Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Meni je totalno glup ovaj nov sistem 10 jakih medjusobno igra, pa onda 10 slabijih, i onda po 5 ide Ligu Sampiona...

Mislim ispace lupam Seltik, Fiorentina, Atletiko, a procice prvaci Rumunije, Madjarske i slicno.....

 

 

Arsenal dao glupe golove, ali zasluzeno pobedio, realno bolji su tim, i dobro su igrali. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi isto da gledam nove timove u LS ali ne te sugave nego:

Hofenhajm, Man.City, evo sad ce biti Wolfsburg sto ce biti zanimljivo...

Prosle godine je poebno bio zanimljiv Anortozis u prva 3 kola a onda je pukao :)

hofenhajm i mancester siti su strasni timovi...hofenhajm je kurac ,a ne klub...do juce su bili u rangu fk cortanovaca...siti je ocaj...157890 spiceva i nikakav tim...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

биће занимљиво ове сезоне. мени је скроз до јаја овај фазон са мањим клубовима. такви у великим утакмицама дају 1000000 посто. сетимо се само Анортозиса. а тек ове сезоне кога ћемо све да видимо...

 

вечерас:

 

Левски - Дебрецин

Салцбург - Макаби Хаифа

Вентспилс - Цирих

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da boli ove što su u UEFA dupe za male klubove, samo bi da olakšaju takmičenje velikim timovima.

Tako će jedan Milan da opet izvuče grupu sa Rendžersima, Levskim i Rubinom.

 

 

A Siti sad već ima vrhunsku ekipu, i ima samo četiri špica + Robinjo.

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće ove godine egzotičnih utakmica u LŠ. Realno, malo je i smorilo da se gledaju stalno iste ekipe. :) I onako će te iste opet da budu na kraju... ;)

 

Ja nesto cenim da cu opet jedva dve tekme da odgledam u grupnoj fazi, od toga jedna sa Mancesterom :)

 

Fudbal sinoc bio blaah, Arsenal bolji, al' dao dva gola bas uz kurac. A Andrijasevic bi mogao malo manje livescore da prati, a vise sta se desava na terenu. Pocecu da gasim tekme samo zbog njega.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vukčević dao gol za 2:1, svukao dres i dobio drugi žuti...
Kakav glupan. Nisam mogao da vjerujem sto radi covjek. A dugo je imao problema sa trenerom Bentom, drkao ga ovaj samo tako. I sad se konacno ubacio u prvih 11, dao gol i napravio sranje :) Mentol.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

K'o Materaci kad je protiv Milana dao gol za 4:1, pa popio drugi žuti iz istog razloga. Posle Stanković ginuo da lopta ne pređe gol liniju, jedva dobiše 4:3 :)

Jes, al Materaci je podigao majicu ispod koje je bio neki natpis. To ga je sjebalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto cenim da cu opet jedva dve tekme da odgledam u grupnoj fazi, od toga jedna sa Mancesterom :)

 

Fudbal sinoc bio blaah, Arsenal bolji, al' dao dva gola bas uz kurac. A Andrijasevic bi mogao malo manje livescore da prati, a vise sta se desava na terenu. Pocecu da gasim tekme samo zbog njega.

 

''Биће то сада..........(пауза од 20-так секунди)..............слободан ударац.............(пауза од око пола минута)...............за екипу Селтика...''.

 

Огадиће нам се ЛШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da boli ove što su u UEFA dupe za male klubove, samo bi da olakšaju takmičenje velikim timovima.

Tako će jedan Milan da opet izvuče grupu sa Rendžersima, Levskim i Rubinom.

 

 

A Siti sad već ima vrhunsku ekipu, i ima samo četiri špica + Robinjo.

 

strasnu ekipu ima siti... za sredinu tabele...siti ima 4 spica+jos 4 spica i robinja...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjače bi bilo da uposle ove matore ludake tipa Korać i Milojko Pantić, bar da se smejemo! :) Gojku treba pola utakmice dok smisli rečenicu, Kovinjalo je smor nad smorovima, ne bi' mu dao ni šah da komentariše, ovi mladi se više bave surfovanjem po netu nego komentarisanjem utakmice.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasnu ekipu ima siti... za sredinu tabele...siti ima 4 spica+jos 4 spica i robinja...

 

 

Mislim da pričaš napamet za napadače... tj. znam...

Imaju jedino Benžanija pored ovih, kojeg će nekom da uvale za džabe do kraja avgusta...

 

Imaju vrhunskog golmana, među par najboljih u prvenstvu; odbranu pojačanu Tureom, a evo je i Leskot izostavljen iz Evertonovog tima za Evropu; doveli su Berija koji je pravi vođa na sredini, a o napadu se već valjda zna dosta.

Ekipa za prvih 4-5 mjesta svakako, sad da vidimo kako će da se snađu.

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Dunn im je bezveze, bolje da gurnu Richardsa u sredinu i dovedu nekog desnog beka. Lijevo im je onaj Bridge iz Celzija, ko ce mu ga znat. Nego, jel to Lescot treba da predje kod njih? Fina im je ekipa, a ima da melju ako im se ona sredina dobro pokaze. Napad je izbalansiran i ubitacan, samo jos da ima neko da ih kvalitetno snadbjeva i otvara im prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da pričaš napamet za napadače... tj. znam...

Imaju jedino Benžanija pored ovih, kojeg će nekom da uvale za džabe do kraja avgusta...

 

Imaju vrhunskog golmana, među par najboljih u prvenstvu; odbranu pojačanu Tureom, a evo je i Leskot izostavljen iz Evertonovog tima za Evropu; doveli su Berija koji je pravi vođa na sredini, a o napadu se već valjda zna dosta.

Ekipa za prvih 4-5 mjesta svakako, sad da vidimo kako će da se snađu.

 

imaju 8 napadaca i robinja!!!!kako drugacije da ti objasnim?sezonu su poceli sa 8...normalnoj ekipi ne treba toliko,pa ce najverovatnije nekog prodati/pozajmiti...ako to do sada nisu uradili...sredina tabele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha Vukcevic budala znaoi je da ima zuti i na koji nacin ga je dobio u mjesto da pusti da onaj glupan iz Fiorentine samo dobije zuti on pritrcava i gura ga haha, mogu zamisliti sta mu je bilo u glavi kad je svukao dres sigurno se prisjetio u jbg ja dobih cveni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...