Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ценим да би се одлично уклопио у Манчу, јер је веома брз. А познато је да Ферги не воли млитав, већ бескомпромисни тркачки фудбал...и Куруз је вратио најлепши аватар. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandev ovih dana u Vest Hemu? Dobra vijest konačno. 5 mil. eura + 50% od idućeg transfera.

Jedan momak na forumu tamo kaže da je jutros na stadionu vidio nekog igrača duže kose, tridesetih godina, može biti da je Pantelić, volio bih.

 

Milan nudi Oda + pare za Fobera... kako bi to bio loš dil, taj matori je beskoristan više.

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena pobeda Adton Vile , pre svega zbog debilnih poteza Lukasa i Dzerarda . Aston vili zelim dobru sezonu , pored Liverpula njih simpatisem dosta .

 

Fali kreativnost na sredini terena , Alonso nedostaje , odbrana je losha zbog rovitih Karagera i Skrtela , Lukas i Insua ocaj nek se nose , Dzonson dobar , Tores opasan , u principu nisam toliko nezadovoljan , Fridel je odlicno branio , i da nije bilo toliko gresaka bilo bi barem nereseno . Zalaganje se ne moze zameriti .

 

Inace jek ima negde da se kupe duksevi Liverpula , i Vilini gostujuci dresovi su prelepi.

 

Sezona je tek pocela , nista nije gotovo , londonska govna za sada dominiraju ali videcemo dokle .

 

YNWA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hail moras da skontas da,ako ne iskopa rafa nekog ozbiljnog plejmejkera,opej ce ti biti "..sledece sezone".ovo je blagi uzas,a ne popravlja se nista,kao sto se npr u celsiju stvari polako kristalisu,mada,opet aneloti nije uradio nista po pitanju krila.i MU je krenuo,samo nemam vjere da ce daleko,ipak nemoze ni runi sam da igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul je kanta od tima. Imaju Dzerarda i Toresa uz brdo igraca-kurtona, nece oni gledat trofeja premier lige.

A jedini simpaticni engleski tim je Arsenal, igraju ofanzivno i fino za oko samo mnogo seru sa prodajom iskusnih igraca. Zato ni oni nece nista napravit kad su trofeji u pitanju dok god tako nastave, al bar covjek gleda fudbal kad oni igraju. Mancester i Celzi samo oru, jebala ih njiva. I rispekt za West Hem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tvoj voljeni Inter je klub umetnika...jashta...leprsavost retko donosi rezultate...sad but true....

 

a ovaj Liverpool je daleko truliji nego sto sam mislio...nema nista od titule,neko ce reci da je prerano za procenu,ali tesko da ce se kod njih ista promeniti na bolje,a i drago mi je,gadni su mi jako,jebo im pas mater :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan Van Der Vart ili Snajder, i mogu da se nadaju Ligi Šampiona...

Mada su truli i na krilu, i valjala bi im neka promjena formacije, neka vrate Kajta u špic, gdje mu je mjesto.

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ливерпул и Звезда (мислим на кошаркашки клуб) могу да се побратиме. и једни и други су "следећа сезона". Фриделу свака част! човек у 38. години брани као да му је 25!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...Svaki navijač Junajteda može da vidi kako sam odigrao i koliko sam posvećen..."

 

 

Ovo je isti onaj Vidić koji je na toj utakmici ošamario igrača i dobio kaznu neigranja na tri meča? Kakva posvećenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво, још није ништа речено о томе да ли ће бити казне и колика ће бити.

Друго, ударио га је због тога што је овај без икаквог разлога уклизао Фостеру који је већ узео лопту, а не из чиста мира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FA želi da ga kazni sa tri meča, i biće tako, sasvim zasluženo.

Koliko sam ja gledao, Rodaljega je baš naprotiv, skupio noge kako bi izbjegao da udari Fostera...kojeg naravno nije ni pipnuo na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka se sibaju. To je normalno u Engleskoj. Odmorice 3 utakmice, pa ce ponovo da roka. :rockdevil:

 

http://www.sportske.net/vest/fudbal/sol-kempbel-u-nots-kauntiju-5842.html

 

Mozda novi Predrag Djordjevic. :) :)

 

http://www.sportske.net/vest/fudbal/bambi-tosic-u-olimpijakosu-5850.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...