Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Докле више о Тошићу? Требало би запалити и Звезду и Партизан, па би се мање дебила мотало по темама о Јунајтеду.

 

ONE LOVE ONE UNITED

(Радомир, 25. januar 2009 16:42)

 

opet kuruz umesao prste :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Докле више о Тошићу? Требало би запалити и Звезду и Партизан, па би се мање дебила мотало по темама о Јунајтеду.

 

ONE LOVE ONE UNITED

(Радомир, 25. januar 2009 16:42)

 

opet kuruz umesao prste :) :)

Миленко ме прати. :) :)

 

Леми, понашај се.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='lemmy sixx' date='26. 1. 2009, 00:21' post='1848957']
Do 1992.godine Mancester Junajted je bio sestoligaski pilicarski klub za Crvenu Zvezdu. :da:
[/quote]

 

 

ovo kopipejstujes u potpis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, данас су улоге замењене! :icon_ne:

Манчестер кика есове мадерфакерсима, а Црвена Звезда је "шестолигашки пилићарски клуб", што нас може вратити на ону чувену "шта је старије, кокошка или јаје?" !!!

 

Сматрам да је поштеније давати предност садашњости, поготово када је у питању фудбал који је последњих 15-ак година невероватно узнапредовао!

Лепо је поштовати традицију и чињеница је да свако време има своје легенде, али незахвално је правити било каква поређења!

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма Леми кења, за њега је Ливерпул неки курац, а исто к'о Јунајтед имају период од 20 година у којем нису освојили титулу, али се не назире ни да ће је ускоро узети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, данас су улоге замењене! :icon_ne:

Манчестер кика есове мадерфакерсима, а Црвена Звезда је "шестолигашки пилићарски клуб", што нас може вратити на ону чувену "шта је старије, кокошка или јаје?" !!!

 

Сматрам да је поштеније давати предност садашњости, поготово када је у питању фудбал који је последњих 15-ак година невероватно узнапредовао!

Лепо је поштовати традицију и чињеница је да свако време има своје легенде, али незахвално је правити било каква поређења!

 

Naravno covece,apsolutno sam saglasan.

Onu cinjenicu sam izneo da nerviram Kuruza. :) A protiv te cinjenice ne moze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма Леми кења, за њега је Ливерпул неки курац, а исто к'о Јунајтед имају период од 20 година у којем нису освојили титулу, али се не назире ни да ће је ускоро узети.

 

Ne,nisu isti.

Mancester nije bio prvak 25 godina brale,a u tom periodu nije osvojio apsolutno nista.A i nije im bilo strano da sa vremena na vreme posecuju 2.ligu,onako cisto da vide sta tamo ima,u drustvu sebi slicnih. :D Mancester je do 1992 bio 5-6 tim engleske lige,nista posebno.

Sa druge strane,Liverpool nije bio prvak 18 godina,ali su u tom periodu osvajali Liga kup,FA kup,Kup UEFA,Ligu sampiona,igrali jos finala i polufinala LS,a nijedan jedini put nisu ispali iz lige.

I je l' to isto?Ti susni periodi su isti?Pa nisu.Zao mi je Kuruze,znam da ces se ljutiti,ali nisam ja ovo izmislio.To su cinjenice,i mozes ti mrzeti Liverpool koliko hoces,kada je on MNOGO veci klub od Mancestera.Klub za neverovatan respekt. :da:;)

 

 

Zaboravio sam da prokomentarisem ono od Selektora vezano za sadasnjost.U redu,slazem se,sadasnjost je najbitnija.To je trenutno stanje stvari,i tako je sada.Hteli mi to priznati ili ne.Ali velicinu i ime kluba ne cini samo sadasnjost,vec tradicija,istorija i trofeji.To je ono sto cini klub velikim.Ako cemo gledati samo sadasnjost,onda je Celzi neki kurac,a svi koji pratimo fudbal i fanovi smo ovog divnog sporta znamo da je Celzi najobicniji pilicarski londonski OFK Beograd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I je l' to isto?Ti susni periodi su isti?Pa nisu.Zao mi je Kuruze,znam da ces se ljutiti,ali nisam ja ovo izmislio.To su cinjenice,i mozes ti mrzeti Liverpool koliko hoces,kada je on MNOGO veci klub od Mancestera.Klub za neverovatan respekt. :da:;)

 

Nije mnogo veći ... tek je nešto veći kao najtrofejniji engleski klub. Oba kluba su giganta i dva najveća ljuta rivala na ostrvu.

Ako bi neki klub trebao da uživa respekt onda je to Junajted, prvenstveno zbog najboljeg trenera planete koji je u Mančesteru toliko dugo koliko sam ja mator (a omatorilo se jebiga).

Po toj logici je AC Milan mnogo veći od Juvea (ako se gledaju trofeji LŠ). Ali ja ne posmatram stvari tako, ne opterećujem se time.

 

Slažem se inače za OFK Chelsea. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po toj logici je AC Milan mnogo veći od Juvea (ako se gledaju trofeji LŠ).

 

 

ali liverpul tuce junajteda na oba polja, a skor izmedju juvea i milana je 1:1 (juve mnogo vise domacih titula, milan vise puta prvak evrope)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali liverpul tuce junajteda na oba polja, a skor izmedju juvea i milana je 1:1 (juve mnogo vise domacih titula, milan vise puta prvak evrope)

 

Upravo. :da:

 

Nije mnogo veći ... tek je nešto veći kao najtrofejniji engleski klub. Oba kluba su giganta i dva najveća ljuta rivala na ostrvu.

Ako bi neki klub trebao da uživa respekt onda je to Junajted, prvenstveno zbog najboljeg trenera planete koji je u Mančesteru toliko dugo koliko sam ja mator (a omatorilo se jebiga).

Po toj logici je AC Milan mnogo veći od Juvea (ako se gledaju trofeji LŠ). Ali ja ne posmatram stvari tako, ne opterećujem se time.

 

Slažem se inače za OFK Chelsea. :mhihi:

 

Liverpool je mnogo veci.Po trofejima,tradiciji,kontinuitetu...neuporedivo veci.

Sa ovim oko trenera se ne slazem uopste,ne vidim kakve to veze ima sa velicinom kluba,a pogotovo da je on najbolji trener planete.Od njega postoje dva bolja,po rezultatima,uspesima i obimu rezultata:Don Fabio Kapelo i veliki Marcelo Cigareta Lipi.

Ovo Milan-Juve je sabre lepo objasnio.

 

OFK Chelsea je klub iz kokosinjca.

 

1.E zato su naspram Reala svi klubovi sveta - pilićari. :D

2.Sasvim nebitno, nijanse su u pitanju ... giganti su giganti. :da:

 

1.To sam ja odavno rekao,pa ste se svi iscudjavali i govorili da nisam normalan. :) Dakle,nisu svi klubovi pilicarski,vec su pilicarski u poredjenju sa Real Madridom.I to je cinjenica.

 

2.Nisu nijanse,vec trofeji i uspesi.Ali gigant jeste gigant,i sa tim se slazem. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Титуле: Јунајтед 17 Ливерпул 18

ФА куп: Јунајтед 11 Ливерпул 7

Лига куп: Јунајтед 2 Ливерпул 7

Комјунити: Јунајтед 13 Ливерпул 10

светско клупско: Јунајтед 2 Ливерпул 0

УЕФА куп: Јунајтед 1 Ливерпул 3

УЕФА суперкуп: Јунајтед 1 Ливерпул 3

ЛШ: Јунајтед 3 Ливерпул 5

 

Титуле се стижу већ ове године, а ускоро и претичу, пошто Скоузери са оваквом крш екипом дуго неће узети првенство. У ФА купу који је једини битан од енглеских купова Манчестер је убедљиво бољи, а остало, осим ЛШ, су срања (ту мислим и на УЕФА и на светско клупско). Даље, Јунајтед је први клуб који је постао првак Европе, а Ливерпулу је то пошло за руком тек 10 година касније. Такође, и Скоузери су били у другој лиги ('62. су као првопласирани у данашњем Чемпионшипу ушли у прву лигу). Сад ти мени лепо објасни где су ти силни битни трофеји које Ливерпул има и како то да су и они били у другој лиги кад су таква сила?

 

 

 

Ја сам плакао!!! Крај је убедљиво најјачи!

Edited by Куруз Симеријанац
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Титуле се стижу већ ове године, а ускоро и претичу, пошто Скоузери са оваквом крш екипом дуго неће узети првенство. У ФА купу који је једини битан од енглеских купова Манчестер је убедљиво бољи, а остало, осим ЛШ, су срања (ту мислим и на УЕФА и на светско клупско). Даље, Јунајтед је први клуб који је постао првак Европе, а Ливерпулу је то пошло за руком тек 10 година касније. Такође, и Скоузери су били у другој лиги ('62. су као првопласирани у данашњем Чемпионшипу ушли у прву лигу). Сад ти мени лепо објасни где су ти силни битни трофеји које Ливерпул има и како то да су и они били у другој лиги кад су таква сила?

 

Za Mancester su sila.Imaju vise trofeja,kontinuitet i vece ime.Silni trofeji?Pa upravo si ih naveo slepce.Mancester je vecinu svojih trofeja uzeo u prethodnih 15-16 godina.Do tada su bili 5-6 klub engleske.Daj covece,budi barem malo realan. :da: To govore rezultati i istorija,ne izmisljam ih ja.Spusti se malo na zemlju.

Pod dva,gore sam poredio "susne" periode.Ti si rekao da je isti kurac i jedan i drugi period.Moj post,argumentovan suvim cinjenicama,je dokazao suprotno:da je Liverpool i za vreme svog susnog perioda (koji je jos uvek kraci za 7 godina),radio mnogo vece stvari nego Mancester.Procitaj post jos jednom,mrzi me da sve pisem ispocetka.

 

I ponavljam:mozes se ti srditi i puvati koliko hoces,ali Liverpool je trofejniji i veci klub,sa desetostruko jacim kontinuitetom od Mancestera.Ako Liverpool nije sila,pa sta se tek onda treba reci za Mancester?Da su kikiriki ekipa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе ја објашњавам да се титуле стижу ове године, а да ФА купова Јунајтед има више, он и даље прича о 25 година без титуле, као да је то кључно. Ако ти заиста мислиш да су Лига купови, УЕФА куп и остало битни, немамо о чему да разговарамо.

 

Немања Д Грејт!!! Гигс три асистенције, Бербатов прорадио, Роналдо два комада, а и ТВ га завуче.

 

голови

Edited by Куруз Симеријанац

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе ја објашњавам да се титуле стижу ове године, а да ФА купова Јунајтед има више, он и даље прича о 25 година без титуле, као да је то кључно. Ако ти заиста мислиш да су Лига купови, УЕФА куп и остало битни, немамо о чему да разговарамо.

 

Koji argumenti. :)

I nemamo.Ti si jednostavno nerealan i subjektivan do bola.Iako su svi cinioci na strani Liverpool-a:tradicija,kontinuitet,trofeji,ucinci za vreme postova...ti i dalje glavom kroz zid,preko svih cinjenica,i samo tvoja percepcija.Ne,mi zaista nemamo o cemu da razgovaramo,ova diskusija je zavrsena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...