Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ferguson ove godine pokazuje ko je i sta je, smesni Celzi povrede se dva igraca pa popuse tri utakmice, o Liverpulu necu ni da pricam, ne vredi ih ni pominjati koliko su losi ove sezone. Junajted ove godine nema preterano lepu igru, ali se ne daju slomiti kao Celzi and co. dokazali su da mogu bez pola standardnih igraca da pariraju svima.

 

Glory, glory :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha.:haha:

Van Der Sar,Gigs,Skols,Nevil,Ferdinand,Vidic...sve mladici.:D

Hernandes,Bebe,Rafael,Fabio,onaj Francuz na O ako se ne varam Oberatan,Makeda,Dzoni Evans

hoces jos?

sve mladi perspektivni igraci :)

i ima da karaju sve za 2 godine nece im niko nista moci,osim mozda Arsenala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu svi koji vredjaju anonimusi , na primer poljoprivrednik iz Zitista nije anonimus , vec ozraceno celjade , kojem nije zameriti sto navoja za lucifer junajted , taj hendikep se mogao svakom desiti.

Anonimusi su pre svega sretenka , oddball,adminstrator,ovaj masterofpuppets ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hernandes,Bebe,Rafael,Fabio,onaj Francuz na O ako se ne varam Oberatan,Makeda,Dzoni Evans

hoces jos?

sve mladi perspektivni igraci :)

i ima da karaju sve za 2 godine nece im niko nista moci,osim mozda Arsenala

 

Kakav crni Evans,covece?Jes normalan? :haha: Pa to je tolika kanta od igraca da boli.Svi navedeni su takodjer teski kurton (kakav Bebe covece,pa taj je do pre 3 meseca glodao kosti,prosio po ulicama i bio cimer sa jaroslavom u kanti) sem ovog malog Hernandeza,od njega jos mozda nesto i bude.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni Evans,covece?Jes normalan? :haha: Pa to je tolika kanta od igraca da boli.Svi navedeni su takodjer teski kurton (kakav Bebe covece,pa taj je do pre 3 meseca glodao kosti,prosio po ulicama i bio cimer sa jaroslavom u kanti) sem ovog malog Hernandeza,od njega jos mozda nesto i bude.

 

Evans juce drzao lekciju uzimanja lopti, ima vremena da i on kad tad jebe keve. A Hernandez je jos jedan od fenomenalnih Fergusonovih izuma, ne daj boze samo da se ne poseljaci kao Kristijano.

 

 

-Who is the biggest poser in Manchester United?

-O' Shea: ... No Cristiano in the squad...  :haha:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god ti mislio o Kristijanu,on je bolji od kompletnog tima Mancestera zajedno.Taj O'Sei ne moze ni pertle da mu veze.

Da je saban,saban je.Ali da je igracina,tu nema price.A to je najbitnije u fudbalu.

 

A Evans je odrzao lekciju oduzimanja lopti ekipi koja ne igra sa napadacima.I ja sam u tom situaciji mogao igrati stopera u Mancesteru.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god ti mislio o Kristijanu,on je bolji od kompletnog tima Mancestera zajedno.Taj O'Sei ne moze ni pertle da mu veze.

Da je saban,saban je.Ali da je igracina,tu nema price.A to je najbitnije u fudbalu.

 

A Evans je odrzao lekciju oduzimanja lopti ekipi koja ne igra sa napadacima.I ja sam u tom situaciji mogao igrati stopera u Mancesteru.

 

Nakon sto sam ja gledao Kengura postalo mi neprirodno da ga zovem O'Sei :D

I, da jeste Ronaldo igracina, nigde to nisam ni osporavao, vec sam mislio da se prosabanise kao on, nisam fan tih manekena u fudbalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O'Šej,Braun,Fabio,Rafael sve sami vrhunski igrači.

bitno da su oni pilicari iz Viljareala u LS :haha:

Fabio i Rafael su godinu dana stariji od tebe CAAAAAARE :haha:

a za prva dva se slazem igraca OCAJ,ne znam zasto su i dalje u ekipi

Braun me mnogo nervira jer je botina obicna

 

Evans je loš, Rafael je odličan, Hernandez je odličan, Makeda je odličan, Obertan je dobar, Anderson je odličan, za Fabija nema mesta, o Bebeu ne znam ništa.

Hernandez je MAMA :rockdevil:

samo zbog njega gledam Man Utd :D

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...