Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Потпуно заслужена победа Барселоне. Манчестер људски није могао да се састави. Јако бледа партија, разочаран сам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од самог старта сам се разочарао кад сам видео какве дресове Манчестер носи у финалу.

Јбт, каква је оно измишљена гарнитура?!

Што због дресова, што због игре, уопште нисам имао утисак да гледам "ђаволе", поготово у другом полувремену.

 

Слажем се. Огавни дресови. Да су играли у традиционалним, сигурно би пружили нешто бољу партију. Има ту нечег таличног, а ове беле са црвено-плавом крагном и плавим бројевима, никада још нисам видео.

 

Цела екипа је деловала уплашено и растројено, након предриблавања нашег несрећног Видића од стране оне шимпанзе.

И онда је уследио погодак Барсе и тиме сасвим другачија грч-игра Манчестера. До краја се ништа није ни изменило.

Инијеста је био одличан, чисто да напоменем.

 

Јебига, не може се сваке године освајати ЛШ. Идуће сезоне ће зато Манчестер исправити грешку од вечерас. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потпуно заслужена победа Барселоне. Манчестер људски није могао да се састави. Јако бледа партија, разочаран сам.

 

Da su ovako igrali poslednjih par u prvenstvu, ne bi ni to uzeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su ovako igrali poslednjih par u prvenstvu, ne bi ni to uzeli.

 

АЛИ НИСУ, ХАХАХА!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

несрећа је лузерпулска поголема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ни поредио. Честитао сам Барселони, а овом приликом честитам и навијачима Барсе. Али само оним верним, који прате утакмице Каталонаца путем малих екрана! Ипак је скупо ићи на Камп Ноу.

Осталима - јок. Позерчине, које су се 2 сата до почетка текме тутумрачиле и фемкале к'о стрине, за које ће навијати. Иначе, вечерас сам пратио утакмицу из истог кревета, идентичне позиције, на истом ТВ-у као и пре 10 година. Но, није уродило плодом као онда, јбг.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћути, бомбардоваше нас тада они НАТО зликовци. Ја сам дркао антену те '99 године за првенсто у рукомету...чини ми се да се одигравало у Египту. Није помагало, стално неке пруге су ми биле на екрану. А и РТС је имао техничких проблема, гледаш фацу играча...тек у једном тренутку му се рашчеречи на пикселе, а глас коментатору роботизује. И тако на сваких 5 минута...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva utakmica u kojoj ti drago da vidis sudiju...pa mu ne jebes mamu...uglavnom su svi mahali antenom,pa samo cujes"cekaj,ostani tako,dobro je"...jebem ti sunce...ludo vreme...kasnije su se i sastavljale antene,kucna radinost...i bile su dobre...pola ljudi je to radilo zbog tekme,a polovina iz inata..."nece nam valjda oni zabraniti da gledamo sta 'ocemo,mamu im njihovu"hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBG za Mancester...

 

Medjutim ko god da osvoji ako to nije ZVEZDA, boli me k.r.c...

 

Ostali mogu da mi budu manje ili vise simpaticni...

 

Mancester najvise gotivim od evropskih ekipa , jer sam ih gotivio i ranije.

 

Fala bogu pa nisam gledao finale, mada verujem da ih je barsa rasturila.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...