Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Не кењај, 'леба ти. Браун јесте нула, али рећи то за Фердинанда је неозбиљно.

Елем, ја нисам изненађен. Тај луди Мидлзбро је познат као убица великих екипа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,Arsenal i zvanicno ispade iz trke.

 

Kako oni primaju jeftine golove!Njima je odbrana totalno neozbiljna.Ali totalno.I jos jedan problem je preterivanje sa pas igrom.Ja volim taj stil,jako,ali oni jebeno preteruju.U sesnaestercu odigraju milion pasova,umesto da neko razvali loptu u gol.

 

Adebajor zabio gol rukom,na usporenom se jasno vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruka jeste bila Adebajora , Mancester osvaja nadam se , i zasluzili su , ali sto je za mene najbitnije Liverpul je pobedio Blekburn , a Everton remizirao , 4 mesto je 90 % sigurno , sto znaci da se moze ocekivati dobri rezultati Liverpula i sledece godine u LS .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Беше ово трауматична утакмица за мене. Ем сам гледао са петорицом симпатизера Арсенала, ем сам се уср'о кад мој омиљени спортиста замало даде аутогол, ем чамуга руком угура лопту у гол... Уф! Но, добро се завршило.

 

Фан Дер Сар најбољи, без дилеме. Осим њега, Евра и Харгривс одиграше добро, а остали нису баш били сасвим своји. Фердинанд не може сам, јер Пике је још млад и неискусан, а онај манијак који мења Невила је поремећен и треба га убити. Мрзим га из дна душе и не знам зашто га САФ држи у екипи. Сколс слаб, Керик неприметан, Руни је опет промашивао зицере, Роналда увек чувају најмање двојица, Парк ништа није показао. Наравно, чим су ушли Андерсон, нови Сколс, и Тевез кренуло је боље. Пуно среће смо имали код оба гола. Галас је сасвим бестпотребно играо руком, а фаул Жилберта ми уопште није јасан. Међутим, поклонима се у зубе не гледа. :D

 

Арсенал такође погубљен, да не би Лемана и они би примили бар 4 комада.

 

Све у свему, утакмица са пуно шанси које нису настале из изграђених акција, већ због грешака одбрана оба тима. Манчестер је имао више среће и то је то. 26. неће изгубити од Челсија, верујем да ће бити нерешено и титула је освојена. Још да унаказе ону јадну Барселону и улазе у финале ЛШ, које ће вероватно освојити ако екипа буде комплетна. Ливерпул је стара муштерија, не верујем ни да ће доћи на финале ако они и Јунајтед стигну до њега. :) Челси није то што је био пре две године и мислим да је Јунајтед свакако највећи фаворит за освајање. Ваљда неће бити изненађења каквих има сваке године.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruka jeste bila Adebajora , Mancester osvaja nadam se , i zasluzili su , ali sto je za mene najbitnije Liverpul je pobedio Blekburn , a Everton remizirao , 4 mesto je 90 % sigurno , sto znaci da se moze ocekivati dobri rezultati Liverpula i sledece godine u LS .

 

Ako uspeju da prodju Partizan u kvalifikacijama... :twisted:

 

Chelsea i dalje ima sanse za titulu... uvek se moze desiti da mancester kiksne do utakmice sa celzijem u Celziju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само једно коло се игра пре утакмице у Лондону, Манчестер гостује Блекбурну, а Челси Евертону и свакако ће му бити теже него Јунајтеду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...