Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ma боли ме бре курац, прекините да причате о италијанским говнима више. Била је и Звезда првак Европе, па кога боли курац за то? Сада су Енглези најбољи и крај приче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi je poceo tvoj kolega rhapsoad

Не, није он, већ Сабре и ти.

Ja nisam pominjao italijanske klubove

 

a nisam ni ja, tako da to nije tacno.

 

a evo rhapsoad-ovog posta (u kom lupeta o italijanskim klubovima nicim izazvan i van bilo kakvog konteksta):

 

 

izgleda da ne umete da citate, rekao sam da je manu mogao da priusti sebi poraz, ekipe namerno gube u italiji kada modji i berluskoni plate 80% timova i sudija kako bi mogli da osvajaju titule a posle i fudbalsku asocijaciju kako bi im smanjila kazne, ferguson je po mom misljenju napravio glupost igrajuci bez 2-3 vazna igraca jos kada se na to dodaju povrede vidica i runija nije ni moglo da se zavrsi drugacije...

sta da vam kazem serite ali manu je i dalje prvi, mozete da se nadate da ce sledece godine biti losiji, razlika u klasi u odnosu na celzi se vidi i u gol razlici

 

izvoli nadji taj moj navodni post u kom spominjem italijanske klubove ako mozes. nema ga? case closed.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам мислио само на будалаштине о Италијанима, него на просеравање уопште виђено на претходној страници ове теме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja taj koji lupeta vec vas dvojica, o namerno izgubljenoj utakmici manua, fergusonovoj telepatiji i vise ne znam sta se sve izmisljali, e da ovo poslednje o tome kako ste pokrali i evropske trofeje sto ja nisam rekao nego opet jedan od vas

zna se da su utakmice namestane u italiji i da su 2 titule oduzete juventusu i deo bodova milanu, tako da to nije lupetanje vec su u pitanju cinjenice, koje sam pomenuo jer ste optuzili nepravedno mancester za nesto sto se desilo u vasoj ljubljenoj ligi...

ajd' da vidim sta ce te sad da iserete...

 

inace birmingem i fulam ovog vikenda mogu da odluce o drugoj ekipi koja ce ispasti iz lige, riding docekuje totenhem koji bi mogao da veze jos jednu neresenu, dok verujem da ce bolton dobiti sandrlend kod kuce i izvuci se, a sa druge strane verujem da ce vila dobiti wigan a arsenal dobiti everton tako da bi onda vila bila na mestu koje vodi u kup uefa pred poslednje kolo

ali videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:evotigana: ha-ha i ho-ho, grobarcicu

 

Ijao Kuruze,al' te uvredio ovaj! :)

 

Kuruz grobar!!!Ahahahahahaha!! :)

 

nisam ja taj koji lupeta vec vas dvojica, o namerno izgubljenoj utakmici manua, fergusonovoj telepatiji i vise ne znam sta se sve izmisljali, e da ovo poslednje o tome kako ste pokrali i evropske trofeje sto ja nisam rekao nego opet jedan od vas

zna se da su utakmice namestane u italiji i da su 2 titule oduzete juventusu i deo bodova milanu, tako da to nije lupetanje vec su u pitanju cinjenice, koje sam pomenuo jer ste optuzili nepravedno mancester za nesto sto se desilo u vasoj ljubljenoj ligi...

ajd' da vidim sta ce te sad da iserete...

 

Brale moj,niko ni nije rekao da si ti izneo neistine,i nije u tome poenta.Mi smo dosli malo podjebavati vas nalozene "engleze" i to bez pominjanja zabara.Ti si prvi poceo sa zabarima.A naravno,takva akcija iziskuje i reakciju. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo da verujem u to da celzi nece pobediti mufc u finalu i premier lizi obzirom da sam njihov fan, medjutim, kako je poznato da je tata Roman tajkun + da se igra u Moskvi, sve je moguce . . . :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo da verujem u to da celzi nece pobediti mufc u finalu i premier lizi obzirom da sam njihov fan, medjutim, kako je poznato da je tata Roman tajkun + da se igra u Moskvi, sve je moguce . . . :(

Тата Роман не сме да се појави у Москви, кол'ко ја знам. Сумњам да ће Јунајтед изгубити титулу на мечу са Виганом, а и верујем да ће се Њукасл лавовски борити у понедељак.

 

Јуче је Манчестер одвалио Вест Хем, и са играчем мање су нападали и дали гол. Нанија не треба дизати са клупе док не научи да дода и да се не глупира.

 

Иначе, Грант је био бесан због изјаве Курбишлија да би волео да Манчестер освоји титулу и да ће у последње две утакмице пробати играче који нису пуно играли ове сезоне. Браво за Алана! :)

 

У последњем колу Манчестер гостује Вигану чији је тренер одиграо преко 400 утакмица за MUFC. Дакле, биће тесно, биће 0:3. :)

 

EDIT: А, да, Вес Браун је идиот. Наместио је онај диван гол Ештона, јеб'о матер своју. Видесте ли како је Фердинанд урлао на њега? Мислим да је Рио човек којег највише интересује кад ће се Видић вратити.

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ves je krele. Po n-ti put zaredom dokazuje da ne zasluzuje da igra u ekipi shampiona. I josh ne kapiram zashto su mu produzili ugovor, aman zaman. Osim toga i Nanijeve gluposti, extra odigrashe.

 

Chelsi evo dobio Njukasla..pa dobro, barem ce biti kol'ko-tol'ko neizvezno, ali pojedem kurac ako izgubimo titulu u Viganu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vrlo verovatno nece, posto kao sto je kuruz rekao, trener vigana je godinama igrao za mufc. ali ako to sto ce (ako ce) on reci svojim igracima da ne igraju punom snagom ili to sto ce (ako ce) izvesti tim koji nije najjaci, ako to nije jedan oblik namestanja i ako nije kaznjivo onda ne znam sta jeste. i ako je to jedini nacin da "mocni mancester" osvoji titulu u engleskoj onda jebiga. previse "ako", znam, tj. previse spekulacija, ali ostajem pri tome da ce to malo baciti senku na titulu mancestera, ako je osvoje.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекајте, људи, полако. Сачекајмо утакмицу па ћемо да видимо шта ће бити. Не верујем да САФ учествује у састављању тима и припремању тактике Вест Хема или Вигана, тако да Манчестер не ради ништа лоше.

Ники Бат из Њукасла је пре утакмице са Челсијем рекао да би волео да Манчестер освоји титулу јер би то било добро за енглески фудбал.

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da Man Jun sigurno osvaja titulu,ali ne zato sto je trener Vigana Mancesterov covek nego zato sto je Vigan granje.

A u finalu LS sanse 50:50,i Celzi ima strasnih igraca,sve je moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекајте, људи, полако. Сачекајмо утакмицу па ћемо да видимо шта ће бити. Не верујем да САФ учествује у састављању тима и припремању тактике Вест Хема или Вигана, тако да Манчестер не ради ништа лоше.

Ники Бат из Њукасла је пре утакмице са Челсијем рекао да би волео да Манчестер освоји титулу јер би то било добро за енглески фудбал.

 

 

niki bulja koji je btw 3-4 godine (edit: 11 godina), ili vise, igrao za isti taj mufc...

se oseca pozvanim da objektivno komentarise da li bi mufc trebalo da osvoji titulu...

haha

 

a u pravu si da mufc ne radi nista lose u pogledu tog zadnjeg kola, bar nema nikakvih indicija za tako nesto...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god da osvoji titulu u Ligi, bice zasluzeno. Oba tima su imali fantasticne sezone, uz svega par manjih podbacaja (pre svega u FA cupu). Ako MUFC pobedi na gol razliku, zasluzeno, znaci igrali su lepsi fudbal, ako pobedi Chelsea, opet super, uspeli su da prate i prestignu klub koji nije igrao ovako dobro u zadnjih 10 godina, i to uz medijsku hajku i omalovazavanje trenera. u svakom slucaju, jedna od najboljih sezona Premiershipa koje pamtim, neizvenost do zadnjeg kola, kako za vrh tako i za mesta za opstanak i Uefa kup... Zaista sezona u kojoj smo svi mi postovaoci Ostrvskog fudbala mogli da uzivamo, pa cak i navijaci Liverpoola kao ja :bigblue: (ipak broj poena koji smo osvojili je blizu rekorda kluba, a bilo je zadovoljstvo gledati prvu sezonu Toresa u crvenom dresu koji je BTW, u nedelju izjednacio rekord Nistelroja za najvise golova ne-Engleza u prvoj sezoni tj, 23 golova)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестер је заиста испао несрећно из ФА купа. Стативе, избацивања са гол линије, недосуђен пенал...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...