Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Није мистерија, имали су добар жреб и ништа више!

Можда би мало занимљивије било да је прошао Бордо, ценим да би се више борили, овај Лион, ем игра код куће, ем нема везе са животом. Могу да се ваде на Крисову глупост (мада му је судија баш олако дао жути за протест, иако је имао пуно право), али и са њим на терену су створили само једну шансу што је срамотно. Панцери дижу форму из меча у меч, лепо играју, боре се к`о змајеви, једино не могу да им заборавим онај гол из офсајда против Фиорентине. :no:

Олић шмекерчина, страшан играч, у нашој репки ме највише на такав стил игре подсећа Милан Јовановић.

 

Надам се да ће сутра бити далеко занимљивија утакмица, штета што Деки не може да игра, мада и да може, ценим да би ушао са клупе ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lion ovako igra citavu nokaut fazu. Kako je dogurao dovde, misterija.

 

Ma kakav Lion, pa njega je Roma prala prije par godina kad su bolji bili. I neka je Bajern prosao, da bude jedan veliki tim u finalu Lige Sampiona. Ocekujem Inter sutra da prodje, Barselona je smorila vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto sam 120 minuta ovog dvomeca navijao za katalonske prostitutke , posle ovog crvenog i gola iz ofsajda sam jednostavno morao da navijam da prodje Inter , potpuno zasluzeno , Barselona je dokazala da je i dalje jedan mali smrdljivi klub , kao uostalom i Inter , i da su proslogodisnji uspesi plod samo sudija i niceg drugog . I ove godine se pokusalo da se separatistima obezbedi mesto u finalu ali je ipak kosmicka pravda zadovoljena .

Verujem u ukletost Intera i da ce ih Bavarci dobiti .

Dokazalo se da je Gvardiola kikiriki trener , koji je izgradio karijeru na sudijskim poklonima , i nadam se nekom kiksu pa da veliki Real stigne ove drolje u spanskoj ligi .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...