Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Pa zato sto on i jeste MU...bez njega bi bili kurac i prosle i ove sezone.Cinjenica,hteli vi to priznati ili ne.

A шта су Милан без Каке, Барса без Месија, Интер без Златана, Бајерн без Риберија, Ливерпул без Џерарда, Јуве без Дел Пјера итд? Претереујеш Леми, сад ти без зајебанције кажем. Рећи за такав тим да је курац је безобразлук.

 

Јebiga,Kaka je skroman i normalan momak.Ovaj je arogantan,iritantan i seljak.Ali je cinjenica da je igracina,vrhunske klase.I to mu niko ne moze osporiti.Ja licno ga organski ne podnosim,ali njegovi fudbalski kvaliteti su suva klasa.Iako,po meni je Ronaldinjo iz najboljih dana doktor nauka za njega.

Кака је дечко каквог желиш да упознаш, са овим се не бих ни сликао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam stvarno koja je njegova korist...spor je,los tehnicar...dobar je jedino kao neki poluspic,mada je i to diskutabilno...mnogo bolji od njega mi je babel...brz je,tehnicar,dribla u trku,jak...a i moze da igra na vise pozicija...

 

Pa Kujt igra sve,od desnog beka do napadaca.Trci ko lud,oduzima lopte,asistira,ima ga svugde po terenu...svasta se moze reci za tog ruznog plavusana,ali da nije koristan to je stvarno neistina.Izuzetno je koristan.

 

A шта су Милан без Каке, Барса без Месија, Интер без Златана, Бајерн без Риберија, Ливерпул без Џерарда, Јуве без Дел Пјера итд? Претереујеш Леми, сад ти без зајебанције кажем. Рећи за такав тим да је курац је безобразлук.

 

Ok,mozda sam malo preterao.Ali cinjenica,prosle sezone je zabio 40-50 golova,ne znam sada tacno koliko,ali jednu ogromnu kolicinu.I realno,MU ne bi bio ni priblizno uspesan bez njega.A za ovu sezonu ste vi sami priznali,dok nije igrao,Mancester los.Cim je zaigrao,i to kako treba,Mancester prvi.Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle sezone je zabio 40-50 golova

 

 

42

Половину тих голова дао је изводећи пенале, толико о томе.

Мислим да би било лоше по Манчестер ако би им он био "све и свја".

Роналдо је избачен у први план јер то чини главни спонзор (Најк), баш као што је пре пар година исто то чинио са Роналдињом у Барси, итд.

То је њихов вид рекламирања, али не треба због тога потцењивати остатак екипе која стоји иза тих суперзвезда. :da:

 

И сами знате да су Роналда (Бразилца) људи из Најка практично приморали да игра финале 1998. против Француске, иако је био повређен, јер су у томе видели велику зараду.

 

Можда га и не би форсирали да је била у питању нека репрезентација чији су они спонзори, овако пошто Французи традиционално носе Адидас, њихова победа би могла знатно да утиче на пад продаје Најка, зато и мислим да нису бирали средства ...

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знају да изаберу, мора им се признати. Ипак, не верујем да неко могао да одреди Фергусону ко ће изводити пенале. Уосталом, Роналдо је најбољи играч Манчестера и ту нема никакве сумње.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,ovako ce Kajt/Kujt da im izigrava napadaca...na terenu je koristan koliko i panj...

 

E nikad mi nece biti jasno, zasto njega zovu na tri razlicita nacina.

Neko kaze Kujt, neko Kajt, a neko Kojt!!!

Pa dajte odlucite se vise kako cete ga zvati...

(ovo se odnosi na komentatore ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Kujt igra sve,od desnog beka do napadaca.Trci ko lud,oduzima lopte,asistira,ima ga svugde po terenu...svasta se moze reci za tog ruznog plavusana,ali da nije koristan to je stvarno neistina.Izuzetno je koristan.

 

 

To je tvoje misljenje...jako usporava igru,idealan je za trenere koji igraju dosadan spori fudbal...sto se tice ofanzivnog napadackog fudbala,tu mu definitivno nije mesto...njegov zadatak je da pripremi teren za napadace...mada toga u dansnjem fudbalu nema...igra se brze...jednostavno ne volim takav tip igraca...mada ima ljudi koji ga cene.takodje i onih koji ga ne vole...niko nije ravnodusan ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nikad mi nece biti jasno, zasto njega zovu na tri razlicita nacina.

Neko kaze Kujt, neko Kajt, a neko Kojt!!!

Pa dajte odlucite se vise kako cete ga zvati...

(ovo se odnosi na komentatore ;) )

 

Za to je kriv specijalac Aca Stojanovic. Na svakoj utakmici mu promeni ime. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Kujt igra sve,od desnog beka do napadaca.Trci ko lud,oduzima lopte,asistira,ima ga svugde po terenu...svasta se moze reci za tog ruznog plavusana,ali da nije koristan to je stvarno neistina.Izuzetno je koristan.

Pa di nije. Covek pritisak. Ok, mozda uludo potrosi pokoju loptu, ali protiv takvih igraca niko ne moze da igra svoju igru 100%, sto je verovatno i njegov najkorisniji atribut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto Benitez vise nije forsirao Babela i Kina .

 

Ja molim Boga da Babel predje negde.Sramota je da takva IGRACINA sedi na klupi a konkurencija su mu Benajuni i Rijere...

 

Zamisli koji strasan napad , ako se povredi Tores , Ndog i Al Zar u tandemu, da se proseres od muke , Rafa onaj kamen u bubregu previse uticao na mozak , medicinski fenomen .

 

Ovo je jos paklenija kombinacija od ubistvenog dua Trickovski-Some! :)

 

Jebi ga,ovako ce Kajt/Kujt da im izigrava napadaca...na terenu je koristan koliko i panj...

 

 

Pa Kujt igra sve,od desnog beka do napadaca.Trci ko lud,oduzima lopte,asistira,ima ga svugde po terenu...svasta se moze reci za tog ruznog plavusana,ali da nije koristan to je stvarno neistina.Izuzetno je koristan.

 

Kajt nije koristan???Lemijev post sve govori da ne ponavljam.

 

Za to je kriv specijalac Aca Stojanovic. Na svakoj utakmici mu promeni ime. :)

 

Aca Stojanovic je retardiran do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lampardov start je bio cisti crveni,tu nema diskusije.

 

Fudbalska asocijacija Engleske poništila je u utorak crveni karton koji je Frenk Lampard dobio na nedeljnom derbiju sa Liverpulom.

Lampard je isključen u 60. minutu derbi utakmice Premijer lige, na kojoj je Čelsi poražen 0:2 na „Enfildu“, zbog navodnog oštrog starta nad Ćabijem Alonsom, ali se na televizijskom prenosu videlo da je išao na loptu. Plavci su potom uložili žalbu na odluku sudije Majka Rajlija i FA je poništila kaznu.

 

Lampard će tako moći da igra protiv Hala i Aston Vile u Premijer ligi i Votforda u FA kupu.

 

e jebiga sad, sto ne ponove utakmicu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' vise da se i ta saga zavrsila.

 

Fudbalska asocijacija Engleske poništila je u utorak crveni karton koji je Frenk Lampard dobio na nedeljnom derbiju sa Liverpulom.

Lampard je isključen u 60. minutu derbi utakmice Premijer lige, na kojoj je Čelsi poražen 0:2 na „Enfildu“, zbog navodnog oštrog starta nad Ćabijem Alonsom, ali se na televizijskom prenosu videlo da je išao na loptu. Plavci su potom uložili žalbu na odluku sudije Majka Rajlija i FA je poništila kaznu.

 

Lampard će tako moći da igra protiv Hala i Aston Vile u Premijer ligi i Votforda u FA kupu.

 

e jebiga sad, sto ne ponove utakmicu? :)

 

Iz onog ugla iz kojeg sam ja gledao tekmu,to je cisti crveni.Ova odluka moje misljenje nece promeniti.

A sta bi sa onim zlocinackim potezom Bosingve?To ne razmatraju?Na goli otok.

 

Lepo je Hail Metal govorio...Roseti je kum cuvenog ruskog biznismena Sergeja Sokolova,koji je inace u bliskim odnosima sa Abramovicem.Sve je to povezano.

 

Ovo je jos paklenija kombinacija od ubistvenog dua Trickovski-Some! :)

 

Pa tu su negde...iako bih ja tu dodao i kombinaciju Puaca-Radosavljevic. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...