Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ovaj Liverpul je zaista kurac na biciklu...ocajni su.Nikakva igra.Rezultatski jesu dobro prosli,ali igra im je cista nula.Ako budu ovako nastavili,sanse nema da ce uzeti titulu.

Utakmica je bila bezveze...prvo poluvreme jos i ok,pala su dva sjajna gola,ali drugo je bilo ocajno.Dva puta sam zaspao tokom drugog poluvremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek je Liverpul prvi , mada se mora priznati da najjaci engleski timovi igraju ocajno ove sezone , malo je opao kvalitet u premier ligi .

 

Ipak cinjenica koja uliva nadu jeste da Liverpul igra ocajno , a da su ipak prvi , gore od ovoga ne moze , ocekujem najbolje partije sledece godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vila, Everton, Vest Hem...vecinu tih kikiriki ekipa nisu ovi iz top4 mogli da pobede...nemoj mi samo reci da su Liverpul, Mancester i Celsi sad losi, pa se zbog toga muce sa ovim slabijima...koje to slabe tacke imaju prva 3 tima, koliko mislis da mogu biti jaci nego sto vec sada jesu?! (to se vidi i u LS, prosli su grupe kao iz picke, a i u 1/2 ce biti bar 2 engleske ekipe, mogu da potpisem) Konkretno u Liverpulu, mozete da se zalite jedino na stopere, a i oni su sasvim ok kakvih ima...moja neka procena da i nize rangirane ekipe imaju svoje kvalitete, realno - prilicno su daleko od top4, ali u dosta slucajeva mogu da im pomrse racune...jedinu zamerku u Premijer Ligi imam na to sto se svake godine 3-4 ista kluba bore za titulu (al tako je maltene u svim jacim ligama)...glupo je da se nadam, al mozda ce moci Vila ove godine da im dise za vrat, mada nema od toga 'leba... i da, nije poenta da su ostali klubovi bas toliko nikakvi i ne znam ti ja sta, vec da su ovi na vrhu PREJAKI i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лига давно није била јача, зато и резултати јесу такви какви јесу.

Трећи смо са две утакмице мање, хаха. Освајамо и ове године.

 

ONE LOVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Defanzivac Mančester junajteda i Srbije, Nemanja Vidić, izabran je u najbolji tim sveta u 2008. po izboru novinara francuskog sportskog dnevnika „L’Ekip“.

 

Idealan tim za 2008. godinu po izboru novinara je: Iker Kasiljas (R.Madrid), Dani Alveš (Barselona), Nemanja Vidić (M.junajted), Rio Ferdinand (M.junajted), Patris Evra (M.junajted), Stiven Džerard (Liverpul), Ćavi Ernandes (Barselona), Kristijano Ronaldo (M.Junajted), Lionel Mesi (Barselona), Fernando Tores (Liverpul), Zlatan Ibrahimović (Inter Milan).

 

Vidić se tako i drugu godinu uzastopno našao u L’Ekipovom idealnom timu.

Нек` поцркају душмани! :D:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...