Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Да, али они га тада нису узели јер су мислили да ће то утицати на његове кости. ;)

 

krajnje je nelogicno da milan uzme nekog zbog bilo kakvih zdravstvenih problema,tako da mislim da je neka jaca anomalija...ne znam u kakvom kurcu mogu da mu budu zubi,pa da ga odbiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

krajnje je nelogicno da milan uzme nekog zbog bilo kakvih zdravstvenih problema,tako da mislim da je neka jaca anomalija...ne znam u kakvom kurcu mogu da mu budu zubi,pa da ga odbiju...

 

 

Милан Сисока жели и ове године, то није тајна, тако да мислим да су променили мишљење да ће његови зуби бити проблем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi Snajder dosao, gde bi nam bio kraj... Spominje se cifra od oko 35 miliona i plata negde oko 200 000, i mislim da je sve iznad toga preterivanje, ali.. junajtedu treba pa treba takav igrac, pa mozda(/verovatno) i probiju taj broj. Takodje, ne bih voleo razmene tipa Nani + pare i slicno.

 

Ne smatram da im je potreban jos 1 napadac.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zaista,gde je period od 2000-2010?Taj period za njih nije postojao?

 

 

Контам да је застава вероватно из тог периода, када смо освојили ЛШ. Уосталом, та деценија је сасвим ок, освојили смо све могуће осим лиге.

 

Заборавили су да помену прву деценију трећег миленијума.

 

 

Ал' зато ти ниси заборавио на Ливерпул.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemi siks, blagoje

ne kazem da bi prebili barselonu, ali bili bi dosta jaci nego sad. ne morate da budete bukvalisti. a i ta barselona kakva god da je, ne mzoe vecno da pobedjuje.

 

elem,ode tevez

http://www.goal.com/...arlos-tevez-bid

 

Поређење са Барселоном и Реалом само показује снагу клуба који нема ниједног достојног ривала у својој земљи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...