грб,традицију...

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па најчешће и јесте тако. Али опет то је лична ствар,могли су мој ћале и ујак сто пута да буду у Барију,да ја лично нисам осетио љубав према Звезди то ништа не би значило.

 

Pročitah "dres, grob, tradiciju...".

 

Svagda pred sobom Đavola vidim...

 

:haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako nisam nikakav tradicionalista, mislim da je najnormalniji scenario da navijaš za isti klub za koji tvoj ćale navija. Nisu mi jasne druge situacije.

 

"Posted 02 juni 2006 - 12:42

A ko je bacio staru temu?

Sad sam zaista ponosan na to shto navijam za Chievo!

Jebem ti penale."

 

 

"Posted 03 juni 2006 - 19:25

Djokovic oprao Hasa 3:0 (7:5 6:1 7: 6)

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu. "

 

 

"Posted 14 juni 2006 - 22:54

Ne znam ko su vam ti cigani,ja znam za Delije. "

 

 

"Posted 15 juni 2006 - 11:07

Nema,njihov najveci intelektualac,Sima Srbija,je u Nemachkoj."

 

 

 

"Posted 15 juli 2006 - 15:27

Chievo!Nedelju dana necu skidati zhuti dres!

@Grobari

Vi nama prichate o PSV-u i petardi,a ne secate se Slavije,Kroacije,Petah Tikve,Rapida.Trebalo bi da cutite.

I josh jednom:Chievo! "

 

 

"Posted 28 juli 2006 - 13:02

Dobili smo AC Milan kao protivnika u trecem kolu.Sad se nadam da ce ih UEFA kazniti,pa da igramo protiv Palermo-a.

U KURAC BRE!!GROBARSKE PICHKE UVEK IMAJU SRECE,MI NIKAD!! "

 

 

"Posted 28 juli 2006 - 20:41

E,da,prvi put u zhivotu cu moci da navijam za dva tima koja volim,Chievo u Manchester United.Chievo ce igrati sa Levskim iz Bugarske ili Ekranasom iz Gruzije(valjda sam pogodio ove druge).Dakle,i ako Zvezda ispadne,necu pratiti samo jednu ekipu."

 

 

"Posted 04 oktobar 2006 - 12:38

Moj Manchester gazi redom,mislim da sa jakom odbranom i mnogo brzhim napadom nego shto je bio u vreme Nistelroja mozhemo da stignemo daleko."

 

 

"Posted 05 avgust 2007 - 18:02

Хех, дрес који носим на слици у профилу је Пјановић, купљен кад сам ишао у шести разред, односно 2001. biggrin.gif

Био је некад добар играч, сад нам не треба ни на слици. "

 

"Posted Yesterday, 13:55

Kad vidim svoje stare poruke, još više se ponosim zbog toga što sam se izlečio od ciganske bolesti. "

 

 

 

 

 

Традиција је ту да се поштује.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтедох да ти пошаљем поруку, ал' кита родина, појављује се она фатална грешка.

Волео бих да ми објасниш по ком основу мислиш да имам кризу идентитета ако навијам за страни клуб. Реци ми како да волим домаћи клуб који намешта утакмице, купује очајне играче и продаје их за још мање пара него што заслужују, који испада из европских купова од неких глупих тимова који му по традицији нису ни до колена, за клуб чији су директори пуни пара, а стадион празан, како да идем на утакмице и размишљам да ли ће ме неко погодити каменом у лице или ће ме упалити бакљом, како да гледам напад на полицајца који врши свој посао пазећи на стоку која се иживљава на стадиону..?

 

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па не знам баш да ли је то сазревање, пошто колко ми се чини, схватање да на утакмицама убијају пандуре и гађају се камењем после исте је зрелије него урлање ко павијан у сезони парења, дрмање аутобуса и остале догодовштине. Ти си уствари назадовао у сваком погледу :mhihi:

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо је што пратите моје одрастање и сазревање и извлачите глупе изјаве којима се сада слатко смејем.

 

Ал' ти брзо напредујеш ,ко Дигимон јеботе. :haha:

Ко зна шта ће од тебе за 3 године да буде.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...