Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Реално, чиста као суза. Не знам шта 'оће ови што траже црвени за Луиза, шта су то они видели што ја нисам (могуће да нисам видео зато што ми се пренос прекинуо у пар наврата)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo velike prilike za Arsenal da sustignu Mancester. Nisam njihov navijac, ali Celsi im je ucinio veliku uslugu. Mancester sledecih par kola igra bez Vidica, Ferdinanda i Evansa. Ja zaista nemam predstavu ko bi mogao da bude stoperski par. Mozda Smalling - Brown!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Vidić opet počeo da igra rukama, sam je kriv.

 

Nisam gledao prvo poluvreme ali u drugom Čelzi je rascopao Mančester. Zaslužena pobeda.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to veze ima? Znaci da je smem da odem u temu o italijanskoj ligi i pominjem sudjenje?

I sem toga, nisi gledao utakmicu, a pametujes ... mislim ...

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam drugo poluvreme samo , jako dobar ritam i utakmica , David Luis opasan igrac , trebao je dobiti drugi zuti , ali trebao je i Gigs direktan crveni zbog namernog starta nad Drogbom . Penal bas i nije postojao , ali s obzirom kakvi se penali sviraju Mancesteru , nema sta da kukaju . Vidic zasluzeno dobio crveni .

 

Elem , derbi ovog kola Premijer lige izmedju Vest Hema i Liverpula je jasno pokazao da se Liverpul sazalio na veliki Vest Hem i da ga je pustio da pobedi, ipak je sveti klub sa Enfilda iznad NSFP-a .

 

YNWA !

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi da nece , pa ima 5 dana do pocetka meca konjokradica da kidise na savez zbog penala protiv Celsija, ovi mu daju Veba za sudiju , i moze da racuna na minimum jedan penal , pa to je jasno vec godinama , tako osvajaju titule u 70% slucajeva .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam drugo poluvreme samo , jako dobar ritam i utakmica , David Luis opasan igrac , trebao je dobiti drugi zuti , ali trebao je i Gigs direktan crveni zbog namernog starta nad Drogbom . Penal bas i nije postojao , ali s obzirom kakvi se penali sviraju Mancesteru , nema sta da kukaju . Vidic zasluzeno dobio crveni .

Jedino sto je utakmica vec bila resena kada je Gigs udario Drogbu (koji mu je trenutak pre toga zavalio lakat).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul u sledecem kolu razbija Mancester, cija je odbrana potpuno oskacena neigranjem Vidica i Ferdinanda. Nadam se samo da onaj kriminalac nece suditi.

 

Није да је Ливерпул бољи позади. Кирјакос,Аурелио,Шкртел. Од њих тројице двојица ће сигурно играти тако да је и Ливерпул шупаљ позади. Много је искуснији Фергусон од Даглиша,ценим да ће у најгорем случају по Манчестер бити нерешено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...