Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Gatuzo je veliki igrac i svaka mu cast...........

on nije od igraca koji se oslanjaju samo na tehniku (a trcanje boli njih)....... nego on se covek trudi i uvek najvise pretrci na terenu i uvek pomogne i u napadu i u odbrani...........

to sve objasnjava koliko voli fudbal.............

nego ne igraju fudbal samo oni koji su talentovani..........nego i oni netalentovani.........(ali oni retko uspeju u zivotu)

 

Gatuzu svaka cast..........on ne zna sa loptom ali ne zna........ali zato ima duh i daje zadnji dah na terenu.........

 

ne volim ga nego jednostavno ga cenim nista vise...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni ja ga ne volim, ali mislim "prljavim potezima", sudija je tu da to kazni kartonima. a gatuzo ne dobija nesto previse crvenih (pa ni zutih) kartona, ne secam se kad je dobio poslednji. znaci preterivanje.

 

kazem, ja ga stvarno ne volim, vise volim kada zadnji vezni zna sa loptom, kao kambiaso, viera, de rosi (koji je doduse isto prljav igrac u picku materinu), maskerano itd

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Englezi igraju najbolji fudbal na svetu, i nije im to nacin: "napred pa ko stigne"...
Ma,da. A u klubovima sve prsti od engleskih talenata,jebo ih onaj ko im je dozvolio da svaki menadzer nakupuje horde nazovi francuskih crnaca,pa ovih usranih Spanaca. To je engleski fudbal??? Provuce se po koji talenat ali engleski fudbal je odavno u kurcu. Venger je jedini nesto uradio da se vidi,ostali strani treneri su tek epizode pa makar uzimali i Ligu Sampiona.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,da. A u klubovima sve prsti od engleskih talenata,jebo ih onaj ko im je dozvolio da svaki menadzer nakupuje horde nazovi francuskih crnaca,pa ovih usranih Spanaca. To je engleski fudbal??? Provuce se po koji talenat ali engleski fudbal je odavno u kurcu. Venger je jedini nesto uradio da se vidi,ostali strani treneri su tek epizode pa makar uzimali i Ligu Sampiona.

Да ниси заборавио некога?

Венгер је накуповао највише странаца, у првој постави нема ниједног Енглеза.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...