Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Данас у Куриру било занимљиво разматрање која су предузећа могла у Србији да се купе од продаје ког играча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, најбоље. Боли ме курац и за једне и за друге, они ће се продати за добре паре и јебе им се за нас. Бар да ураде нешто лепо за гледање, него курац од игре.

 

Pa i to sto kazes... Uvek je tako bilo.

 

Ali ipak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako prenose "Večernje novosti", pomoćni arbitar na polufinalnoj Kup utakmici između Crvene zvezde i Partizana (2:3), Bogdan Milisavljević, odlučio je da zbog svoje jučerašnje greške prilikom poništenog pogotka Nenada Milijaša prekine sudijsku karijeru, obrazloživši to sledećim pismom:

 

"Poštovani,

 

Osećam potrebu da ovim putem izrazim duboko žaljenje i javno izvinjenje FK Crvena zvezda, rukovodstvu i navijačima kluba što sam kao pomoćni sudija na polufinalnoj utakmici Lav Kupa Srbije svojom pogrešnom odlukom uticao na rezultat utakmice, direktno Vas oštetivši.

 

Iako su i sudijske greške deo fudbalske igre, ja za sebe ne tražim nikakvo opravdanje, ali želim da Vas uverim da ona nije posledica bilo kakve nečasne radnje, već isključivo nenamerne greška koju sam najmanje ja želeo. Molim Vas da Vašu gorčinu zbog nanete nepravde ne usmeravate na sudijski odbor, komisiju za delegiranje ili moje kolege sa utakmice Spasića i Radojčića, koji su svoj posao obavili besprekorno, jer sam isključivi krivac ja i odgovornost je samo moja. Takođe, ovim putem želim da se zahvalim na sportskom ponašanju, šefu stručnog štaba Jankoviću, koji je i ovaj put dokazao da svojim ljudskim kvalitetima zaslužuje da vodi tim Crvene zvezde, kao i sekretaru Negiću, koordinatoru Stanojeviću i Miškoviću.

 

Kao moralan i odgovoran čovek, koji je na listi saveznog takmičenja proveo punih osam godina, sa više od dve stotine odsuđenih utakmica, bez ijedne mrlje u sudijskoj karijeri i sa puno stečenih prijatelja osećam potrebu da se posle ovoga povučem iz suđenja i završim svoju sudijsku karijeru.

 

Hvala,

Bogdan Milisavljević"

 

 

++

 

Bogami, radila je ovde neka motka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta lupas, covek je sve rekao

nema sta da se doda, svaka mu cast, casno je postupio

s tim sto ja ne smatram da treba da se povuce jer zaista je ljudski gresiti i ja ne mislim da je to bila namerna greska

 

 

 

edit

zaista ga razumem, razumem da mu je tesko, jer se prica samo o toj gresci, o "pobedi" partizana niko i ne govori, i jasno je da je njegova greska odlucila utakmicu

ne bi mu bio u kozi, sigurno nije lako, sigurno je grozan osecaj, pogotovo ako je posten covek, a izgleda da jeste!

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква је то џева била на теми о дресу? Је ли пало пичкарање? Видим да је све побрисано, а нема ништа у ђубришту, при том ми је смор да питам Сморок.

 

 

----------------

Богдане, остани!!!

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква је то џева била на теми о дресу? Је ли пало пичкарање? Видим да је све побрисано, а нема ништа у ђубришту, при том ми је смор да питам Сморок.

Беше много добра тема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1978. Partizan - Crvena zvezda 3:2 (sudija Dušan Maksimović priznao gol posle 'pasivnog ofsajda', Partizan osvojio titulu)

1982. Crvena zvezda - Partizan 1:0 (gol Milka Đurovskog, geometri dokazivali sa nije bio ofsajd, sudio Glavina iz Klisa)

1987. Crvena zvezda - Partizan 3:1 (dva poništena gola Crvenoj zvezdi, isključen Velibor Vasović, sudio Dušan Čolić)

1988. Crvena zvezda - Partizan 1:1 (poništen gol "sa pola terena" Dragana Stojkovića, pomoćni sudija Radović signalizirao ofsajd)

1989. Crvena zvezda - Partizan 1:0 (poništen regularan gol Bogdanovića, sudio Blagoje Šipka)

1994. Crvena zvezda - Partizan 2:0 (Trener Tumbaković nezadovoljan suđenjem Dušana Čolića rekao "Večeras je umro fudbal")

1997. Partizan - Crvena zvezda 2:1 (sudija Savić iz Bačke Topole, Ćirić pred pogodak igrao rukom)

2004. Partizan - Crvena zvezda 0:0 (poništen pogodak Ilieva, pomoćni sudija Subotić signalizirao ofsajd, sudio Tanović)

 

i golim okom je vidljivo ko je vise kraden.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek, a kad su cukarcikom ponistili cist gol, tad vam nije smetalo?eee, kol'ko su nama od pocetka sezone ponistili goolova

 

o jebote.

 

nije pitanje da li je gol ponisten ili nije, pitanje je da li je ponisten ispravno ili nije.

 

 

dakle pitanje je da li je prekrseno neko pravilo, odnosno da li je sudijska odluka ispravna ili ne.

 

 

naravno da treba ponistiti gol ako jeste bio ofsajd, faul nad golmanom, faul nad stoperom i sl.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da angazujemo sudije sa strane,definitivno. Ne kazem to samo zbog pljacke u kupu,odavno je tako.

 

slazem se sa ovim postom maksimalno, s tim sto bi to znacilo priznavanje korupcije/neregularnosti u nasem savezu, a to se nece nikad desiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korupcija i neregularnost u srpskom fudbalu?

 

Na celu groblja je Veliki Tole Karadzic,milioner i predsednik FSV,FSS,FKP,i da ne nabrajam funkcije,a on licno je ugasio

Spartak iz Subotice npr.

 

Samo ludak moze da poveruje da je otimacina u sredu bila slucajna (posle 2 zvezdine duple krune uzastopno) ?!

I sad svi tapsu sudiju po ramenu sto se povukao i izvinio,kao ljudi smo?! Erare humanum est?! Kur moj.

 

Ojadim te,pa ti se izvinim?! A glavni sudija stoji 3 metra i pravi se lud? Cak sa tribine se videlo da je gol regularan.

A onda ce taj isti Karadzic da kenja o ozdravljenju fudbala?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...