Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

a realno ostace na tom sedmom mestu,dok ne kupe jos par normalnih igraca kojima ce trebati barem jos jedna godina i + da se uigraju i tek onda mogu da razmisljaju o takvim stvarima

 

West Hem zato gubi od Birmigema i ostalih papana a mogu Mancester da dobiju 6:0 u kupu

serem ti se na takvu ekipu,i plus ce biti sramota ako spadnu u donji rang a Milvol polako se bori za prelazak u Premier ligu

 

vesthem je krs...letargicne babe...

то је намештено све. Вест Хем иде у другу, Милвол у прву. па где бре да ВХ остане, знаш ти које би то клање било у Премијер лиги са Милволовцима. не смеју Енглези себи да допусте тако нешто :lol:

ove sezone sam siguran da ide...pre 3 godine je bila jos gora situacija,al tada sam skoro 100 posto bio siguran da ostaju u ligi...trenutno,nema sanse...i treba da odu...jednu sezonu i drugoj ligi,malo da mladji igraci dobiju sansu i onda opet formiranje tima...

 

За Вест Хем би било наде да су на време отерали оног идиЈота. Јеботе, чак је ливерпул имао више стрпљења са својим магарцем. Ал' нема шансе да Милвол уђе у прву

to se zove:"jevreji za jevreja"...

pocecu da razmisljam ko hitler zbog tog ogavnog granta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah pregled premier lige , i strucni konsultant u emisiji je potvrdio da je gol Vigana cist ofsajd . Ne znam samo ko su ti fudbalski pacijenti koji su mi lupali minuse kad sam rekao da je Liverpul po ko zna koji put pokreden .

 

YNWA !

 

Ne verujem da su ti zbog toga lupali minuse!!! Razmisli malo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...