Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Tobdzije ispaljivale corke celu tekmu...sreca njihova da su imali Almuniju,inace bi popusili jos 2-3 komada.Jos jednom se pokazalo koliko je to neozbiljan tim,pre svega neozbiljna odbrana.Onaj gol sto su primili...trojica igraca Mancestera su bila sama na desnoj stativi,mogli su birati ko ce zabiti gol.Jako neozbiljno.

Videcemo kako ce proci u Londonu...moze biti svasta,1:0 nije bas siguran rezultat.Ali,mislim da Arsenal nema neke prevelike sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve razumem, brate, ali da Venger ne objasni retardiranom Bentneru da on ustvari ima 2 metra skoro i da bi trebao da ide na 16 metara da skace, a ne da se izvlaci na 40 kao zigic da primi loptu... nije mi jasno, zaista, i treba da ispadnu sa onakvom igrom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam...meni je nekako bezveze uopste ih uporedjivati.Totalno razliciti igraci.Bugarski Pipo Inzagi je klasicni old school centarfor,stoji napred i ceka loptu ili je spusta saigracima i ne pada mu napamet da predje na svoju polovinu terena,dok je ovaj preklani nesto povuceniji,i ima ga svugde po terenu,cesto je na krilu,probija i centrira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manchester polako podize formu...kazem ja lepo da Tevez treba da igra umesto onog rtd-a Berbatova !!

Слажем се.

 

Bugarski Pipo Inzagi je klasicni old school centarfor,stoji napred i ceka loptu ili je spusta saigracima i ne pada mu napamet da predje na svoju polovinu terena,dok je ovaj preklani nesto povuceniji,i ima ga svugde po terenu,cesto je na krilu,probija i centrira.

 

Слажем се, такође. Са омаленим Аргентинцем се додатно добија на брзини, ионако већ брзе и лепршаве игре Јунајтеда.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ih uporedjivao...samo kazem sta vise lezi Manchesteru !

 

Karlito se totalno uklapa u tu brzu igru s' Runijem i Ronaldom...Berbatov je dosta spor, koci i muci loptu...njah...bas kao sto si rekao..."Bugarski Pipo Inzagi"...ne moze to proci u engleskoj i da hoce !!

 

EDIT:

Ulete mi Nele u misao ! ;)

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze kurac...takav igrac je svugde koristan.A nesto i ne vidim da se nije uklopio,zabija poprilicno cesto.U svakom slucaju,mnogo cesce nego Tevez.A to je u principu i zadatak centarfora,da zabija golove.Dobar je on igrac.Totalno u Pipo fazonu...doduse,miljama udaljen kvalitetom,Pipo je za njega suva klasa,ali su isti tip igraca.

 

Слажем се, такође. Са омаленим Аргентинцем се додатно добија на брзини, ионако већ брзе и лепршаве игре Јунајтеда.

 

Pa da,ali onda se pusi u petercu.Mislim da je bas zato Ferguson insistirao na dovodjenju bugarskog Pipa.Ima u timu Ronalda i Runija,trebao mu klasicni centarfor koji ce zabijati golove pertlom i obrvama,i biti na pravom mestu u pravo vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zabija cesto mog tukija sebi u guz...dao je ove sezone manje golova i od Runija i od Ronalda...a igra ispred njih + jos ga poje loptama ! Protiv bilo koje jace odbrane se nije video ! Ako zele igrati kao i sa Nistelrojom...njah...grdno su se zajebali ! Nikad nisam sumnjao u Fergusonove odluke i transfere...ali Bugarin je, po meni, teski promasaj ... a Manchester igra vidljivo losije nego prosle sezone !! Greh je u englesku ekipu dovesti igraca zabarskog stila igre !! :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad fale u odbrani galas i klishi, a u napadu van persi.

jedini paraplegichar u odbrani bio je silvestre, koji je sinoc sasvim solidno odigrao.

druga ce pricha biti na emirejtsu. siguran sam.

 

btw, mali gibs odlichno odigrao i chuvao ronalda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zabija cesto mog tukija sebi u guz...dao je ove sezone manje golova i od Runija i od Ronalda...a igra ispred njih + jos ga poje loptama ! Protiv bilo koje jace odbrane se nije video ! Ako zele igrati kao i sa Nistelrojom...njah...grdno su se zajebali ! Nikad nisam sumnjao u Fergusonove odluke i transfere...ali Bugarin je, po meni, teski promasaj ... a Manchester igra vidljivo losije nego prosle sezone !! Greh je u englesku ekipu dovesti igraca zabarskog stila igre !! :puke:

 

Zabio je 15 golova ove sezone...Ronaldo je zabio 17.To bas i nije neka razlika.A Berbatov nije krivac sto Mancester igra losije.Pre svega,razlog lezi u tome sto Ronaldo igra mnogo slabije nego prosle,kao i ceo tim koji nije ni blizu forme koju je imao prosle godine.

 

Tevez je po meni veoma precenjen igrac , nista posebno .

 

Inace verujem da ce Mancester proci , trebao je jos 3,4 komada da zabije , a i onaj ofsajd Gigsa mislim da nije postojao .

 

Dobar je Tevez,ali se slazem da je precenjen.

 

Gigs je bio u ofsajdu.Na usporenom snimku se vidi da je za pola koraka ranije krenuo.

 

tim koji ima gomilu paraplegicara u odbrani i bendtnera u napadu ne bi mogao ni tim poljoprivrednog kombinata da pobedi...

 

A FK Futog? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spartak ima ekipu i igru koja ne vredi da se pominje,u bilo kakvom kontekstu.Doduse,ne znam za juce,igrali su vanredno kolo pa nisam mogao ici na tekmu,ali poslednjih par utakmica su katastrofa.Mi ovde da sastavimo tim,dobili bi ih.

 

edit:eto sada sam dobio snimak utakmice Spartaka,pobedili su 4:0,i u ovakvom izdanju ih ne bi dobili. :D

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spartak ima ekipu i igru koja ne vredi da se pominje,u bilo kakvom kontekstu.Doduse,ne znam za juce,igrali su vanredno kolo pa nisam mogao ici na tekmu,ali poslednjih par utakmica su katastrofa.Mi ovde da sastavimo tim,dobili bi ih.

 

Pobedio Spartak 4-0 , uz dva igraca vise 45 minuta , + promasen penal , bio sam na stadionu naravno , prava prvenstvena utakmica . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...