Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Arsenal - Liverpul---nadam se da ce proci arsenal,arsenal onako simpatishem ali mrzim vengera,liverpul mrzim zbog beniteza!

Roma - Mančester Junajted-navijam za MU ali nece mi biti zao ako roma prodje!

Šalke - Barselona-mrzim shalke

Fenerbahče - Čelsi-gade mi se turci,ali da je murinjo trener celzija navijao bi za fener(ali da kezman ne igra,ili da igra ali da dobije crveni ili promashi penal)

-------------

cetvrtfinale:

 

arsenal/liverpul:fenerbahce/celzi-----prolaze arsenal-celzi

 

shalke/barsa:roma/m.united---------prolaze barsa-mancester

------------

polufinale

 

arsenal-celzi ---prolazi celzi

barsa-mancester---prolazi mancester

----------

 

finale

 

celzi-m.united

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!!

 

LINK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----

Usput,

Capello: Roma moze pobijediti United

 

IZBORNIK nogometne reprezentacije Engleske, Fabio Capello, izjavio je za RAI Sport kako Roma može jako dobro proći u sudaru s Manchester Unitedom u četvrtfinalu Lige prvaka.

 

Trener koji je odveo Romu do “scudetta” 2001. godine, vjeruje u povoljan ishod četvrfinala za rimski klub.

 

"Mislim da je Roma od svih engleskih klubova u ždrijebu, dobila onaj koji joj stilom igre najviše odgovara. Težak poraz koji su doživjeli od Uniteda prošle sezone pomogao im je da ove sezone u Ligi prvaka svakoj utakmici pristupe koncentriranije. Siguran sam da će u ovogodišnjim dvobojima to biti neka druga Roma, koja preciznijom i koncentriranijom igrom može proći." - rekao je Capello.

 

Ipak, drugi legendarni talijanski stručnjak, Arrigo Sacchi, ne slaže se s Capellovim mišljenjem.

 

"Roma je izvukla najjaču momčad u bubnju, ali vjerujem da će nakon prošlogodišnjeg ispadanja imati posebnu motivaciju za osvetu." - izjavio je bivši trener Milana i talijanske reprezentacije.

Ferguson: S Romom se sastajemo sesti put u godinu dana, pa to je strasno!

 

SIR Alex Ferguson, trener Manchester Uniteda, s dozom ironije, ali i čuđenjem je komentirao ždrijeb četvrtfinala Lige prvaka po kojem mora ponovno igrati protiv Rome.

 

"Po koji put to igramo međusobno. Šesti put igramo protiv njih?! Šest puta u godinu dana, strašno! Nije dobro niti za njih, niti za nas. Pa znamo sve jedni o drugima, svi igrači se međusobno znaju." - komentirao je Ferguson, te otkrio što je očekivao od ždrijeba.

 

"Iskreno rečeno, mislio sam kako ćemo igrati neki od engleskih derbija. Možda sam se tome nadao, pa sam zato i očekivao. Ali, što je tu je. Romu poštujem, ali s obzirom na naše posljednje rezultate oni vjerojatno više poštuju nas." - rekao je Ferguson i poželio samo jedno.

 

"Posljednji put kada smo gostovali u Rimu naši navijači nisu bili kvalitetno primljeni, niti su se prema njima pošteno odnosili. Nadam se kako će sada biti drugačije, bolje. U svakom slučaju očekuju nas zanimljive i napete utakmice." - rekao je Sir Ferguson.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj link sam i ja hteo da stavim pa sam video da si ti..................

na sve ovo imam da kazem

 

NO COMMENT!!!!! eto...................

 

namestala su se prvenstva...............Seria A i te.........................i to je velika bruka............

i sad su i UCL poceli da namestaju....................ako je ovo tacno...............mislim velika BRUKA za fudbal..........

ali velika..................

ovo nema smisla.....................

meni je sumnjivo jel su doveli nekog Rusa da izvlaci koji uopste nije poznat............pa logicno da moze da uradi za pare to...................

a da je poznatija licnost mnogo (Zidan, i tako te osobe) to ne bi nikad uradile.................

eto toliko od mene..................

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj link sam i ja hteo da stavim pa sam video da si ti..................

na sve ovo imam da kazem

 

NO COMMENT!!!!! eto...................

 

namestala su se prvenstva...............Seria A i te.........................i to je velika bruka............

i sad su i UCL poceli da namestaju....................ako je ovo tacno...............mislim velika BRUKA za fudbal..........

ali velika..................

ovo nema smisla.....................

meni je sumnjivo jel su doveli nekog Rusa da izvlaci koji uopste nije poznat............pa logicno da moze da uradi za pare to...................

a da je poznatija licnost mnogo (Zidan, i tako te osobe) to ne bi nikad uradile.................

eto toliko od mene..................

 

 

Meni je to bilo jasno i mnogo pre toga, sa Celzijem i Barselonom. Pa sad sa Hrvatima i Englezima. Mislim da to rade zbog para

(Velika gledanost)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste........................samo zbog para nista vise.................

to je potpuno tacno..................

i to me nervira jer ako tako nastave fudbal ce biti tj nikad nece biti kao pre.................

 

samo se bojim da ne uniste sport..................to nece da valja............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter-Serbia pobednik turnira fan klubova!

 

Monday, 17 March 2008

 

Ekipa predstavnika sajta Inter-Serbia pobednik je turnira u malom fudbalu koji je ovog vikenda odigran na Adi. Ostali učesnici su bile ekipe fan klubova Mančester Junajteda, Liverpula i Čelsija. Naša ekipa je ostvarila sjajan učinak od sve tri pobede.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

finale manu - liver :D

 

evo malo podsecanje na utakmicu od pre 4 godine koja je odigrana na dan teroroistickog napada u madridu

 

Не, не, момчино, ово су навијачи...

 

 

...а то што си ти постовао је стока која пева химну другог клуба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...