Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Uopšte mi nije jasno zbog čega su ovi debili poništili gol Ibrahimovića.

 

U svakom slučaju, danas su Englezi bili veće pičke od žabara.

 

Gatuzo se zakačio sa pomoćnikom trenera još tokom meča, a onda dohvatio i Defoa na kraju.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte mi nije jasno zbog čega su ovi debili poništili gol Ibrahimovića.

 

U svakom slučaju, danas su Englezi bili veće pičke od žabara.

 

Gatuzo se zakačio sa pomoćnikom trenera još tokom meča, a onda dohvatio i Defoa na kraju.

 

zato što je bio ofsajd plus faul? :)

 

ono nije Defo, već Basong, Defo je kepec.

 

Rednapov pomoćnik je inače fudbalska legenda i bivši igrač Milana.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gatuzo manijak! :rockdevil: Uvek je bio lud,ali ovoliko ludog ga nikada nisam video.Taj ce u svlacionici sranje napraviti.

Flamini je trebao dobiti crveni,realno,bez obzira sto je sjebao ustasu.Ono je bilo zaista zlocinacki.Ni meni nije jasno zbog cega je Milanu ponisten gol.Mislim da ofsajda nije bilo,eventualno ako je bio faul.Ali ni to nije bilo bog zna sta.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kinetic, tebe kad neko gurne ti se ne mrdaš s mesta? Ne tvrdim da nekog gurkanja nije bilo, ali to nije ni primirisalo faulu, nije to košarka jebote, jer onda su trebali da sviraju penal zbog starta na Abateu. Ono je bio čist gol kao suza.

 

Pitanje je šta je sa Abijatijem, stavili su mu okovratnik, znači može biti zajebano, samo čekam usporeni snimak da vidim onu konjinu Krauča kako ga šutira u glavu, ako je stvarno tako bilo uopšte me ne čudi Gatuzo, engleske secikese su sve i zakuvale, ovde ladno mogu da ih ošišaju u UEFA-i kao što su i našu reprezentaciju, i ne bih ni trepnuo jer bi ovaj put bilo pošteno.

 

Engleske pičketine usrale meč.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

haha, ja nisam, ali Gatuzo ma koliko je lud na kraju utakmice se rukuje sa protivničkim igračima, iako je zajebant a i sam jako faulira, ima viteški pristup igri. Ovo danas mora da ima jak razlog, i to je možda Abijatijeva povreda.

 

Daj bre, Krauč je namerno udario Abijatija laktom u grudi, videlo se iz aviona da je namerno, povredu glave nisu prikazali a definitivno će morati. Kao što rekoh, odrobijati Krauča!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sipac Gatuzo zadnji treba da se buni . Celu karijeru je bio mesar sto bi neki rekli , pa kad je naisao na jaceg od sebe ponasa se ko neka zena . Picketina cigansko-fasisticka! Neka su sjebali nacisto-ustasu Abijatija !

 

Gol Ibrahimovica je cist ofsajd ujedno i faul u napadu , bilo bi neposteno da im je priznat gol . U ostalom u prvom poluvrmenu kad ih je Totenhem zgazio , bile su 2/3 ruke u 16m , koje su mogle biti svirane kao penal za Totenhem .

 

Mislim da Milan ima snage da da gol u gostima , ali ako bude igrao Bejl za Totenhem bice zajebano .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle meca se ponasao kao histericna zena ,mali kepec-isprdak . Sta on ima da isterava pravdu ?

 

Jadna Italijanska liga.Ovo dovoljno govori.Zadnja ekipa iz Njemacke razbija trecu iz Spanije a peta iz Engleske prvu iz Italije.Sve je receno.Spanska i Italijanska liga su farsa.

(Bojan, 15. februar 2011 23:24)

 

Interesantan komentar na b92.net .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle meca se ponasao kao histericna zena ,mali kepec-isprdak . Sta on ima da isterava pravdu ?

 

Jadna Italijanska liga.Ovo dovoljno govori.Zadnja ekipa iz Njemacke razbija trecu iz Spanije a peta iz Engleske prvu iz Italije.Sve je receno.Spanska i Italijanska liga su farsa.

(Bojan, 15. februar 2011 23:24)

 

Interesantan komentar na b92.net .

 

1-1 je razbijanje?1-0 uz potpuno ravnopravnu igru je razbijanje?Zaista svakakvi anonimusi danas prate fudbal.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno užas, ali ne kapiram zašto Milanu ne igra pola tima... Pato izgleda na klupi, Pirlo i Ambrozini povređeni, a Bomel i Kasano nemaju ni pravo da igraju. Odbrana raspad. Sidorf ne igra na svojoj poziciji. Emanuelsona i Pata pod hitno u igru.

 

Onog Krauča trebaju da odrade u 89. minutu za Abijatija, neka lome noge za crveni karton ali onog degenerika treba sjebati. Prvo laktom udara u grudi Abijatija, onda mu je sasuo i nogu u glavu, brate volim ja muški fudbal ali pizdurinu Krauča treba odrobijati.

ne moze ni emanuelson da igra...

 

Uopšte mi nije jasno zbog čega su ovi debili poništili gol Ibrahimovića.

 

U svakom slučaju, danas su Englezi bili veće pičke od žabara.

 

Gatuzo se zakačio sa pomoćnikom trenera još tokom meča, a onda dohvatio i Defoa na kraju.

 

 

Jebem ti sudiju da ti jebem sudiju!!!!!!!!!!

klasican faul...u sesnaestercu ruke nemaju sta da traze na drugom igracu...svaki igrac ce iskoristiti to u svoju korist...s'tim sto je ovde bilo klasicno guranje...

milan ne treba da se zabrine sto im je opravdano ponisten gol,vec sto im je glavni napadac bio stopercina jepes od 35 ljeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma daj Trne, za Milan nisu mogli igrati: van Bomel, Kasano, Pirlo, Boateng, Ambrozini, ako ti tvrdiš da nije mogao ni Emanuelson, zaboravimo Zambrotu, ali to je već više od pola tima.

 

Uz to, Nesta, Gatuzo i Sidorf su se tek oporavili od povreda, na Sidorfu se najviše videlo.

 

Tako da je Milan dobro prošao, sa drugom postavom u srednjem redu oni dominiraju drugo poluvreme, to je za svaku pohvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...