Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Neka je junajted izgubio, koji ce im kurac ta zajebancija, ionako moraju na prvenstvo da se fokusiraju da ne kiksnu, imali su problema sa odbranom do sada, valjda ce da se uigraju konacno pa da ne prave gluposti.

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

A po cemu to Mancester pada :) ?

 

Dve godine zaredom bili prvaci i igrali finale LS.Sto ce reci da su prosla i ova sezona pad.U ovom momentu su prvi samo i jedini zahvaljujuci tome sto Celzi u prethodnih par kola igra ko Spartak Zlatibor Voda,sto Siti nema pobednicki mentalitet a Arsenal je neozbiljna ekipa.A svi navedeni imaju duplo bolje timove od Mancestera.

 

:haha:

 

 

barsi jedino da padne avion sa svim igracima direktno na kamp nou koji je pun navijaca...

 

To je istina.Ali,oni mi uopste ne smetaju,cak su mi i simpaticni,a i mora im se priznati da igraju najbolji fudbal ikada vidjen.Cak i Mancester mi nesto preterano ne smeta.Mnogo ih ne volim,zvalava jadara od kluba,ali ne moze se ni priblizno porediti sa smrdljivim paprika govnarcinama iz grada mode,mafijaskim odredom zla na celu sa zguzvanim Luciferovim kumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve godine zaredom bili prvaci i igrali finale LS.Sto ce reci da su prosla i ova sezona pad.

Istina ali nije lako stalno ponavljati takve uspehe. Zamalo su izgubili titulu prosle god i ispali na svoje greske od Bajerna, jbg. Nije toliko dramaticno.

 

U ovom momentu su prvi samo i jedini zahvaljujuci tome sto Celzi u prethodnih par kola igra ko Spartak Zlatibor Voda,sto Siti nema pobednicki mentalitet a Arsenal je neozbiljna ekipa

Pa ko ih jebe, nije junajted kriv za njihove mane.

 

A svi navedeni imaju duplo bolje timove od Mancestera.

Mozda imaju bolje igrace, ali ne i bolji tim. Junajted kao celina je vise od prostog zbira svojih igraca.

 

Mada, shvatam tvoju poentu. Generalno, ako klinci ne pocnu da igraju ili ne dovedu nove igrace, bice u sranju. Za sada se mancester drzi i bolje nego sto sam mislio, ali premijer liga je to, tu ti nije sigurna nijedna pobeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестерови "таленти" доказали своју анонимност.

А ја сам изгубио паре јер сам се кладио на Манчестер.Са ким Вест Хем игра у следећој рунди?

sa timom koji igra najlepshi fudbal na svetu. ali su neozbiljni mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...