Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

pa me pita neko sto navijam za celzi,slovenski klub.

 

drago mi je za matica,uvijek sam se pitao sto cmara u slovackoj,ali sujmam da ce se brzih dana ubacit' za pl mec.eventualno fa mec protiv nekih pilicara,ali bolje za njega u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naizgled super transfer, šteta što će proći kao Tošić...

Ne vidim čemu se nada, kad na sredini već imaju Esijena, Mikela, Balaka, Lamparda, Deka... mada ok, računam da će dogodine Deka i Balaka da pozdrave, ali će opet da dovedu nekog mnogo jakog.

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ovo je bum u ovom prelaznom roku...covek najverovatnije umro kada je cuo da ga liverpul trazi...narusili mu zivotnu idilu...ujutru u rudnik,posle sa kolegama na fudbalicu,pa zeni kuci spuca dolbi suraund stereo samara,pa jebanje i spavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelsi se ponovo mučio, ali to je trajalo samo u prvom delu igre koje je Sanderlend golom Benta rešio u svoju korist.

 

Drugo poluvreme proteklo je u potpunoj dominaciji londonskog tima koji je sa tri gola rešio meč u svoju korist.

 

Najpre je Balak u 52. minutu poravnao rezultat da bi Lampard goste doveo u vođstvo u 61. pogotkom iz jedanaesterca. Konačnih 1:3 postavio je Deko u 72. minutu.

 

Edited by Sadomator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...