Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Kao barsa pre gotovo deset godina. Još samo da ih trenira Hidink ( al' produžio saradnj sa Rusima) ili Van Basten, Advokaat...

 

Šta se dešava sa nevaspitanim Eto'o-m?

 

Gvardiola ne računa na njega, a sve one silne ponude Čelzija i Milana od pre godinu dana su iščezle.

 

Gde li će taj završiti?

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reprezentativac Holandije Rafael van der Vart karijeru nastavlja u Real Madridu.

 

 

Vezni igrač nemačkog HSV-a i holandske reprezentacije, prema pisanju španske "Marke" već je dogovorio sve detalje prelaska u Madrid, a ceo transfer vredan je preko 20 miliona eura.

 

25-godišnji Van der Vart potpisaće petogodišnji ugovor sa "kraljevskim klubom" i tako posle jednomesečne "sage" ipak završiti u Madridu, ali ne u ekipi Atletika.

 

Drugi madridski klub je za njega nudio oko 15 miliona eura i bio nedeljama prvi kandidat za dovođenje ovog fudbalera.

 

 

 

izvor b92.net .

 

I eto,moji visemesecni vapaji padose u vodu. :) Jebiga,koga Real osacuje,toga i dovede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saga oko njega i Ronaldinja ce se jos jedno vreme razvlaciti.Ko zna kako ce se na kraju i zavrsiti.Uopste me ne bi cudilo da obojica ostanu u Barsi.

 

Mislim da saga oko Ronaldinja praktično više i ne postoji. Gvardiola takođe ni na njega ne računa.

 

AC Milan je jedini zainteresovani klub oko njega, a prelazni rok se već zahuktao. Ubeđen sam da odlazi u Berluskonijev tim.

 

Eto'o je već i dalje misterija. Što se mene tiče neka slobodno lipše.

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da saga oko Ronaldinja praktično više i ne postoji. Gvardiola takođe ni na njega ne računa.

 

AC Milan je jedini zainteresovani klub oko njega, a prelazni rok se već zahuktao. Ubeđen sam da odlazi u Berluskonijev tim.

 

 

nije milan jedini zainteresovani klub, i man. siti je vrlo vrlo ozbiljno zainteresovan, a oni sad imaju para ko blata..

cak su dugo vremena zapravo oni bili jedini zainteresovani, jer je milan u jednom trenutku bio sasvim odustao od namere da ga dovede...

 

 

kako trenutno stvari stoje cenim da su sanse 70:30% (milan:siti) za milan da ga angazuje...

kao fan intera, nisam preterano zabrinut zbog toga..

 

 

sto se etoa tice, zaista je poprilicna nepoznanica gde ce otici,

mislim da celzi ima najvece sanse da ga kupi,

a u igri su i

milan, inter, liverpul, arsenal... lion...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije milan jedini zainteresovani klub, i man. siti je vrlo vrlo ozbiljno zainteresovan, a oni sad imaju para ko blata..

cak su dugo vremena zapravo oni bili jedini zainteresovani, jer je milan u jednom trenutku bio sasvim odustao od namere da ga dovede...

 

 

kako trenutno stvari stoje cenim da su sanse 70:30% (milan:siti) za milan da ga angazuje...

kao fan intera, nisam preterano zabrinut zbog toga..

 

Siti je ispao odavno iz trke, jer im je rekao da mu ne pada na pamet tamo da igra...

Izjavio je da bi želio da ide kod Skolarija, ali je pitanje koliko ovaj želi njega.

Čini mi se da je najbliži Milanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siti je ispao odavno iz trke, jer im je rekao da mu ne pada na pamet tamo da igra...

 

 

izgleda da ipak jos nista nije gotovo,

 

13/07/2008 17:08

Dinho Says Yes To Man City

 

According to the Televisiò de Catalunya and Sport.es, Ronaldinho has snubbed a move to Milan and agreed to join Manchester City.

 

link

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzacionalni prelazak Samjuela Etoa iz Barselone u uzbekistanski Kuruvči, ipak je samo plod nečije bujne mašte. Istina, Kamerunac je u četvrtak stigao u Taškent, ali ne da bi potpisao šestomesečni ugovor vredan 40 miliona evra, kako su preneli neki mediji.

 

Eto je na konferenciji za novinare u glavnom gradu Uzbekistana bio u čudu kada je upitan da li je istina da prelazi u Kuruvči.

 

- O kakvom ugovoru govorite? Došao sam u Uzbekistan da bi promovisao fudbal među ovdašnjom decom i potom se vraćam u Španiju, rekao je Eto.

 

Reprezentativac Kameruna je dodao da nema nameru da napušta Barselonu i da će se u nedelju pojaviti na početku priprema katalonskog kluba.

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...